Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

idanijel


Lazic

Citat: El Jefe poslato 20 April, 2019, 11:25
https://stanjestvari.com/2019/04/15/antonic-stizu-novi-milioni/

CitatСветлана Лукић из „Пешчаника“ каже да „сви ми, и ‘Пешчаник’, КРИК, ЦИНС, живимо искључиво од пореских обвезника – норвешких, холандских…“ – требало би додати и америчких, британских, немачких…

Èekaj, to je ne¹to lo¹e? Nama potpuno nebitni likovi bez ikakvog uticaja ili vlasti ¾ive na raèun norve¹kih, holandskih, amerièkih, britanskih, nemaèkih poreskih obveznika... Zato ovi na¹i olo¹i da ih ne nabrajam, ¾ive na na¹ raèun, i to ne da ¾ive, nego k'o bubrezi u loju... Kad sam glup pa nisam ni za vlast ni za nvo-ove...

Ivicat

Citat: Laziæ poslato 20 April, 2019, 15:47
...Nama potpuno nebitni likovi bez ikakvog uticaja ili vlasti ...

Zar mislis da strane sluzbe koje ih placaju imaju visak novca pa poklanjaju? Ili vide neku korist od toga. Sto puta izrecena laz postaje istina.

ЯЭВОЛУТИОН

a da otvorimo nvo gey-romi...da uzmemo pare po dva osnova...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


viper

😂😂😂😂

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

idanijel



Ivicat

Citat"Drumski razbojnici" vozili su crne èopere ¹abaèkih registarskih tablica i sa lica mesta pobegli su neposredno pre dolaska policije

[rofl]

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: Ivicat poslato 20 April, 2019, 18:15
Citat: Laziæ poslato 20 April, 2019, 15:47
...Nama potpuno nebitni likovi bez ikakvog uticaja ili vlasti ...

Zar mislis da strane sluzbe koje ih placaju imaju visak novca pa poklanjaju? Ili vide neku korist od toga. Sto puta izrecena laz postaje istina.
Sla¾em se, al' dok ti doðu na red da omaste prste u vlasti ovi æe nam skinuti ono malo ko¾e sa leða ¹to nam je ostalo...

Lazic


MIGE


Lazic

Kakav? Svakako ne smeju da rade dok se to ne re¹i bilo kako...

Ivicat

Spin jer ce sada par dana da se prica samo o tome, dok druge bitnije stvari, se desavaju nezapazeno. Posle tih par dana, puj pike ne vazi, nastavljaju se radovi.

Lazic

Moguæe, mada je meni koji kao pratm vesti skoro promaklo...









Elem, zajeban taj MinKen... Da po¹aljemo ove na¹e struènjake da im to malo reguli¹u...





Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)