Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

Citat: Nika poslato 11 Decembar, 2018, 15:43
Engleski pravni sistem:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3361640/Saudi-millionaire-cleared-raping-teenager-telling-court-accidentally-penetrated-18-year-old-tripped-fell-her.html


Svaka prièa ima dve strane. One do¹le posle izlaska kod njega da slu¹aju ploèe? Nisu ni pomi¹ljale da ga ucenjuju i tu¾e za pare?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Zeljkamp

Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Decembar, 2018, 15:02
Поздравили те Вучела и Остоја Лимар. Прваци опозиције!  [rofl] [rofl] [rofl] А џукела Шоштар је само лопужа, мада све је ближи Вођи и клану.
Vrlo dobro znas kakav stav i misljenje imam protiv aktuelne uprave u Partizanu. Ti svoje hvalis na sva usta. Nismo isti. ;)
TwinZ Auto & Moto

Kostić


mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 12 Decembar, 2018, 01:18
Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Decembar, 2018, 15:02
Поздравили те Вучела и Остоја Лимар. Прваци опозиције!  [rofl] [rofl] [rofl] А џукела Шоштар је само лопужа, мада све је ближи Вођи и клану.
Vrlo dobro znas kakav stav i misljenje imam protiv aktuelne uprave u Partizanu. Ti svoje hvalis na sva usta. Nismo isti. ;)
A и даље идеш на утакмице... И као, против њих си. 'Ајде не фолирај се без везе.

Lazic



Lazic

Treba im jebati sve po spisku... Redom...




A i ovima... Danima ne mogu da uoblièim misao u glavi, odakle odjednom ovoliko ¾ena olo¹a... Ni u jednoj ranijoj vlasti ih nije bilo ovoliko...

http://www.6yka.com/novosti/marko-vidojkovic-vuciceve-zene-vuciceva-poslednja-odbrana

®or¾

Vidojkoviæ,pravo u centar  [clapp],kratko ali jebitaèno [thumb_up]

viper

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2018, 08:28
Treba im jebati sve po spisku... Redom...




A i ovima... Danima ne mogu da uoblièim misao u glavi, odakle odjednom ovoliko ¾ena olo¹a... Ni u jednoj ranijoj vlasti ih nije bilo ovoliko...

http://www.6yka.com/novosti/marko-vidojkovic-vuciceve-zene-vuciceva-poslednja-odbrana

Nakotilo se te gamadi, bice ih jos vise kako ovaj pickousti bude punio gace.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hurricane

¾ene vole moæ, pare, a toga ovima ne manjka, a nikad nije ni bilo potrebnije..


biæe jo¹ gore, kad na to doda¹ i uticaj rijalitija i starleta, najpametnije nam je da gradimo sigurne kuæe na vreme

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


zVuk

Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2018, 19:34

@zVuk:
Nemoj da se ljuti¹, u nastavku sledi pljuvanje retarda. Petreeeee jeb'o te vuèiæ da te jeb'o...



ne ljutim se, zasto bih se ljutio, nego ce sad pera da ti odgovori, pa ces ti da se iznerviras....
Ko se ljuti, uleti mu kruti


dzimika

Nije Jerej, koliko znam on je plave kose i nije u Rumi, vec prema Sapcu jedno selo malo dalje od puta

Lazic

Citat: zVuk poslato 13 Decembar, 2018, 21:07
Citat: Laziæ poslato 13 Decembar, 2018, 19:34

@zVuk:
Nemoj da se ljuti¹, u nastavku sledi pljuvanje retarda. Petreeeee jeb'o te vuèiæ da te jeb'o...



ne ljutim se, zasto bih se ljutio, nego ce sad pera da ti odgovori, pa ces ti da se iznerviras....
:D

ZEKA

Al popa ima osecaj za fotografiju alal vera :D