Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

El Jefe i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Kostić

gojko stojèeviæ alijas patrijarh pavle, roðen je 11. 9. to sam sluèajno saznao pre mesec dana a dve godine pratim brojeve, 6, 7, 8, 9 i 10 u sprezi sa brojem 11. masa udesa (video klipova u kojima se pojavljuje broj 11 u ikakvom obliku) dete stradalo izmeðu kuænih brojeva 9 i 11, amerika one zgrade na pavletov roðendan, masa istorije vezana za broj 11 i mno¹tvo tragedija. mnogo zaeban broj, realno me jeza vata kad ga vidim... i du¾e od dve godine ga pratim konstantno

Boban_m

To sto ja imam paranoju ne znaci da me ne prate?  ;D

Lazic

Kostiæu, tek æe¹ da odlepi¹ kad otkrije¹ 23... :o  [rofl] [rofl] [rofl]


https://www.imdb.com/title/tt0481369/?ref_=fn_al_tt_1

Kostić

#24504
prati nas nauènik. onako kulturno i æutljivo. redovno je tu ali slabo ko primeti. question is - who is the scientist? :)

æizla, pogaðaj ti, ti si maestro. daæu ti malu pomoæ mdfh :)

ЯЭВОЛУТИОН

obolenje je uznapredovalo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

nego u rezimskom srpskom telegrafu se ozbiljno priprema pustanje na slobodu legije....izbacuju se neki traskripti gde ambasadori dogovaraju da uz pomoc cede zebre i nekih politicara nameste legiju i pohapse gomilu ljudi koji im smetaju...to traje vec nedelju dana.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


El Jefe

Крајње је време да замене места
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Samo nek ih dodaju... Al' od toga nema ni mojega...



Citat: Kostiæ poslato 08 Novembar, 2018, 09:54
prati nas nauènik. onako kulturno i æutljivo. redovno je tu ali slabo ko primeti. question is - who is the scientist? :)

æizla, pogaðaj ti, ti si maestro. daæu ti malu pomoæ mdfh :)
Neam pojma...

Kostić

e moj komjutera¹, ni¹ta ti ne zna¹  ;D


Kostić

da probamo ovako: ts/th=nh, zmaje ti li si ili je ipak klinac koji pada sa mopeda :)

Kostić


CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 08 Novembar, 2018, 14:39
da probamo ovako: ts/th=nh, zmaje ti li si ili je ipak klinac koji pada sa mopeda :)

xc-nss-fksj-kfnj-fks= PRSO SI!

Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Novembar, 2018, 13:11
nego u rezimskom srpskom telegrafu se ozbiljno priprema pustanje na slobodu legije....izbacuju se neki traskripti gde ambasadori dogovaraju da uz pomoc cede zebre i nekih politicara nameste legiju i pohapse gomilu ljudi koji im smetaju...to traje vec nedelju dana.....

Da je neko pametan, da ga tajno pusti, da mu da rok 96 sati da pocisti sve preletace, pevaljke i drukare, i zapali preko, pre nego sto "primete" da je "pobegao".

ЯЭВОЛУТИОН

ja bi mu dao poslanicki imunitet...i mesto ministra za ekologiju...da moze covek da ocisti djubre po srbiji.....i kad zavrsi dozivotne beneficije i aboliciju njega i njegovih saradnika....i proterivanje na arubu, bahame ili bec negde dovoljno daleko
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Kostiæ poslato 08 Novembar, 2018, 14:39
da probamo ovako: ts/th=nh, zmaje ti li si ili je ipak klinac koji pada sa mopeda :)
:o

zVuk

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 08 Novembar, 2018, 18:23
ja bi mu dao poslanicki imunitet...i mesto ministra za ekologiju...da moze covek da ocisti djubre po srbiji.....i kad zavrsi dozivotne beneficije i aboliciju njega i njegovih saradnika....i proterivanje na arubu, bahame ili bec negde dovoljno daleko


....haha...taj da ocisti djubre po srbiji....pa taj je radio za milosevica cistio njegovo djubre.......taj bi i za vucica radio ako mu dovoljno plati...klasican placenik...
Ko se ljuti, uleti mu kruti