Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

bogdan



dzimika

Ajd da se kladimo da je neki rumun u mecki


dzimika

Ma mogu da me povuku za onu stvar sa tim, nisam ni regrutaciju zavrsio :D

ЯЭВОЛУТИОН

mene ne moraju ni da zovu...kad pocne rat sam cu da dodjem....a nisam siguran da zele da mi daju pusku a da nemam na koga da pucam vec sam da biram.....a i bole me ledja .... a i kurac.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

drager95

Ovo je strasno na sta nam lice ovi tenkovi. Od te bedne cifre od 220 tenkova,nijedan nema jebeni reaktivni oklop,tj nema nikakav oklop u principu. Svaki rucni bacac bi rascvetao svaki nas tenk. A da ne pricam o TOW sistemima

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Na 20 mesta po gradu racije i pretresi, naravno u "medijima" ti¹ina...

viper

Neko opasno sranje spremaju èim su se tako uspanièili 😠

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

viper

Èini me se da æe ovo biti godina opasnog ¾ivljenja.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Nama Naser Oriæ prijeti ratom.... Veli èovjek æerat æemo se mi... I onda kad ih ukantamo,oni su ¾rtve... 
jin-jang

Lazic

Isti onaj koji je tugaljivo blejao preko Raijæeve ka Akademiji... Bio obezbeðenje Zvezde(narodnjaèko mesto)... [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

koga je moj drug kiza cupao za obraz i pitao "jesi se ti to meni naljutio" ...pizda jedna koja je jaka samo u gomili
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Klasicni siledjija..,i onda mi neko kaze zasto se mrzimo...,ne zelim da ih mrzim,zivota mi,nije mi to u prirodi...,ali se bojim novog sranja..,pa ih se moram paziti..,cak i mrziti negdje u potiljku,u podsvjesti...,strah je cudo!!!  Znaci njemu,Bakiru i Dudakovicu pozivanje na rat poslije onoliko krvi,a oni nece ratovati vec zjaliti u pozadini..,je kao meni i vama reci dobar dan..,eto koliko imje stalo do krvi sopstvenog naroda!! Bem im mater onu glupu ,balkansku zaostalu..,a i Hrvati su posebna prica za sebe..!!  Balkan je jedno tesko sranje neopjevano!! 
jin-jang

Biker-Boy

Postoji konacno resenje za sve te krvozedne/ratoborne likove kojima nije dosta rata,
naterati ih da iskopaju jednu veliku duboku jamu, pobacati ih unutra,
i gore staviti daske, u stilu improvizovanog poljskog WC-a , i to bi sluzilo kao besplatan javni WC
i srati po njima dok se ne podave u govnima.
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

To sam ja rekao onom debelom hu¹kaèu zmaju, a da se vi retardi lepo naðete na nekoj poljani i pobijete meðu sobom vi¹e...

viper

Citat: Biker-Boy poslato 14 Jul, 2018, 22:40
Postoji konacno resenje za sve te krvozedne/ratoborne likove kojima nije dosta rata,
naterati ih da iskopaju jednu veliku duboku jamu, pobacati ih unutra,
i gore staviti daske, u stilu improvizovanog poljskog WC-a , i to bi sluzilo kao besplatan javni WC
i srati po njima dok se ne podave u govnima.

To va¾i i za politièare
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)