Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi


Tihi_ZR

Citat: Gavrolini poslato 18 Januar, 2016, 21:02
Ko je zastupnik agv kod nas to jest gde bih mogao da uzmem crni vizir za k3?
ili u Markosu NS, kako god, odrace te... Meni za GP PRO trazili 7500, odlucio da prodam kacigu kad sam cuo koliko je vizir

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Moj providni je kao nov bez tackice ali sam planirao da uzmem zatamnjeni za leto...

Hohštapler

Citat: Titja poslato 18 Januar, 2016, 23:45
Citat: Gavrolini poslato 18 Januar, 2016, 21:02
Ko je zastupnik agv kod nas to jest gde bih mogao da uzmem crni vizir za k3?
ili u Markosu NS, kako god, odrace te... Meni za GP PRO trazili 7500, odlucio da prodam kacigu kad sam cuo koliko je vizir


7500?
D¾aba!
Pitaj za Uvex... [doh] [doh] [doh]
Kad sam èuo cenu re¹io sam da ovaj moj i nije tako lo¹ kao ¹to sam se "utripovao"  ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tihi_ZR

Citat: Ho¹tapler poslato 25 Januar, 2016, 15:54
Citat: Titja poslato 18 Januar, 2016, 23:45
Citat: Gavrolini poslato 18 Januar, 2016, 21:02
Ko je zastupnik agv kod nas to jest gde bih mogao da uzmem crni vizir za k3?
ili u Markosu NS, kako god, odrace te... Meni za GP PRO trazili 7500, odlucio da prodam kacigu kad sam cuo koliko je vizir


7500?
D¾aba!
Pitaj za Uvex... [doh] [doh] [doh]
Kad sam èuo cenu re¹io sam da ovaj moj i nije tako lo¹ kao ¹to sam se "utripovao"  ;)
Ima na internetima za manje para ako imas stelu da ti neko donese. Nasao sam ja i za 30e preko ali nemam volje da jurim sve to. Lakse mi da je prodam i kupim neku koja dolazi sa 2 vizira kao hjc ili scorpion

Hohštapler

Citat: Titja poslato 25 Januar, 2016, 16:12
Ima na internetima za manje para ako imas stelu da ti neko donese. Nasao sam ja i za 30e preko ali nemam volje da jurim sve to. Lakse mi da je prodam i kupim neku koja dolazi sa 2 vizira kao hjc ili scorpion


Buraz je sad pre nove godine sa Luisa kupio Scorpion EXO500 , bile na nekom ludaèkom popustu... valjda je dao 120e.
Dobra stvar je ¹to se tièe Scorpiona je ¹to su i ti potro¹ni materijali jeftini i ima ih kod nas.
O tome nisam nikad razmi¹ljao kad sam kupovao kacigu, a boga mi u buduæe æu morati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tihi_ZR

HJC RPHA 10+
2 vizira, dodatak za nos i bradu i onaj pinlock protiv magljenja... O kvalitetu postave i tome kako lezi na glavi da ne pricam. Jedina mana sto je Lorenzo nosio prosle godine al' ajde  :)


Hohštapler

Para?

ps. da te podsetim da je vodio trku po ki¹i a posle zavr¹io 4ti - tvrdeæi da mu se zamaglio vizir... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Tihi_ZR

Citat: Ho¹tapler poslato 09 Februar, 2016, 19:47
Para?

ps. da te podsetim da je vodio trku po ki¹i a posle zavr¹io 4ti - tvrdeæi da mu se zamaglio vizir... ;)
http://www.auner.at/produkt-n184194-hjc-helm-rpha10-plus-furia
Narucio sam je preko firme X moto iz Subotice.

Znas kako kazu: rdjavom ... i dlaka smeta.

Hurricane


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Veske


freepartyman

#573
Bem li ga morao bi da probam drugaciji je kalup od hjc-a. L najverovatnije. Dao bi 400 eura. Gledao jednu za 350 bila mi je mala jbg
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Veske

Citat: freepartyman poslato 12 Februar, 2016, 18:53
Bem li ga morao bi da probam drugaciji je kalup od hjc-a. L najverovatnije. Dao bi 400 eura. Gledao jednu za 350 bila mi je mala jbg

:D ako naletis negde po 400,zovi mene,kupio bih ja koliko god ima.

freepartyman

#575
Bilo za 350 eura. I to je dobra zarada s obzirom da je prodavca izasla dzabe. ;) Ali jbg bila mi mala kaciga.  Isla i originalna kutija pride. Sto bih dao 700,800eura   kad mogu da je uzmem za 400... Javicu ti kad dodje novi kontigent a ako meni bude mala  ;D Pa je preprodaj ovde na forumu...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Radanovic


Hattrick

Citat: freepartyman poslato 12 Februar, 2016, 19:59
Bilo za 350 eura. I to je dobra zarada s obzirom da je prodavca izasla dzabe. ;) Ali jbg bila mi mala kaciga.  Isla i originalna kutija pride. Sto bih dao 700,800eura   kad mogu da je uzmem za 400... Javicu ti kad dodje novi kontigent a ako meni bude mala  ;D Pa je preprodaj ovde na forumu...

Ako se pojavi ponovo za 350-400€, a da mi broj odgovara, javni, uzeo bih ja jednu za sebe.  [thumb_up]

Charuga

...i da nije sa Alibabe.....

Gavrolini

Jel ima neko iskustva sa mt kacigama? Cena je vise nego povoljna, na izgled su odlicne a vidim da su dobile 5* na sharp testu