Glavni meni

Kacige

Započeo mikelandjelo, 19 Novembar, 2010, 02:58

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

beli-nsr

Tvoj post sam iskoristio kao poredjenje, najlakse mi bilo za prepravku...nisam za tebe nista ni rekao, nego su se nadovezali dalje...ni exo 700 nije bila tad ispod 20.000...nije ni bitno...nego sam kucao bzvz i ja i ti kakve su, a na kraju covek bi da mu samo stoji...pa jbt, i da ima 2 zvezdice, sta tu ima da se pita...inace sto neko rece, ima zvezdice, stiti ona, jedino sto je unutrasnjost, buka i sl. losije...dzabe i kaciga od 1000e ako ne vodis racuna sam o sebi i ako izazivas sto kazu sudbinu...daleko bilo da ikom stvarno zatreba bilo sta od opreme...jbg, meni drmali kavez, pa sam malo naelektrisan :) nisam ni ja nista lose mislio, nego nakucamo misljenja i onda kazes ne bi je nosio, stajala bi, pa bi nosio :) ja se nasao prvi kao golja, kupio i to dve mt i sad su bas toliko lose da ne bi niko nosio...pa jbg, nemam za bolje :)

Gavrolini

Cesto sam u sm pa cu svakako iscimati Njaketa da mi pokaze.

Charuga

Kod mene se sa godinama nakupilo desetak komada, ima i ostecenih pogotovo zadnja ...neka ih, bude i lepe i ruzne uspomene....




VR 46

kakve su ono gume? :D
Twist of wrist!

Hohštapler

Èaruga, ¹ta je na kraju bilo sa 10-kom?
Oti¹la u kobasice ili æe¹ je popravljati? Vidim gume nove stoje... ;)

edit: preteko me koleZa ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Charuga

bice...bice...

Taraba

Video/probao neko Kappa kacige?
Gledam ne¹to KV10 dual sport nok¹ir.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

doktor

Imam ja za XT-a, koristim je za prasinarenje, ne mogu da nosim kros kacigu sa naocarima kada se ide na duze off voznje, mnogo mi otvoreno. Kupio prosle godine na nekom popustu. Za ono cemu mi je namenjena radi posao, ali da je sad nesto eksta, nije...koliko para toliko muzike.
Unutrasnjost je udobna, ali ispod brade solidno duva (nema onaj podbradak)
Bikers work is never done!

Taraba

To mi i treba za leto ili off ako re¹im da teram ove godine negde.
Da li si probao da nosi¹ moto cross naoèare sa njoj, naravno sad ignutim vizirom?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx


Sierra Adventure ~130E, mnogo bolja kaciga od kape.

Taraba

Gde si je ti nasao za 130?
Ja najjeftinije sto sam nasao je 150e i to da je porucim bez probanja i vraæanja ako ne odgovara.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx

Sagmajster-komerc, 16500 RSD me ko¹tala, oko pola broja se razlikuje od Scorpiona (ako ti je knap M uzmi L) a kalup je slièan Scorpionu i AGV.
Kaciga iz kol'ko para - tol'ko muz'ke kategorije.

Damnmoto

Danas sam na poklon dobio od zadovoljnog klienta ,novu Nolan N87. Zadihtovana , sa suncanim cvikama koje imaju nekoliko pozicija, otvorima za naocare za vid, pinlokom i pripremom za nkom stereo komunikator i stop lampicu.
Cini mi se da je veoma dobar slem jedino sto je malo plitka i ovalnija nego sto mojoj lobanji prija










Boban_m

Sad ce slave, jos malo ;D

Major

Rodjendanski poklon :)











Andreja

I kako sad da proda¹ Kawu?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Major

Ima i drugih zelenih motora
[zvizdi]