Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

VR 46

 [balavi] [balavi] [balavi] koliko para je corsa?
Twist of wrist!


Radanovic

ako se neko misli ponoviti , evo mu dobre prilike ... sni¾ena je na 159 eura ( inaèe ko¹ta 350 )
broj kaciga , boje , velièine su ogranièene ... tako da , po¾urite  ;D


Yamaha Barel
Beograd : Sava centar lok. 17
Ni¹ : Vojvode Gojka 62

gosa.gosa












Dugo ocekivana i konacno juce uzeta..shark rsi kaciga eden black...18900

Jefta

Imao sam tu RSI uzeo nedugo posto se pojavila, kaciga je dobra i lagana, samo mi se nije svidelo to sto se postava brzo spljostila tj propala pa mi je postala za broj veca i onda sam je prodao.

Vuk88

Danas uzetaa [yahoo] [yahoo] [yahoo]

[/url]











[/img]

Bori¹a


Vuk88

Bila je 500e,posto je ostala poslednja imao sam 30%popust..uzeta za 350e.Dobijen pinlock i taman vizir.

Vuk88


dusankobgd

Svaka cast, mnogo lepa i dobra kaciga.

Serpente

evo i ja da napisem nesto za ovo :)
Airoh j106




Meni definitivno najlepsa kaciga koja postoji,pilotska :)
ima 1350g , ima ogroman vizir (double bubble)  tako da kada se nosi  ne vidi se kaciga perifernim vidom,kao da je nemam na glavi :) poprilicno udobna osim sto je napred skracena pa je poprilicno blizu bradi mada meni ne smeta, ali se isto i skida prednji deo  i postaje Jet ( sto nemam nameru nikad da radim :) ) Po meni licno jedna mana,lufteri napred ne mogu da se zatvore pa je malo bucnija ali nista specijalno,sta vise vecina klasicnih kaciga koje sam nosio su bucnije.Takodje ima zacudjujuce kratku traku za zakopcavanje ali nista strasno.
Be the change you want to see in the world!

Hohštapler

po¹to je bila?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Serpente

regularna je 270 mene je izasla nesto jeftinije :)
Be the change you want to see in the world!

gosa.gosa



Danas pao i crn vizir ;)


dusankobgd


clutch&brake

Kunem se u AGV
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Bori¹a

ja razmisljam da uzmem neku novu hjc ili agv ili da jurim polovnu xr1000, ili neku shark, scorpion... ne znam ni sam  [panic]

dusankobgd

Zavisi koja suma je u pitanju.

zVuk

Citat: Bori¹a poslato 10 Februar, 2015, 13:05
ja razmisljam da uzmem neku novu hjc ili agv ili da jurim polovnu xr1000, ili neku shark, scorpion... ne znam ni sam  [panic]

nemoj da kupujes polovnu kacigu.....to je kao da si kupio polovne gace i stavio ih na glavu.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Balsa Wrx

Ja sam kupio polovnu agv k3 za 80e pao sa njom spasila mi je zivot,ako covjek moze da prodje jeftinije sto da ne,na kraju sam istu tu kacigu prodao sa slomljenim vizirom I osuljanu za 80e..
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.