Glavni meni

Husqvarna SM610ie

Započeo Stevan, 16 Oktobar, 2010, 09:42

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 03 Decembar, 2018, 18:33
Citat: Taraba poslato 03 Decembar, 2018, 15:42
Aj da osvezimo malo ovu temu.

Ima li ko iskustva sa delovima za ove rage?
Ovo je cini mi se iz perioda kad su vlasnici marke bili Cagiva/Mv Agusta (2006 - 2008)
prva generacija 2006 problematican mikuni ecu...nakon toga manje problematican keihin.....pantokratoru je dvaputa jeo klip dok nije hilznu celicnu stavio....malo voznje mnogo servisa...

Ove sto sam ja vidjao 2006-2007 su sa amburatorom. Tek od 2008 imaju ubrizgavanje.
Nije mi problem sto hoce da se pojedu (i KTM je imao tendenciju), pitanje je samo kako za delove ako ih 'talijani vise ne prave.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

bogdan

aluminijumski cilindar sa kosuljicom od tvrdog materijala , nikl-silicijum , hrom,-nesto , kad crkne onda se hilznuje ( bu¹i i umeæe celicna hilzna pa razbu¹uje na potrebnu meru ) nove karike i prodaje  

Lazic

Citat: El Jefe poslato 03 Decembar, 2018, 19:45
Керамика госн Лазич нпр.
Hvala [cheers]



Citat: bogdan poslato 03 Decembar, 2018, 19:49
aluminijumski cilindar sa kosuljicom od tvrdog materijala , nikl-silicijum , hrom,-nesto , kad crkne onda se hilznuje ( bu¹i i umeæe celicna hilzna pa razbu¹uje na potrebnu meru ) nove karike i prodaje 
Hvala i vama ;D [cheers]

rboban

 Pantochrator ima 510, sto je street legal takmicarska varijanta.... 610 je pravi za ulicu.
Ride It Like You Stole It

Taraba

To i meni sad ima smisla sto je Rev rekao.
Znam da 610 ima drkavi spaner lanca bregaste koji usere lanac za ~30.000 km.
Ako se ne zameni pojede jednosmerni ventil neki.
Resenje - kontrola i zamena lanca na 30ak hiljada ili rucni spaner.

Druga boljka su opruge kvacila, tj. one podloske istih kojie posle nekog vremena se pojedu pa opruge pocnu da jedu korpu.
To se resi after-market podloskama.

Osim toga italijanska izrada - sraf tamo sraf vamo, bangava sajla kvacila itd.

Samo je pitanje - ima li delova za ove i kako ih nabaviti.
Kod nas, koliko znam, nema Husqvarna distributera pa za delove mora preko/online.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

ktm je mama za delove....sve ostalo je postalo egzotika.....ja sam za vora platio ventile 27 evra komad, dihtung glave 150 e, samo jedan lik u italiji ima delove...doduse ima sve ali egzotika jebe kevu finansijama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ma znam... zato sam i iskulirao par Husqvarni u finom stanju u nadi da ce se pojavi neki KTM ali cvonjak za sad.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt


Taraba

EXC5xx/450, 640 enduro, 625 sxc.
Sas papiri da moze da se registruje.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

525,530 i 450 i moze da ne nadje. Sve ostalo tanko kod nas. Ima drugar 450 mislim 2009 godiste. Nasi papiri. Onaj model sa rupicastim plastikama na rezervoaru. Ne vozi se zadnje dve tri godine. Trebalo bi mu verovatno malo ljubavi. Mislim da je cena 3000e

El Jefe

Знао сам да има негде.
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

Citat: Gavrolini poslato 04 Decembar, 2018, 19:15
525,530 i 450 i moze da ne nadje. Sve ostalo tanko kod nas. Ima drugar 450 mislim 2009 godiste. Nasi papiri. Onaj model sa rupicastim plastikama na rezervoaru. Ne vozi se zadnje dve tri godine. Trebalo bi mu verovatno malo ljubavi. Mislim da je cena 3000e
Zavisi koliko ljubavi :D
Imas neke slike, kontakt nesto?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

slike od motora ili od gavrinog drugara....mora da pitam, predsednik, premijerka.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

#33
imam ja par fotki

Gavrolini

E da mkt zna takodje i motor i vlasnika. Slike vlasnika nisu preporucljive za gledanje.

Taraba

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Decembar, 2018, 11:58
slike od motora ili od gavrinog drugara....mora da pitam, predsednik, premijerka.....

Bez poprckivanja molim inace cu da ti doteram neki bedeviju da se patis sa njom.

@mkt i Gavrolini
Dobio fotke. Hvala za tip.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

panthocrator

Sto se tice delova za Husqvarnu Sagmajster nabavi za 3 dana bilo sta.


Taraba

Za ove nove ili i matore 2006-2008?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: panthocrator poslato 05 Decembar, 2018, 23:16
Sto se tice delova za Husqvarnu Sagmajster nabavi za 3 dana bilo sta.


jesi ti upalio ono tvoje govno koje ne pali gresku ali nema ni varnicu ni gorivo....a pickup omski ispravanan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

panthocrator

Citat: Taraba poslato 06 Decembar, 2018, 10:31
Za ove nove ili i matore 2006-2008?

sve,
meni je dobavljao delove za moj 2008