Glavni meni

Better butt

Započeo UFF, 12 Januar, 2012, 12:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sibin

crnkinje su obicno bezveze ali crne latino to je vec druga prica :) portoriko,dominikana,venecuela,brazil........

AndreyRR

Mrtva trka,ipak crnkinju  ;D ;D

bigbad86

Crnkinja je samo i dobra za to, zguza. Face su im mnogo ruze. Melezanke su najlepse ali i one nekad ispadnu sranje. Nisam rasista ali lepse su mi bele zene. Imaju bolje noseve i dude. Iako najvise volim dupe, volim i da ima ostalo. Glas za belo meso :D

mi¹ko_kolo

Ja dao glas za èokoladnu, ionako ne volim plavu¹e. A i bolje me¹a.

MILJAN

Èak i belkinje-crnke malko vie¹e smrduckaju.Jaèe lojne ¾lezde-.--. A zamisli tek crnkinje, kada se oznoje...uhhh....
Cave ab homine unius libri

Plazma Keks

crnkinja! a ove plavuse nemaju pojma da igraju... glupe plavuse
hah. black power vodi ;D

miodrag

dobro sam pogledao obe situacije. crnkinja :)

mi¹ko_kolo

Citat: MILJAN poslato 13 Januar, 2012, 00:30
Èak i belkinje-crnke malko vie¹e smrduckaju.Jaèe lojne ¾lezde-.--. A zamisli tek crnkinje, kada se oznoje...uhhh....


To me podseti na moja dva ortaka. Bili na Proleænom festivalu u èast roðendana Kim Il Sunga (u Severnoj Koreji) i tamo maznu dve crnkinje (æerke nekog afrièkog ambasadora).
Bude se ujutru posle burne noæi sa snajkama i jedan od njih ka¾e:"Brate, al' ti smrde èarape! Kad si ih menjao?!"
Ovaj mu posle mirisanja istih ka¾e:"Nisu moje, tvoje su!"
Opet æe prvi:"Nisu bre ni moje!" Okrene se i pomiri¹e svoju crnkinju:"Pa to ona smrdi, mamicu joj..."  :P

Boban_m

Citat: MILJAN poslato 13 Januar, 2012, 00:30
Èak i belkinje-crnke malko vie¹e smrduckaju.Jaèe lojne ¾lezde-.--. A zamisli tek crnkinje, kada se oznoje...uhhh....
Ovo nisam opazio da je tacno. Vise zavisi od ishrane nego od rase.

MILJAN

Taèno ali ima i veze sa lojnim ¾lezdama....Vi¹e luèe kod crnkinja... Oni su primati, koji su evolucijski najbli¾i na¹im precima... ©iroke nozdrve slu¾e da mogu da pokupe ¹to vi¹e mirisa. Obromna usta i ¹iroke usne....Imaju jedan mi¹iæ vi¹e od nas u vratnom delu..Izdr¾ljiviji su fizièki... Crni ljudi imaju jaèe lojne ¾lezde, koje ¹tite ko¾u oda jakog sunca i drugih uticaja.. Zato malko vi¹e kod njih vonja.. To se sve reguli¹e kozmetikom, ali to moraju èe¹æe da rade nego mi....
Crnci su se uvek bunili da ih neko ismeva zbog boje ko¾e..Nije taèno... Zbog fizionomije lica i pona¹anja su prilièno animalni.. Ali to je neka druga tema...
U svakom sluèaju ¾ene su im takoðe mi¹iæavije od belih,¾utih... ¾ena... Sna¾nije... I zato imaju bolje obline. Jer mi¹iæ daje oblik a ne dijeta...

Cave ab homine unius libri

Boban_m

Pricam ti iz licnog iskustva. Zivio sam s njima u Africi.


mkt

ova guzovima lomi kite ko grisine

MILJAN

Citat: Boban_m poslato 13 Januar, 2012, 00:57
Pricam ti iz licnog iskustva. Zivio sam s njima u Africi.
Ma nisam ni ja pao sa kru¹ke... Mnogo puta sam prièai i bio u njihovom prisustvu.. Ali nauka tako obja¹njava--Moraju èe¹æe da koriste kozmetiku,.,,
Cave ab homine unius libri

Boban_m

To su obicne rasne predrasude. Meni je bilo zanimljivo da zakljucim zasto imaju bijele zube. Zato sto peru. Potpuno je fascinantno vidjeti malu goluzdravu i bosonogu djecu koja trlja zubice cetkicom ispred njihovih kucica od blata i slame. Nismo mi bijelci izmislili higijenu.

MILJAN

Ebi..ga,,Onda su nauènici rasiti... Nije ni bitno...
Cave ab homine unius libri

KIZA73

Citat: Boban_m poslato 13 Januar, 2012, 01:10
To su obicne rasne predrasude. Meni je bilo zanimljivo da zakljucim zasto imaju bijele zube. Zato sto peru. Potpuno je fascinantno vidjeti malu goluzdravu i bosonogu djecu koja trlja zubice cetkicom ispred njihovih kucica od blata i slame. Nismo mi bijelci izmislili higijenu.
Odakle im bre cetkice kad zive u kuci od blata i slame, de si to video majke ti da vidim i ja pa da se raznezim ko i ti...(znam da trljaju zube nekim drvcima). Moj ujak zivi u Africi, u Zimbabweu i kaze da opasno smrde, da su uzasno lenji ali da su mnogo dobrodusni. Crnkinje koje imaju svetliji ten se kotiraju vise na lestvici lepote-potraznje.
Belac ne moze da primi bubreg od crnca i obrnuto. Crna rasa je sa visokim kukovima, bela sa srednjim i zuta sa niskim, odvratno spustenim. Zato crnkinjama i stoji guzica na ledjima ali samo do sedmnaeste godine kad pocnu da se goje i trombolje. Kum mi je ziveo u Atlanti koja je pretezno crnacki grad i za dve godine zgodnu crnkinju mogao je da vidi samo u diskoteci i to profi igracicu. Ove na ulici su katastroSALNE.
BDW glasao sam za garaganku :)
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

Boban_m

Imaju i koka kolu i pepsi, cetkica nije eksluzivitet. Pricam o Sudanu, juznom. Crnci iz Zimbabwea su jos cistiji i emancipovaniji jer je Mugabe dobro kotirao u nesvrstanim i imali su standard doskora. Anatomske razlike u odnosu na bijelu rasu postoje naravno, i vidljive su, ali vjeruj da crnci ne smrde jace jer su crni. I bijelci se ukisele kad se ne kupaju. Najveci uticaj na miris znoja imaju kulturoloski aspekti, sta jedu, kakva je higijena itd tako da ni medju razlicitim narodima crne rase nije isto. Sto se amerike tice tamo je gojaznost bolest koja ne bira boju koze i druga je tema.

mkt

i ja kad se nalokam vinjaka uvece    [cheers]  ujutru bas lepo smrdim na karamelu   [facepalm]

KIZA73

Imaju i kalasnjikove...Niko ne kaze da smrde jer su crnci, smrde jer smrde. Sam znoj im je jaci od belackog. A recimo nikad nisam osetio da kinezi smrde, a zena me masu puta vucarala tamo. Ali njima zato hrana smrdi gore od crnaca...
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.