Glavni meni

Blow joberi na forumu

Započeo pit, 26 Decembar, 2011, 20:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit



                                Svedoci smo da se u zadnje vreme koncetracija ovih opasnih pogani pojacava u zadnje vreme.Ko su oni i zasto se tako ponasaju i kako ih prevazici pitanje je koje muci svakog postenog Motomanijaka.Postoje nekoliko vrsta i vise podvrsta ove pogani ...navescu dva z ppocetak a vi dodajte ako ima jos neki:
                                  Prokleti blow jober ....ujedno i najgora i najopasnija vrsta...popusili ga tamo a ovde oce da nam nametu tamosnje arsine. [djavo]
                                  Jebeni blow jober ...jebu ga tamo a i ovde dobija dozu seksa ali se ne da ,koprca se i lako se prepozna.
                                   U realnom svetu izgledaju sasvim normalno....cak sam sa nekoliko njih i popio po pice i delovali su mi skroz ok u razgovoru ....mada fizicki se vidi da imaju neke greske i anomalije al boze moj niko nije savrsen,pa i ja imam 10 kg viska pa nikom nista...mada sam ja na dijete i vec sam izgubio nekoliko kg.
                                 Po meni su blow joberi izgubljene virtuelne duse koje lutaju izmedju dva sveta ....ovog nase manijackog normalnog i onog iza zavese tamo....pokusavajuci da nam projektuju kako bi ovaj forum trebao da izgleda ....po nekom njihovom blow joberskom arsinu....neshvacenom tamo a totalno neprihvatljivom ovde.
                               Zarobljeni i zadojeni blow joberskim idejama se zaglibljuju sve vise i vise i ostalo im je jos malo da potonu skroz i nestanu sa ove nase MM .......pomozimo im u tome ....inace cemo imati muke i provlacice nam se stalno kroz forum. [bejzbolka]

                                 
                             

Havarisan

Ako je dogovoreno da se ne zakljucavaju teme to nije resenje da se otvaraju ovakve teme. Cemu ovakva tema?

pit

Citat: Havarisan poslato 26 Decembar, 2011, 21:01
Ako je dogovoreno da se ne zakljucavaju teme to nije resenje da se otvaraju ovakve teme. Cemu ovakva tema?


     Pa aktuelna je ssto da ne ....gamadi se treba stati na put ....inace smo najebali

ЯЭВОЛУТИОН

@pit, zar tebe tamo nisu banovali....
Pravo da ti kazem postoji IGNORE dunge, pa kad mi se ucini da ulaze u diskusiju, ja presnem gumbic i sve nestane...nirvana
Ja cak nisam ni banovan...nisu ni to smeli da urade...ja sam se autobanovao zato sto su banovali decka koji je iznasisavao kurcem retarda koji se pravio pametan....potonjeg banovanog, sam povrsno poznavao, ali mi je bio simpa....nasisa ga na keca na temu defanzivne voznje...I tako im ja objasnim kako oni meni ic ne trebaju a ja njima bi trebao, bar nekad....Znam neke momke iz te price....O.K. su....to sto trpe ta sranja to je njihova stvar.
Meni je tamo zasmetao pro pandurski stav, koji od nekih clanova i ovde provejava (citiraju zakone i pravne norme), ali sam IGNORE dugmence upotrebio za sada tri puta, mada imam jos kandidata....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Havarisan poslato 26 Decembar, 2011, 21:01
Ako je dogovoreno da se ne zakljucavaju teme to nije resenje da se otvaraju ovakve teme. Cemu ovakva tema?

Upravo u tome i jeste problem

Mogu do sutra da zakljucavam kad ce neko stalno nove da otvara a ako banovanja nema onda ne postoji ni kazna ni nacin da se to spreci

Ko ga jebe sad cu sve stare teme da otkljucam i raplamsam pa ce mozda da im se smuci i da svi odustanu

Sta drugo da uradim a da ne ispadnem  [djavo] ?

Ili mozda jos bolje da sve te teme spojim u jednu i nazovem je "tema za napusavanje" pa u kojoj god zapocne svadja isecem taj deo i spojim sa ovim maticnom? :D

Tako da ako vec ne mozes da pobedis/izlecis/ubijes bolest onda bar da je drzis na jednom mestu da se ne bi sirila

pit


     
Citat: revolution poslato 26 Decembar, 2011, 21:08
@pit, zar tebe tamo nisu banovali....
Pravo da ti kazem postoji IGNORE dunge, pa kad mi se ucini da ulaze u diskusiju, ja presnem gumbic i sve nestane...nirvana
Ja cak nisam ni banovan...nisu ni to smeli da urade...ja sam se autobanovao zato sto su banovali decka koji je iznasisavao kurcem retarda koji se pravio pametan....potonjeg banovanog, sam povrsno poznavao, ali mi je bio simpa....nasisa ga na keca na temu defanzivne voznje...I tako im ja objasnim kako oni meni ic ne trebaju a ja njima bi trebao, bar nekad....Znam neke momke iz te price....O.K. su....to sto trpe ta sranja to je njihova stvar.
Meni je tamo zasmetao pro pandurski stav, koji od nekih clanova i ovde provejava (citiraju zakone i pravne norme), ali sam IGNORE dugmence upotrebio za sada tri puta, mada imam jos kandidata....

            Ne znam da li si pazljivo procitao temu....ne odnosi se na bjb vec na otpadnike koji su zadrzali tu ideeju koju pokusavaju da provuku ovde .....nova vrsta blow joberi

pit



     Uffe nemoj slucajno ovu temu da mesas sa bilo kojom drugom i spajas ovo je ozbiljna stvar i ocu tako da je tretiras.

