Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 10 Oktobar, 2018, 22:17
...
Petar bot je najèudnija misterija na forumu, poèeo sa da odustajem od baktanja sa budalom... 100 ljudi 100 æudi, 100 ¾ena 195 sisa...

A vi kao ne znate ko je, a bio je na roðendanu :D :D :D :D :D :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

ja sam i dalje u tripu da nas to zmaj zajebava

eclipse4

ti si u trpu da te i darko zajebavao za policiju
pa si u tripu bio da ti neko sa foruma skinuo spric
pa si bio u tripu da kavasaki ide preko 200
pa si bio u tripu da si brzi od milosa na nasipu....

kole tebi neko uvaljuje los trip :)

mkt

sto ste jeli sendvice jeli ste



Kostić

promeniæu dostavljaèa nes kafe i drama ;D

lord_oblivion

Mene uèili, brzina odstojanje. Konstantno se trudim da ispo¹tujem.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: lord_oblivion poslato 11 Oktobar, 2018, 09:56
Mene uèili, brzina odstojanje. Konstantno se trudim da ispo¹tujem.
aj sad da nesto naucis....krecu se svi brzinom od oko 100 na sat...prvo vozilo ulece u zid magle i naglo usporava jer nije navikao na takve uslove...kamiondzija iza njega , sa kilometrima iskustva zna da je naglo kocenje pogubno po ove iza, ali udara u budalu ispred i krece karambol....i onda je kamiondzija kriv....a ne budala ispred...jer zaboga svi su trabli da za bodu kocnice kao budale ....sleper koji vuce prikolicu ima tendenciju da ga prikolica pretekne pri naglom kocenju....

moj zakljucak je da je vozac prvog automobila naglo zakocio...kamion je kocio naglo tek kad je video auto a to je bilo prokleto kasno....vozio sam po magli koja je gusa kao mleko...spustis polako brzinu , upalis sve zmigavce i vozis konstantnom brzinom gledajuci desnu belu liniju....dakle bezis od sredine...zato se na mostovima obicno farbaju raster linije...reljefne ...koje upozoravaju vozaca da ih gazi....ne moras ni da je vidis....ronda ispod tockova...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: kosta66 poslato 10 Oktobar, 2018, 22:28
samo iskusne stare kajle ne ostavljaju auto u zaustavnoj i nipo¹to ne sede u njemu dok magla ne proðe nego upravo siðu u livadu i izaðu iz vozila pa kako bog da :)

ja se seæam da sam i jebenu baterijsku lampu stavio na krov kedija u onaj blink mod ;D

nisu u pitanju refleksi laziæu nego brzina kamiona i mala razdaljina izmeðu vozila. buljuk dana¹njih vozaèa to ne zna a i realno ih i boli kurac, toliko su bezbedni u glavi da dok ne poginu ne svate
Jo¹ starije kajle nastave livadom do bezbednog dela pa se vrate na put i nastave dalje... Nisam nikad stao i ostavio auto... Imao sam sreæe da je moglo...

Kostić

sa dva metra vidljivosti ispred sebe samo livada i be¾anija. u najekstremnijim uslovima. kad je magla deset petnes dvaes metra onda ko ¹to je alja napiso. a ako je ¾ena izazvala udes verovatno je i bilo to naglo usporavanje a kamion nije bio dovoljo daleko pa se zabo

Lone Wolf

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Oktobar, 2018, 10:06
Citat: lord_oblivion poslato 11 Oktobar, 2018, 09:56
Mene uèili, brzina odstojanje. Konstantno se trudim da ispo¹tujem.
aj sad da nesto naucis....krecu se svi brzinom od oko 100 na sat...prvo vozilo ulece u zid magle i naglo usporava jer nije navikao na takve uslove...kamiondzija iza njega , sa kilometrima iskustva zna da je naglo kocenje pogubno po ove iza, ali udara u budalu ispred i krece karambol....i onda je kamiondzija kriv....a ne budala ispred...jer zaboga svi su trabli da za bodu kocnice kao budale ....sleper koji vuce prikolicu ima tendenciju da ga prikolica pretekne pri naglom kocenju....

moj zakljucak je da je vozac prvog automobila naglo zakocio...kamion je kocio naglo tek kad je video auto a to je bilo prokleto kasno....vozio sam po magli koja je gusa kao mleko...spustis polako brzinu , upalis sve zmigavce i vozis konstantnom brzinom gledajuci desnu belu liniju....dakle bezis od sredine...zato se na mostovima obicno farbaju raster linije...reljefne ...koje upozoravaju vozaca da ih gazi....ne moras ni da je vidis....ronda ispod tockova...


Исто скроз мислим. Сва светла, сва четири и полако успорити до неких 50-60. Никако не стајати иправити нагле покрете, поготово не нагло забадање кочнице истог тренутка.
Не може рај на земљи.

Kostić

inaèe kilometri pod dupetom nisu nikakvo merilo. neko mo¾e da protrèi milion i da izgine zbog gre¹ke na milion i prvom kilometru

Hurricane

..ma nesreæa ljudi, nema tu ¹ta da se polemi¹e, uslovi na putu u tom momentu su se iznenada zakomplikovali i to u tolikoj meri da su

u OBE nesreæe bili iznenaðeni èak i profesionalni vozaèi kojih je ovde bilo u veæini..

da je jedna nesreæa bila pa i da se pominje da je moglo da se izbegne ali obe u 400m, to je ne¹to ¹to se ne de¹ava i u

najgorim uslovima koje ste do¾iveli na putu, ovo je bilo gore i od najgoreg


Kostić

takoe èika mikailo!

lord_oblivion

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Oktobar, 2018, 10:06
Citat: lord_oblivion poslato 11 Oktobar, 2018, 09:56
Mene uèili, brzina odstojanje. Konstantno se trudim da ispo¹tujem.
aj sad da nesto naucis....krecu se svi brzinom od oko 100 na sat...prvo vozilo ulece u zid magle i naglo usporava jer nije navikao na takve uslove...kamiondzija iza njega , sa kilometrima iskustva zna da je naglo kocenje pogubno po ove iza, ali udara u budalu ispred i krece karambol....i onda je kamiondzija kriv....a ne budala ispred...jer zaboga svi su trabli da za bodu kocnice kao budale ....sleper koji vuce prikolicu ima tendenciju da ga prikolica pretekne pri naglom kocenju....

moj zakljucak je da je vozac prvog automobila naglo zakocio...kamion je kocio naglo tek kad je video auto a to je bilo prokleto kasno....vozio sam po magli koja je gusa kao mleko...spustis polako brzinu , upalis sve zmigavce i vozis konstantnom brzinom gledajuci desnu belu liniju....dakle bezis od sredine...zato se na mostovima obicno farbaju raster linije...reljefne ...koje upozoravaju vozaca da ih gazi....ne moras ni da je vidis....ronda ispod tockova...
I ¹ta to epohalno treba da se nauèi iz napisanog..?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

jednom sam i¹o uz lovæen dole od kotora i negde pred vrh pre njegu¹a krene nevreme i ja idem 10 na sat, nailazi auto iz suprotnog jedva se mimou¹li i nastavim 5 na sat i na kraju stanem jer je vrag odno ¹alu. pola minuta kasnije se odvali pola puta u sunovrat. padalo drveæe i kamenje. èeko po sata da se smiri i polako 5 na sat do vrha. riba sa mnom obelela kad se put survo. da sam jo¹ starija kajla vadli bi osmicu iz rupe

Hurricane

pusti sad to, èitam u flajeru Lidla, pametni punjaè 6-12v  za 1699,00 rsd

ne izgleda lo¹e uop¹te, video neko, kupio?


jo¹ interesantno, kompresor za duvanje guma 1299,00 , cerada za motor 999,00

lord_oblivion

To je tek od 15og, za 4 dana.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

megaidiot

Citat: lord_oblivion poslato 11 Oktobar, 2018, 10:55
I ¹ta to epohalno treba da se nauèi iz napisanog..?
pa da u magli predjes u levu traku jel tamo nema nikog :D

El Jefe

Из свега овога може да се научи да саобраћајна полиција није радила свој посао, да регулише саобраћај, јербо се претворила у пљачкашку фирму за пуњење буџета. Исто тако као и ти што одржавају ту деоницу.
Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Требали смо у Лидл, а не нећемо ми да кличемо.
Можда би добили и аутограм на лиски купуса.
Не може рај на земљи.