Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾

gledao intervju sa njom pre neki dan.Opet je atomska plavu¹a

Lazic

Znam... ;D Mada je kukala kako je pre 15 godina mnogo lak¹e oslabila... ;D

dzimika

Citat: UFF poslato 01 Novembar, 2018, 08:57
da, ima ga pod dva naziva pa ko se za koji pre zajebe da gleda

Air Strike i The Bombing

Ladno ce biti film i u bioskopima, u traileru se pojavljuje brus vilis, bas me interesuje koja budala ce da ide da gleda to :D

Major

Koliko je ljudi gledalo Black Panther u bioskopu  [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]
Zaradio 1.3 biliona [panic]

ZEKA

! No longer available

Opis u jednoj recenici bi bio " Svasta Lola umije u sve se razumije". Kakvi Jason Stathami kakve picke materine. Bukvalno 2 sata trci covek puca ubija i preskace eksplozije. Kome to ne vredja inteligenciju moze se pogledati u svrhu popunjavanja slobodnog vremena. Nista preko toga.

! No longer available
Zanimljiv film. Isto klanje ubijanje i malo mafije ali ne toliko neverovatno kao prethodni. Ima malo i Sergeja Trifunovica ima droge ima svega. Nije lose za pogledati

Lazic

Zami¹ljam sebe na ¹ta æu da lièim ako do¾ivim 57 godina, neka ga neka skaèe i trèi dok mo¾e, svaka njemu èast... :o ;D

UFF

nista nisam shvatio ko je tu srbin a ko albanac
valjda su albance samo pominjali a svi su srbi mada matorom gazdi maternji jezik ne ide bas najbolje

ZEKA

Svi su tu Srbi , nego ih onaj Norvezanin zove "Albanci" jer je to njemu isti kurac. A matorom gazdi ne ide srpski iz razloga zasto sto njega glumi    
Bruno Ganz, tip koji je glumio Hitlera u filmu "Downfall (2004)".

Boban_m

Balada o Basteru Skragsu/The Ballad of Buster Scruggs (2018)

Zbirka minijatura ili omnibus prica sa divljeg zapada brace Koen. Neobicne price sa jos neobicnijim zavrsetkom. Drugacije i opustajuce

ZEKA

Ne znam da li ovde da napi¹em ili u "©ta vas je izbacilo iz takta"..
Gledah sinoc u U¹æu Fantastiène zveri 2. Ne zna se dal je gore ¹to sam dao milion dinara za kartu ili ¹to je film golo [govance]. Ne gledati ni pu¹kom da vas teraju.

Lazic

Prvi deo je ok ako si u godinama za knjige Hari Potera...

ZEKA

! No longer available

Izuzetan film. Dosta dugo nisam pogledao nesto sto cu zapamtiti duze od 5min nakon gledanja. Em nije tezak za gledanje, em je upecatljiv. Teska zivotna prica izbeglice ratovanje..
Ima na torentu
(Nemojte da vas obeshrabri sto je Turski film, sto trejler nije HD i sto treba izbunariti prevod na internetu.)

Torent: https://yts.am/movie/i-saw-the-sun-2009

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


UFF

konacno viper da preporuci dobar film
malo su ga usrali sa scenom gde je pustila da je izbodu inace odlican film i jos bolja picka
bar po mom ukusu

Major


viper

Zajebao sam se 😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Major

Moras to ispraviti odmah :D
Gledao sam u bioskopu Fantastic beasts and where to find them 2 po meni bolji nego prvi deo :)

Ocekuje se da ce izaci torent u narednih dve nedelje.



viper

Sto bi rekli topao film, meni se svideo, UFF izvini ako ti nije po volji :)

https://www.youtube.com/watch?v=EpwkZqxUotg#
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: UFF poslato 27 Novembar, 2018, 00:30
konacno viper da preporuci dobar film
malo su ga usrali sa scenom gde je pustila da je izbodu inace odlican film i jos bolja picka
bar po mom ukusu
Za 46 godina je skroz ok... :o :) Sviða mi se ¹to je ko zna koliko ve¾bala mlaæenje za film... :o ;D