Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


ЯЭВОЛУТИОН

problem nastaje jer majmuni srusise deo iskljucenja sa obilaznice ka ostruznici pa mozes samo pravo preko mosta....a iz pravca surcina mozes da se iskljucis....batica je pravio ozbiljan prekrsaj  a nije bio dovoljno pazljiv....samoubio se
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

©ta god da su zasrali, mogao je da nastavi jo¹ koji kilometar do nekog bezbednog mesta za okretanje, polukru¾no ispred tunela je samoubistvo...

Hurricane

Ljudi nemate pojma, svi su to radili ovih dana!
Bez izuzetka!

Problem je sto nisu pre iskljucenja BAR precrtali Novi Sad nego su ljude usmeravali na obilazak kad vise nema gde od cirka 20-30 min u jednom pravcu sada kada je saobracaj pojacan mozda i vise...

Klasicna misolovka

Ne znam sta su trebali da urade, i nisam placen da znam, siguran sam da je bilo boljih resenja..


Ja bi za ovo dva ministra poslao kuci najmanje

Lazic

Kuæi? Ja bi ih poslao na robiju... A zar nisu mogli da proðu kroz tunel pa da se onda okrenu...?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Uzas, deda da izbode sopstvenu unuku u sred sudnice... kakav je to psihopata sunce ti...

Nego, pitam se... otkud dedi u sudnici noz i sona kiselina a unuci suzavac? Dobro i bazuku neko od njih nije uneo :) Ovoga znaci nema ni na filmu...

https://www.blic.rs/vesti/hronika/krv-je-lila-na-sve-strane-andela-dosla-na-sudenje-da-zameni-majku-pa-je-umalo/epypwmh

El Jefe

А мене дркају због француског кључа што су ми нашли у торби
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick


mali_zmaj

jin-jang


Boban_m

"Dobar primjer je Indonezija" kaze autor. Pa sta ce my bolji primjer od Srbije i Bosne, doslovno se tako desavalo.

Lazic

Vidim jedini spas je da tu di¾ete revoluciju i da napravite Ameriku ponovo velikom... :o [rofl] [rofl] [rofl]

Inaèe, prilièno sam ozbiljim razmi¹ljanjem do¹ao do tog zakljuèka... :o

mali_zmaj

Ja samo cekam kad ce ovi da zavrnu cesmu..,i ode Bosnaaaaa.... Sve je na ocigled kao dobro,a sve je na staklenim nogama zapravo!!  Ako ovi nasi  majmuni  jedne godine ne dignu lovu od MMFa ili svjetske banke,nema penzija i plata javnom sektoru,i onda odeeee Srpska,pa odeee Bosna....,u tri lijepe...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

realno ste vi tamo blize evropi nego mi....ovog naseg nazivaju kastro (od kastriran) a vaseg hitler iz laktasa.....a gde je hitler tu je nemacka....jel tako, tako je.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

@ninja66 sin postao svetska bronza u kajaku?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: perlx poslato 29 Jul, 2018, 18:30
@ninja66 sin postao svetska bronza u kajaku?
Da, da... :o :D Mladi Zdelar... :D