Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

http://rs.n1info.com/a409999/Biznis/Sindikati-za-povecanje-minimalne-zarade-od-10-do-24-odsto.html


kako je bre ovaj klo¹ar od "poèasnog" predsednika unije poslodavaca Atanackoviæ uvek najglasniji protiv bilo kakvih prava radnika?

najveæi lopov uz onu bandu 90ih i on se sada ne¹to kao pita..


joj bre kako nam i treba sve ovo...


®or¾

Èudi te ne¹to? Najveæi hoh¹tapleri, uvlakaèi svakoj vlasti,poduvaæe ga zarad liène koristi svakom magarcu na vlasti!Barabe i neradnici,e to su sindikalne voðe u svakom sistemu i svakoj dr¾avi!Ista prièa je i sa ovim kretenom.Tu su samo tehnikalije i zvanje u pitanju!!Karakter ko' pavlaka,karakterna crta pizda!Poslednji put,( obeæavam ) komentari¹em,sistem,politiku,èak i Perici ni¹ta neæu da zameram! Mi smo generalno debili,govorim o kritiènoj masi,koja je u jednom, momentu i mogla ne¹to da promeni.Niko nam nije kriv,osim nas samih!Sve æu uraditi da se moja deca isele iz domovine,a onda æu za nekolicinu godina sedeti sa nekim istomi¹ljenikom na balkonu,neke Mapetovske predstave i dobacivati,pièkoustom i kamarili, kako su u pravu i kako su nas izveli iz mraka,a onda mu spra¹iti pet komada u èelo i lepo zavr¹iti na robiji,gde æu imati dovoljno vremena da razmi¹ljam,o protraæenim ¾ivotima bar pet generacija! Neæu nikad vi¹e,keve mi Dragice!!!

mali_zmaj

Nemoj sine ®or¾e,robijat æe¹ ko za èovjeka!!
jin-jang

viper

Gde da prljas metke na to, to treba na glogov kolac.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

bandere na terazijama vape za njima....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Nema dovoljno bandera za sve koji ih zasluzuju
Smrt SVIMA!!!!

viper

Ce da ih postavimo samo za njih.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)


MIGE


Lone Wolf

#23689
https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2018&mm=08&dd=09&nav_id=1428724

Шта би било са земљом да нестане људи?
Увек ми занимљиво и увек некако навијам да не буде људи а који је онда смисао чисте, незагађене земље?
Заболе животиње уво, и даље ће да се кецају на јавном месту и нимало неће ценити поглед, ЦО2  или бистрину језера.
Не може рај на земљи.

El Jefe

Већина оних који свирају на хеви метал фестивалима је побегла из старачких домова.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:743293-SMRT-NA-MOTOCIKLU-Tragedija-u-Petnjici-kod-Berana

Opet... ako je slika auteticna cist danak neiskustvu, prebrzo uleteo u (verovatno nepoznatu) krivinu i jbg :(

Lazic



MIGE


El Jefe

Упали новине, угаси телевизор.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic



Lazic

Nijedna vlast ne voli naoru¾an narod, pogotovo spreman naoru¾an narod... Posle prvog svetskog rata Englezi i Francuzi i Nemci su po kratkom postupku rasturili vojske u strahu od revolucije... Èak je rat stao zbog tog straha, Nemci su molili Amerikance za primirje da bi vratili vojsku kuæi i saèuvali re¾im...

ЯЭВОЛУТИОН

laki...prosla su vremena dizanja revolucija i buna sa kukom i motikom....ali ako narod ima pristup modernom oruzju onda vlast mora da podilazi vecini naroda.....ili ode u vecna lovista
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11