Glavni meni

Tema za Filmofile

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:20

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic


UFF

zajebavas se?
na trejleru se vec vidi da je sranje po losim efektima i usranom glumom

Lazic

Volim Kristinu Rièi...

dzimika

Uff je u pravu za ovo, bez obzira sto je volite film je sranje

dzimika

Pogledao ovo danas

! No longer available

Onako, nije los, ne volim amere koji se predstavljaju kao zrtve u tudjoj zemlji ali je ok prica

a ovo pogledao sinoc

! No longer available

Istinita prica, dobar film, vredi utrosenog vremena ko voli tuzne price

Jecko

Koliko ste vi realno zahtevni  [rofl]

dzimika

Jesmo zahtevni, jbg kad su oni postali previse neoriginalni da ne umeju ni dobar scenario da napisu, da smisle dobru pricu i dijaloge

Nemoj neko da se zajebe da gleda Mile 22, ono je protraceno vreme, dijalozi nemaju veze sa vezom, onaj Mark deluje kao na spidu, generalno prica kao prica ima smisla ali dijalozi su sranje, scene klasicno nerealne, pa onaj kineski film ako se dobro secam Wolf nesto je realniji od ovoga

Major

Nemaju vise sta da serviraju i samo se upucavaju neki milioni u filmove koji na kraju ispadnu teska sranja.
Sto kaze Dzimi nema tu nista dobro, ni gluma, ni scenario, dijalozi uglavnom neki prazni, efekti kao da sam ih ja radio i tako..
Nisam pogledao dobar noviji film da mi je ostao u secanju evo vec sigurno 2 godine.
Gledamo sad samo stare klasike i upijamo koliko su dobri :)

dzimika

Bas to, ne trazimo mi efekte i ne znam sta, samo originalnu pricu, smislene dijaloge i da se ne kajes posle 2h sto si uopste potrosio vreme na njega

UFF

svaki svoj dan zavrsavam sa filmom i pivom, ovu temu sam zato i otvorio, smor mi sto niko ne pise a onda i kad napise i okaci neko sranje glupo mi da napusim pa da i on odustane od daljeg pisanja ovde ali dobri filmovi se na zalost vise ne prave i siguran sam da nije zato sto ne umeju, ne znam zasto, valjda se na serijama vise zaradjuje  [neampojma]

mali_zmaj

Zadnje vrijeme su mi krimi serije posebno britanske odliène... Mladi Inspektor Morse,odn. Endevor,pa onaj andrak sa Idris Elbom..,itd.... juèe pusti¹e na HBO-u Enemy of the State,dok je Wil Smith harao..,odlièan film,a nisam ga odavno pogledao...
jin-jang

UFF


dzimika

Ma da li me zajebavas da je ovo tebi dobro?
Prica je donekle ok ali dijalozi kao da je Mark na spidu
Vec vidim drugi deo

UFF

malo mozda preterali sa pucnjavom i tucama ali da relano mi delovalo, tipa prangijanje lik padne ova ulazi u sobu da proveri da li je ziv i PRVO ga upuca jos DVA PUTA a ne proseravanje kao opipava mu puls dok se ovaj pravi mrtav da je sjebe i slicna sranja na filmovima
takodje nema mi smo cia bia itd proseravanja, ne znas ko su i sta te bole kurac, drzava ih pokupila i poslala, nadarene na jedan ili drugi nacin, prsotine mozga, patriote i ubice


confirm capture to execute?
comfirmed
bam!

proseravanja bez  :D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Sad ga videh na torentima... :D Sutra gledanje...

Lazic

Na 6:59 lik vadi neke hardove iz sefa i ka¾e: "Confirm collection of all SSD drives", a u ruci WD caviar blue... [facepalm] Sad se lomim da l' da gledam dalje...






UFF

nemoj

jer ih jure na kle500 sa nekim crnim zardjalim cunkovima a cuje se kao otvoren top, ne secam se ali zvuk verovatno sa redna 4 kao i u svakom filmu
takve glupe greske ne mogu da razumem, nije da je skupo da ih predvide ili cak i otklone
i da glavni glumac je naporan seren non stop zeleo sam da ga neko nabode po sred face da ucuti malo :D