Glavni meni

ducati 848 evo corse.

Započeo zare, 15 Januar, 2012, 15:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zare

POZDRAV SVIMA. JEDNO PITANJE IMAM NAMERU DA KUPIM DUCATI 848 EVO CORSE IMA LI KO ISKUSTVA SA 848 I KAKAV JE KAO MOTOR. HVALA.............

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit


Gašpar

Ma nije lep. Prelep je!
Koliko sam citao, svi ga hvale.
Jedina mana mu je sto nije iz Japana

RRa¹ko

da je lep, lep je do 00!! ali daces 10k eura za njega a sszgo ima da te obidje na tocku sa starim R1 ;) mnogo para za sminku...

aleksr6

Citat: RRa¹ko poslato 15 Januar, 2012, 18:02
da je lep, lep je do 00!! ali daces 10k eura za njega a sszgo ima da te obidje na tocku sa starim R1 ;) mnogo para za sminku...
dajte neku slichku


©eki

 To bi trebao biti model za 2012... ne bih rekao da je 10.000 evra

 







aleksr6

odlichan5,izgleda za sve pare i moja kombinacija boja,mislim omiljena

zare

NASAO SAM GA ZA 14000E 2012G. POZDRAV MANIJACI

niikolanixy


AndreyRR

To zna samo stoner da vozi  ;D ;D ;D

DesmoBlackPrince

Uuuu,ako ce da obidje stara R1 na zadnjem tocku...ne kupuj niposto! :P (uvijek ista stara glupa spika)

sibin

ako imas nameru onda kupuj, ja bih tako uradio.

yamahar6dejan

probao sam ga od drugara, poteze lepo,koci kao blesav ali je meni jako neudoban,pokocio sam se na njemu i onaj rezervoar kockasti mi se urezao u stomak :) verovatno zato sto sam manjeg rasta (175cm)  pa mi daleko guvernali dodju,a da izgleda za sve pare stvarno izgleda :)

Mito_Maniac

Citat: yamahar6dejan poslato 18 Januar, 2012, 00:47
probao sam ga od drugara, poteze lepo,koci kao blesav ali je meni jako neudoban,pokocio sam se na njemu i onaj rezervoar kockasti mi se urezao u stomak :) verovatno zato sto sam manjeg rasta (175cm)  pa mi daleko guvernali dodju,a da izgleda za sve pare stvarno izgleda :)
Aj nam napisi neko tvoje poredjenje sa ZX6R koji vozish??Razlika u snazi,kocenje,ubrzanje,itd,itd.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

K_A_W_A

Lepe kombinacije boja i fino motor izgleda, mada opet, Dukac je to ;D Po meni najveca mana ovog motora je, sta se desava kad bi ti prisla neka extra riba i pitala te da je provozas ;D ;D ;D A ti samo glavu dole i kazes, pa ovo je jednosed ;D ;D ;D

Kengur

Nije to mana to je prednost... Posto nema zadnje sediste, mora da sedne ispred tebe... :D

yamahar6dejan

Citat: Mito_Maniac poslato 18 Januar, 2012, 13:24
Citat: yamahar6dejan poslato 18 Januar, 2012, 00:47
probao sam ga od drugara, poteze lepo,koci kao blesav ali je meni jako neudoban,pokocio sam se na njemu i onaj rezervoar kockasti mi se urezao u stomak :) verovatno zato sto sam manjeg rasta (175cm)  pa mi daleko guvernali dodju,a da izgleda za sve pare stvarno izgleda :)
Aj nam napisi neko tvoje poredjenje sa ZX6R koji vozish??Razlika u snazi,kocenje,ubrzanje,itd,itd.
moja kava je dosta lenja na malim obrtajima,dok ovaj dukac poteze na dosta manim obrtajima sto je i logicno za V motore,mada sam ja ocekivao vise posle 200km/h s obzirom da motor ima 848cm i 140ks,potrosnja logicno dosta veca od mog,kocnice brutalne,opet kazem za mene dosta neudoban i krut za krivine verovatno zbog moje konstitucije,da sedne neko oko 185 verovatno bi njemu bio drugaciji,ja znam da sam se umorio za tih 30km kao da sam kopao njivu ceo dan :D dok  moja kawa ima dosta normalniji polozaj i vozi se sa uzivanjem,a jbg KAWA je to :D :D :D e taj sto sam ja vozio je 2008 godiste i imao je normalno sediste za suvozaca :)

Gavrolini

normalno da je kawa mrtva na mali obrtajima, ona se i ne vozi na malim...ako se ne varam na zadnjoj kawi koju sam vozio 2009 godiste crveno je pocinjalo na 19k obrtaja