Glavni meni

XL 1000V Varadero

Započeo Gile_ExtremeBoy, 19 Novembar, 2010, 01:06

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gile_ExtremeBoy

Varadero XL 1000 V

-Proizvodi se od 1999 god. Aktuelan

-Honda je ovaj model predstavila 1998 godine, da bi 1999 krenula prodaja. Direktan je naslednik modela Africe Twin i pre svega Transalpa, ali sa vecim naglaskom na drum, posto su mu sposobnosti za off road uveliko smanjene zbog tezine i gabarita (270kg sa svim tecnostima). Agregat nosi kao i VTR1000F Firestorm ali sa smanjenom konjazom koja iznosi 94ks. Maximalna brzina je sasvim pristojna za njegovu namenu 210km/h,  ali ga prati los glas da je veliki potrosac koga rezervoar od 25 litara tesko moze da podmiri.

-2001 god Honda premesta proizvodnju Varadera u Spaniju i uvodi HISS Honda Ignition Security System.



-2003 god izvrsen je redizajn Varadera, promenjen je oklop, instrument tabla, i karburatori su zamenjeni sistemom ubrizgavanja kojim je potrosnja drasticno smanjena. Umesto 5, varadero dobija i 6-tu brzinu. Od 2004 uveden je i ABS sistem.



....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Branko


zodiac

Da je lepsi, bio bi savrsen. Nikada u zivotu nisam vozio motor koji je toliko tezak, a da se njim tako lako upravlja.
Prijatelj je zao drug

cinjin

Ja ga kupih u oktobru pa cemo da vidimo kakva je masina!

pit



                 Ja provozao jednog nekoliko kilometara.I na mene je ostavio utisak ,veoma lagan na upravljacu s obzirom na tolkiko masu.Po meni najbolji u klasi maksi endura.

farbach


Kengur

Kad je u rukama majstora... ;)

kawa ninja

This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

kawa ninja

  Svaki  bajk koji se napinje na rucicu gasa trosi , a da je kval. bajk to stoji , masivan, lep i ima ga ....

 Kao kad gledate veliku mortadelu u hladnjaci-frizideru na  mesari ooohhhhoooohhhhoooo, to je to, njammm..... [dancing]  extra bajk [thumb_up]

 
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

Vlada_Ryu

Za du¾a putovanja nema boljeg i sve sitne mane se zaborave kada uvidi¹ ¹ta sve taj motor pru¾a.
Leto 2010 - Italija-Francuska-Corsica_Sardinia-Jug Italije- Trajekt pa kuæi nakon 5000 Km. u¾ivanja

MILAN BNS

Posedujem ga vec drugu godinu sto rece covek za duga putovanja je kao BMW 5 ja sam presao sa vfr 800 v-tec na njega
i preporodio se svaka preporuka za buduce vlasnike Durmitor 2010

zodiac

Citat: farbach poslato 09 Januar, 2011, 01:10
ide lako na zadnji.

Kod njega bi i Goldwing isao lako na zadnji :D
Prijatelj je zao drug

zivko

taj majstor na zadnjem tocku je stronser iz dobanovaca.

farbach

Nema on pojma, osralo ga za slikanje. Svaki put ga osere.

Kengur

Citat: zivko poslato 26 Januar, 2011, 13:24
taj majstor na zadnjem tocku je stronser iz dobanovaca.

Zato sam i napisao MAJSTOR.  ;)

Citat: farbach poslato 26 Januar, 2011, 13:36
Nema on pojma, osralo ga za slikanje. Svaki put ga osere.
Nemoj da si ljubomoranm, ja sam cuo da Deki dize i monocikl na zadnji...  ;D ;D ;D ;D ;)

Ajde dosta smo offovali... [djavo]

Inace, Varadero, meni jedan od najlepsih putnih sprava...  [thumb_up]

srbac

Varadero zadovoljstvo u svakom slucaju !!!  [yahoo]

UFF


Vasa75

Pozdravljam vas,citam od pocetka postove,imam varadera 99.kupio ga polovinom leta prosle godine,spremam se za nastupajucu sezonu,na vece ture od nekoliko hiljada km,na satu 47000,dali treba ina sta obratiti paznju,prilikom spremanja motora za dalji put.ima li nesto specificno.na 120km/h trosi 7l,sa tri kofera i ja oko 120 kg

OKi

Citat: Vasa75 poslato 13 Januar, 2016, 22:41
...sa tri kofera i ja oko 120 kg
Cek malo ti i 3 kofera imate 120 kg ili samo ti ? Ali za pocetak idi ovde :)
http://www.motomanijaci.com/index.php/board,1.0.html