Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

to sam skinuo
deluje ko tesko sranja pa ga zato jos uvek nisam odgledao

i da ukusi su razliciti, ali onaj ko je to izrekao je posao od pogresne predpostavke da svi imaju ukusa

viper

Nije los moze da se pogleda
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ZEKA

! No longer available

Jako slican kao i svi kolumbijsko-kokainsko-Majami filmovi. Ima pucnjave ima svega. Nije uvau al moze da se pogleda, nece biti baceno vreme

Major

Ali naslov..
jbt oni vise stvarno ne znaju sta da izmisle :D
Sta je sledece>
Cocaine Dog?
[rofl]

ZEKA

! No longer available

Izasao novi purge.. Film je obesmislio poslovicu "isto sranje drugo pakovanje". Jer je ovo i isto sranje i isto pakovanje. Ubijaju se i bude jedan tip sto ih spasi sve. Mozda se nekom svidi, al skoro pa da je baceno vreme.

Lazic

Citat: UFF poslato 15 Septembar, 2018, 10:41
bolje ovo da si gledao

nije nesto ali bar je prica relna i nema debilnih obrta koji samo na filmu postoje, i kraj je malo glup inace film dobar

! No longer available
Stvarno nije lo¹, stvarno glup kraj, nedoreèen...

UFF

Citat: ZEKA poslato 18 Septembar, 2018, 12:21
! No longer available

Jako slican kao i svi kolumbijsko-kokainsko-Majami filmovi. Ima pucnjave ima svega. Nije uvau al moze da se pogleda, nece biti baceno vreme


sranje
baceno vreme

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

koje sam  [govance] sad pogledao ni sam ne verujem

! No longer available

Lazic

Èekaj, oèekivao si od fima koji se zove "Super muva" da nije sranje... ??? :o ;D

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

dzimika

Tebi je mnogo dosadno izgleda kad imas vremena da gledas ovakva sranjapd filmova :P

viper

Nazalost dobrih je sve manje.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Gledao u kinu novog predatora,naravno,prvom i drugom ne moze primirisati,al moze se pogledat,onako za zabavu!!
jin-jang

Biker-Boy

I ja sam bio pogledat, koje djubre od filma, sramota za fransizu, gori cak i od AVP Requiem
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Ma jasta,al onako da se pusti mozak na pasu....,glocao kokice,pio kolu.... i zabavljao se...
jin-jang

dzimika

Ja od novih filmova pogledam po nesto, ali gledam na lap topu i pustim nesto na tvu u isto vreme pa ako mi film ne drzi paznju da ne pogledam u tv onda ga brisem, jebes ti to kad ti film star 20 godina koji sam gledao 50x drzi bolje paznju od novog filma
Ne znaju vise sta da snimaju pa prave odlicne trejlere jer to mogu da prodaju, film ne mogu jer je govno

Biker-Boy

A da stvar bude gora, Shane Black (reditelj ovog novog Predatora) je glumio u prvom Predatoru iz 1987, pa su ljudi mislili da ce napraviti solidan uradak s obzirom da je ucestvovao u snimanju prvenca, kakav zajeb....
Prvi deo i dalje bez sumnje najbolji, mada meni je do jaja i drugi deo sa Danny Glover-om.
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Prva dva nenadjebiva, ostalo ni¹t posebno..
jin-jang