Glavni meni

Yamasaki - Sprint Cross

Započeo Bori¹a, 22 Januar, 2012, 01:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Da, tema uspelog tovarenja mene je samo zbog ovog mopeda - ne znam dal zasluzuje da se pomene al ajd  [kralj]

1. U saobracajnoj pise 2009 al ja ga uzeh novog u junu 2010
2. Gume, neke kramponke kineske - vrse svoj posao
3. Vozio sam ga pa 3/4 sezone, od juna do oktobra - tad bi udes i malo se pojebo, pa se sjebo i menjac i ne vozi se vise
4. Vrline - pa ja sam njemu zahvalan, na njemu sam naucio da vozim sa manuelnim menjacem.... I bolje da naucim na ovom od 800e i da ga sjebem nego nekog japanca od par hiljada €
5. Mane - e sad da krenem redom... nema snage ni za kurac, offroad ne moze da se tera u prvoj nece da baca blato iza nego mora kvacilo + drukanje gasa da bi povukao
                                                        krajnja brzina nije ni ona ni za kurac, 50kmh maximum - BLOKADA NE POSTOJI
                                                        kvacilo ce poceti da jebe kad - tad, rucica kvacila nece se vrati kad je pustis
                                                        zupcanici menjaca ce brzo da se obriju i pocece da zaglavljuje u brzinama, nece hteti da izadje iz istih, i iz trece na mali dodir menjaca ide na ler direktno
                                                        svetla su sranje tesko, duga biju avionima a sa kratkim se slabo vidi sta
                                                        blatobran zadnji se po makadamu razvalio i otpao mi sa zmigavcima, tablicom i stop svetlom - pokidao sve kablove i nestao, morao sam da ga trazim ceo dan kuda sam sve isao
Jedino ga izvlaci sto ima menjac, da je skuter ne bi valjao ni za ucenje jer ne bi imalo sta da se nauci na njemu sem mehanike jer su popravljanja preko potrebna
Ocena, od 1 do 5 pa prelazna (2-) zbog menjaca

makiBGD

Ako si iskusan ko shto pishe ovdi...a ti zasuchi rukave pa opravi krshic nek se uche neki drugi klinci opet dok ga ne satru...pih ja sam CZ 250 poklonio klincima da uche i da je satru kada sam se zasitio,a i nije bila vishe za radove na njoj samoj sve je bilo orginalno,chak i koshnice...shto je vrlo loshe uticalo na uchenje voznje ali je bilo dobro za uchenje kako past sa endure a nepolomiti svaku kost...pozzz druze

srbac

Pozdrav za starog drugara Borka motorka!!!!!!