Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Pa Nijemac se i dalje dr¾i da mi treba da bude kolonija,recimo da smo mi protektorat,na¹a marka je oslonjena na Njemaèku privredu,zamisli  1 euro 1,94 konv.marke. Znaèi ajd zdrao nam je jaka marka,a ni¹ta pod milim bogom ne proizvodimo!! Znaèi kad odluèe da nas nema....,neæe nas biti!! 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

pa ja preporucujem da uzmete prejaki dinar....jedan evro 120 dinara i bog da vas vidi....nemci nisu izgubili drugi svetski rat vec su samo promenili sredstva napada....evo za sada jedino engleska uspeva da ne bude u rajhu...misli eu...zapravo izasli...i naravno kao i uvek ovaj deo balkana....nekako uvek ispadne tako...neki put mi necemo a neki put nas oni nece....otprilike zadnji put kad su nas ukljucili u sistem sve im je krenulo po zlu...pa racunaju da odloze to koliko god mogu...a i trude se da ne cackaju previse rusiju....mislim...dosli bi oni do staljingrada a onda bi krenulo sranje....

pogledajte mapu eu 1z 2012 i mapu rajha iz 1942 i videcete slicnosti....previse slicnosti....


nekako mi je jadno da optuzuje neko narod da ne cini nista...kao da se narod pita...kao da se ikada pitao...on je samo marioneta koja radi u tudjim intresima....ne bi sloba pao da ove zute nisu finansirali i gurali od spolja....nabi prsli zuti da ove napredne nisu pogurali i izfinansirali spolja....mi milos ne bi ubio karadjordja da mu nisu sapnuli da bi bilo pametno da to uradi....i obrenovicima ne bi odletele glave da nije dat mig da se to uradi.....

ne verujem u demokratiju dok ona tri cobana mogu da preglasaju nas dvocu filozofa......

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: El Jefe poslato 19 April, 2018, 14:23
Citat: monsterbnt poslato 19 April, 2018, 13:46
A sta je netacno u tome sto je ''nemacki blic'' napisao?
Oces da kazes da lazu kako bi diskreditovali divne i postene direktore pa da preduzeca uzmu zli nemci?
Ти исти који су и власници Блица подржавају ове који су најгори међу нама. Зато су овакве вести Блица крајње лицемерне. Права вест је - Ми смо криви што вам се такве ствари дешавају, претворили смо вас у најгору црначку колонију.
Bio sam vi¹e puta u Nemaèkoj, prièao sa dosta Nemaca... Ljudi k'o ljudi, ima ih ljudi ima i olo¹a... Ono ¹to znam da znaju sve na¹e velikane i jako ih cene... Nemci bi jedino sa Slovenima mogli da osvoje svet... Jo¹ samo to da svi shvate... Jo¹ nisam upoznao Nemca koji nije ovde odlepio i poèeo u Nemaèkoj da glumi Srbina... Sa sve odvrtanjem narodnjaka na semaforu... :o ;D Priznajem, to su posle ratovni Nemci, one od onomad ne verujem da bi gotivio...

bucko

Pa pola nemacke je Sovenskog porekla,Luzicki Srbi i  Bo-rusi

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bucko poslato 20 April, 2018, 10:48
Pa pola nemacke je Sovenskog porekla,Luzicki Srbi i  Bo-rusi
zarobljeni u germanskom sistemu vrednosti....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Ich habe eine sexualische probleme,ja,ja....!!  Top Lista Nadrealista citat..
jin-jang

Hurricane

https://www.blic.rs/vesti/ekonomija/sledece-godine-nastavak-radova-na-pruzi-valjevo-loznica/ys2mwlx




neeeeeeeeeee

eto rata

zadnjih sto godina koliko se gradi  [facepalm]  svaki put je poèinjao rat kad nastave sa radovima  




ja to ne bi ni¹ta dirao, koji æe im kurac pruga kad su svi pobegli u inostranstvo a industrije nema


Lazic

AerodrUm, jeb'o te... :o


@Alja:
©ta fali germanskom sistemu vrednosti, bolje prolaze nego mi...

viper

Da da Laziæu, doktor bre.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

jos bolje kao GEY-ROMI
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 April, 2018, 23:18

ne verujem u demokratiju dok ona tri cobana mogu da preglasaju nas dvocu filozofa......


Ovo je vrh... Nas dvojicu filozofa!!   [rofl] Koji li si ti iz te price, Sokrat ili Platon?  [rofl] Ili iz tebe govore obojica??

Tako je kad ambicija prevazilazi talenat (i obrazovanje) sto rece Stoner.


megaidiot

Citat: Laziæ poslato 21 April, 2018, 12:49
AerodrUm, jeb'o te... :o
sasvim logicno, ako za kamione treba drum - za vazduplohove treba aerodrum.

MIGE

Citat: megaidiot poslato 21 April, 2018, 15:29
Citat: Laziæ poslato 21 April, 2018, 12:49
AerodrUm, jeb'o te... :o
sasvim logicno, ako za kamione treba drum - za vazduplohove treba aerodrum.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mali_zmaj

jel to Perica prno u fenjer jopet??
jin-jang

viper

😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

petar357

Citat: mali_zmaj poslato 21 April, 2018, 21:28
jel to Perica prno u fenjer jopet??

Da, ali ne smeta.
Samo sam hteo da u praksi dokazem tvrdnju prigradskog majstora, parafraziram: dok god petorica cobana mogu (minusima) da preglasaju... itd...itd...

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 April, 2018, 23:18

ne verujem u demokratiju dok ona tri cobana mogu da preglasaju nas dvocu filozofa......



TEEfqd

#22978
Citat: petar357 poslato 23 April, 2018, 00:14
Citat: mali_zmaj poslato 21 April, 2018, 21:28
jel to Perica prno u fenjer jopet??

Da, ali ne smeta.
Samo sam hteo da u praksi dokazem tvrdnju prigradskog majstora, parafraziram: dok god petorica cobana mogu (minusima) da preglasaju... itd...itd...

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 April, 2018, 23:18

ne verujem u demokratiju dok ona tri cobana mogu da preglasaju nas dvocu filozofa......



nije nista slagao, covek stvarno majstor  [neampojma], a zivot nije serija [rofl]

! No longer available

igrom slucaja imam jednog doktora filozofije u kuci, profesora na filozofskom fakultetu. covek decenijama svaki dan radi svoj posao i izmedju ostalog pise i izdaje naucne radove i knjige.
da se neko ko radi u kanalu nazove filozofom je uvreda prema ovom prvom, u najmanju ruku. uz puno postovanje coveku koji radi u kanalu, svaki posten posao je castan posao ali
mora da se razgranici ko je ko

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !