Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

Ivicat i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: El Jefe poslato 13 Septembar, 2018, 19:20
http://www.nacionalist.rs/2018/09/11/zesce-nas-lagali-i-obmanjivali-pogledajte-sta-se-zaista-dogodilo-11-septembra-2001/
Nisu pomenuli vi¹e od nekoliko interesantnih dogaðaja tog leta... Za¹to su iznajmili kule(New York port authority), kome su ih iznajmili, na koliko i od èega ih je zakupac osigurao, ¹ta se de¹avalo u kulama za vikend 8. i 9. septembra, ¹ta je zakupac javno izjavljivao na tv tog popodneva, ¹ta se nalazilo u famoznoj zgradi 7 koja je pala nièim izazvana... Ima tu svaèega... Recimo i da je zakupac preveslao osiguranje da su u pitanju bila dva odvojena napada pa naplatio duplo, muèeni Osama im je poslu¾io vrhunski... Ko zna da li je bio svestan da ga preveslavaju, mada znajuæi u kakvim je odnosima porodica Bin Laden bila sa porodicom Bu¹, sve se uklapa... Èak i sahrana u moru...

Kostić

heh srbi i vlast :) slièno be¹e i kad su ¾uti tek u¹li u ustanove kad je onaj sedeo na astalu i prièo kako uzeti ke¹ narodu

https://twitter.com/krpedja/status/1039421248894324736

ЯЭВОЛУТИОН

iz pedagoskih razloga za buduce vladare trebalo bi deo opozicije i vlasti pogubiti javno....trecinu nabiti na kolac, trecinu povesati na terazijama i trecinu spaliti u obrenovcu zive....ovde ko god se docepa vlasti na boga ne misli....a jos manje na ljude koje predstavlja....posto nas smatraju idiotima i kretenima dajte da postupimo prema njima tako da vise nikome ne padne na pamet da ojadi svoj rodjeni narod...pa makar potpali pod tukrke ili svabe....manje bi nas krali i pljackali.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Uzalud smo ratovali sa svabama, ionako su nas posle na finjaka politicki sjebali, i drze nas za jaja.
Mada realno, sami sebi smo najveci naprijatelj zato sto smo stoka neopevana.
I feel the need..... the need for speed !!!

petar357

Citat: Biker-Boy poslato 14 Septembar, 2018, 22:53
Uzalud smo ratovali sa svabama....


A kad ste to vi Hrvati ratovali sa Svabama?


Kostić

nemoj u Turke, ljudi su, nisu mi


Hurricane

Izvinite, pogresio sam, joj, usracuse


Vuèiæ se izvinio zbog netaène izjave o peraèima prozora

http://rs.n1info.com/a420135/Vesti/Vucic-se-izvinio-zbog-netacne-izjave-o-peracima-prozora.html

Lazic

Citat: petar357 poslato 15 Septembar, 2018, 00:21
Citat: Biker-Boy poslato 14 Septembar, 2018, 22:53
Uzalud smo ratovali sa svabama....


A kad ste to vi Hrvati ratovali sa Svabama?


Jadno

®ao mi je ¹to postoje ljudi kao ti, ¹teta kiseonika koji potro¹ite...











Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Septembar, 2018, 21:58
iz pedagoskih razloga za buduce vladare trebalo bi deo opozicije i vlasti pogubiti javno....trecinu nabiti na kolac, trecinu povesati na terazijama i trecinu spaliti u obrenovcu zive....ovde ko god se docepa vlasti na boga ne misli....a jos manje na ljude koje predstavlja....posto nas smatraju idiotima i kretenima dajte da postupimo prema njima tako da vise nikome ne padne na pamet da ojadi svoj rodjeni narod...pa makar potpali pod tukrke ili svabe....manje bi nas krali i pljackali.
Problem je ¹to su i opozicija i vlast iz ovog naroda... I ti koji bi trebalo da ih javno pogube...

Hurricane

... I tako kazes, volis da citiras, a?

Lazic

Jok, al' moram... Nisam ja kriv ¹to ti mora¹ da vidi¹ Petrove umotvorine, ¾ali se arapinu, on je postavljao pravila...

Hurricane

Jes, onda ja moram da ga deignorisem da bi mu dao ocenu, pa onda ponovo da ga ignorisem, jer ti moras i jer ne postoji opcija da ga ocenis bez da vidis sta je napisao

Vise razmisljam o njegovim postovima kad je ignorisan nego kad nije  [rofl]

Apsurd

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] Znam, zato ne ignori¹em nikoga... :D

Hurricane

Ali vidis ako npr ignorisem i tebe svi moji problemi su reseni..

Ali kako tebe da ignorisem  [neampojma]

Procitao sam 40.000 tvojih lupetanja, kao deo istorije neko da mi uzme  [rofl]

Lazic


eclipse4

Citat: Hurricane poslato 15 Septembar, 2018, 15:00
Ali vidis ako npr ignorisem i tebe svi moji problemi su reseni..


tek ce ti tad zivt krenuti nezbrdo

[rofl] [rofl]



ЯЭВОЛУТИОН

bila parada ponora pa zvanicnici bili zauzeti trpanjem u bulju....zato svi znaju cija je picka sevnula u realitiju ....
btw
deca nam se lece sms-ovima i na kraju se kao aca pickousti seti da iz drzavnog (ne iz svog) dzepa prilozi neku crkavicu za lecenje deteta....na kraju sergej narkomancina jer ih je isprozivao...moze da bude i narkoman.....ali i ceda je narkoman, a premijer lezbaca a precednik derpe....dakle sve je u okviru ocekivanog za apsurdistan.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

"Prvih 15 minuta na Dnevniku - iseèci izjava Sisoja. Dnevnik postaje Jevanðelje o ludilu Aleksandra Vuèiæa. Meðutim, iz predostro¾nosti nema vi¹e prenosa u¾ivo, jer je nepredvidiv. Poznanik iz RTS-a mi je na one moje komentare kako ta televizija u¾ivo prenosi samo njegove izjave koje proèita na poèetku KZM-a potvrdio: ostalo ne sme da ide u¾ivo, veæ posle cenzure i izbacivanja budala¹tina. U petak je prenos KZM.a prekinut odmah posle one budala¹tine o pogibiji peraèa prozora."


Izvor fb