Glavni meni

ducati 848 evo corse.

Započeo zare, 15 Januar, 2012, 15:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DesmoBlackPrince

Ja mislim da idealan vozac ovih motora i treba da bude manji,tako je motor projektovan.Ruke treba da budu ispruzene,jbg,ipak je ovo superbike motor.Ko trazi komfort neka kupi neki naked.

Alexa-Bgd

Probao sam ga do Kosmaja i nazad,sa oko 1000 km na satu,2008 god...Ubzava kao lud,koci jos ludje,otkinuo sam 00 na rezervoar,zglobovi isto...nekako mi je kratak a visok sam 185...U krivini kao po sinama,cekao sam druga na Avali 2 min a on je peglao tada mog z 750...Vrhunac je bio kada smo stali na pumpu,natocili,ja kontakt a on mrtav...pozvali drugara,doneo alat i skinuo stranicu i vratio klemu na aumulator a ja se usrao koliko ce da me kosta djir...

Jefta

Другар вози бели 1198. Жали се како не може да се вози испод 20 степени тј да му гуме проклизавају, мислим да су у питању оне диабло суперкорса 2 или тако нешто. Углавном имају шару само да би мотор био за улицу, и са пуним резервоаром прелази 150-200 км максимално :)
каже да му је супер када се лети загреју издувне гране па светле испод репа...
Пошто предпостављам да је облик мотора мање више исти, убиће те резервоар у стомак. Мотор те тера да ти буде неудобно на њему да се не би опуштао :) али што је леееееееееееееепппппп :)))

Nikle

Ducati pravi skulpture od motora, bukvalno ti bude zao da ga vozis kako treba.Prelep je.