UFF

Veruj mi da nisi jedini koji je se ovih dana zapitao sta pojedini clanovi traze na ovom forumu

Ali kako si zamislio sa ovom temom da ih oteras?

Uvredice se pa ce da odu jer ih je sramota?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: UFF poslato 26 Decembar, 2011, 21:10
Citat: Havarisan poslato 26 Decembar, 2011, 21:01
Ako je dogovoreno da se ne zakljucavaju teme to nije resenje da se otvaraju ovakve teme. Cemu ovakva tema?

Upravo u tome i jeste problem

Mogu do sutra da zakljucavam kad ce neko stalno nove da otvara a ako banovanja nema onda ne postoji ni kazna ni nacin da se to spreci

Ko ga jebe sad cu sve stare teme da otkljucam i raplamsam pa ce mozda da im se smuci i da svi odustanu

Sta drugo da uradim a da ne ispadnem  [djavo] ?

Ili mozda jos bolje da sve te teme spojim u jednu i nazovem je "tema za napusavanje" pa u kojoj god zapocne svadja isecem taj deo i spojim sa ovim maticnom? :D

Tako da ako vec ne mozes da pobedis/izlecis/ubijes bolest onda bar da je drzis na jednom mestu da se ne bi sirila

KARA n tin....deo gde je sve dozvoljeno
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

ma jok, samo dobijamo jos jednu

obaveznu
zimsku

:)

Tamanitu

I ja sam upleten u ovu budalastinu, zbog one akcije po Beogradu?
Da nije ***-a, ne bi Uffa tamo ni upoznao.
Da nije Uff otisao odande, ne bi ni bilo MM-a. Presli smo ovde, i nikakvih nesuglasica nije bilo.
Privatno se vidjamo, i druzimo na MM akcijama. Taj vas problem ne razumem, ko na kom forumu trosi svoje dragoceno vreme, umesto u realnom svetu.
[cheers]


ЯЭВОЛУТИОН

Nema tu ni tamo ni vamo......ne mozes ti na pola da budes.....motor je do pola slupan, a od pola kao nov....ili jesi ili nisi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tamanitu


aca-pn

Pit, mogu da ti kazem da si srecan covek kad mozes svoju energiju i vreme da trosis na ovakve stvari, znaci da imas viska i jedno i drugo :)

zemunboy

Citat: aca-pn poslato 26 Decembar, 2011, 23:17
Pit, mogu da ti kazem da si srecan covek kad mozes svoju energiju i vreme da trosis na ovakve stvari, znaci da imas viska i jedno i drugo :)
Ma pusti ga , navukao se na belo Tip-500  :)

sasafilipovic

Citat: pit poslato 26 Decembar, 2011, 21:02
Citat: Havarisan poslato 26 Decembar, 2011, 21:01
Ako je dogovoreno da se ne zakljucavaju teme to nije resenje da se otvaraju ovakve teme. Cemu ovakva tema?


     Pa aktuelna je ssto da ne ....gamadi se treba stati na put ....inace smo najebali

Ko si ti da odreðuje¹ takve stvari? Urednik, administrator, vlasnik?
Prvobitna ideja da se okupe BJB neistomi¹ljenici treba da bude prevaziðena. Ako je u interesu vlasnika i uredni¹tva da glavna odlika ovog foruma bude anti BJB stav, onda jebe¹ ti sve ovo, biæete uvek  otpadnici sa BJB.
A Pit to stalno potencira... ko o èemu ajmo o BJB-u. Ovakav stav mislim da je direktno podi¾e rejting BJB foruma kod èlanova koji poseæuji i jedan i drugi forum, a takvih je veæina ovde.

pit

Citat: sasafilipovic poslato 26 Decembar, 2011, 23:36
Citat: pit poslato 26 Decembar, 2011, 21:02
Citat: Havarisan poslato 26 Decembar, 2011, 21:01
Ako je dogovoreno da se ne zakljucavaju teme to nije resenje da se otvaraju ovakve teme. Cemu ovakva tema?


     Pa aktuelna je ssto da ne ....gamadi se treba stati na put ....inace smo najebali

Ko si ti da odreðuje¹ takve stvari? Urednik, administrator, vlasnik?
Prvobitna ideja da se okupe BJB neistomi¹ljenici treba da bude prevaziðena. Ako je u interesu vlasnika i uredni¹tva da glavna odlika ovog foruma bude anti BJB stav, onda jebe¹ ti sve ovo, biæete uvek  otpadnici sa BJB.
A Pit to stalno potencira... ko o èemu ajmo o BJB-u. Ovakav stav mislim da je direktno podi¾e rejting BJB foruma kod èlanova koji poseæuji i jedan i drugi forum, a takvih je veæina ovde.

            Aj priznaj sta si pio?

sasafilipovic


pit

Citat: sasafilipovic poslato 26 Decembar, 2011, 23:42
Ma duvao sam.... :D

         Aj procitaj ponovo temu i videces da mene uopste ne zanim taj forum ....;meni smetaju ljudi koji oce da ovde prenesu duh tog foruma .Nemam nista ni protiv ljudi koji su i tamo i ovamo ,naprotiv imam medju njima najvise drugara.....sve dok ne postanu blow joberi.....a definiciju blow jobera sam dao na pocetku teme.

YOman

Cekaj...ako sam dobro razumeo "Blow joberi" su oni koji su bili na BJBu, zalagali se itd. pa ga posle "poduvali"?

Jel sam dobro shvatio?  ;D
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...