Glavni meni

R6 2006-07

Započeo yamahar6dejan, 22 Januar, 2012, 02:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

yamahar6dejan

1. Koje je godiste motor koji ste vozili/vozite?
-  2007 godiste
2. Koje gume ste imali/imate na njemu?
-  dunlop qalifier rr    
3. Koliko dugo ste ga vozili/vozite?
-  dve sezone,presao sa njim 11000km
4. PREDNOSTI
-  svakako mu je najveca prednost brutalnost agregata,motor ide kao nevreme,pravi motor za stazu,odlicno koci,odlican u krivini,a izgled savrsenstvo
5. MANE
-  ne znam koju bih manu mogao da navedem osim da je motor bas neudoban,trebaju ti ogromna 00 da bi krenuo negde dalje sa njim,i mnogo mu fali amortizer volana jer motor bukvalno leti kad ga nacepis...

[attachment deleted by admin]

milos ghost

1. 2006god
2. pireli diablo supercorsa, michelin pilot power
3. vlasnik sam jos uvek od 2009god., presao 9000km
4. prednosti:
velika snaga na visokim obrtajima, prednji kraj uliva poverenje, odlicne kocnice, prelep i glasan zvuk cak i sa fabrickim auspuhom, prelep dizajn po meni i dalje najlepsi motor u klasi..
5. mane:
neudoban, losa zastita od vetra na autoputu, mala snaga na niskim obrtajima, nema stabilizator (verovatno zato sto je bio najskuplji motor u klasi a stabilizator bi podigao cenu jos vise)..

Mad Max

jedino sto mu fali je snaga do nekih 8-9000rpm, jer mora da se vozi kao dvotaktni, pun gas i ide, sve ispod toga je smesno. udobnost-neudobnost se moze malo doterati omeksavanjem ogibljenja
Brzi od smrti, Jaci od bola

milos ghost

da i kad ga gazis moras da ga izvuces skroz do crvenog da bi u sledecoj brzini povukao najbolje sto moze jer ima ono razvrtanje na poslednjih 1000rpm, za razliku od cbr na kojoj mozes da menjas brzine 1000rpm pre crvenog.. ali cbr je smesna u poredjenju sa yamahom...

shmeki

Citat: Mad Max poslato 22 Januar, 2012, 19:33
jedino sto mu fali je snaga do nekih 8-9000rpm, jer mora da se vozi kao dvotaktni, pun gas i ide, sve ispod toga je smesno. udobnost-neudobnost se moze malo doterati omeksavanjem ogibljenja
Upravo tako kolega, sve ispod 8k kao da ides pored njega
Sto se izgleda tice cista 10-tka, polozaj vozaca mogao je biti malo drugaciji, imam osecaj da cu da preletim napred
Probao ga na navaku i dosta dobro se ponasa u krivinama, iznad 8-9.000 pocinje prava voznjica
Twist the Throttle

UFF

Citat: shmeki poslato 21 Maj, 2013, 17:02
Sto se izgleda tice cista 10-tka, polozaj vozaca mogao je biti malo drugaciji, imam osecaj da cu da preletim napred

imao isti osecaj

enduro ctx

2006 godiste sam probao i nisam bas ikusan da dajem neka misljenja ali motot izuva kako ide ...narocito me impresioniralo kako koci.

BOKYBOY

...R1 ima skoro sve isto...samo nema tih problema sa manjkom snage...  [pop] ...litra je ipak litra...  ;D