Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#22420
Citat: mrle poslato 13 Februar, 2018, 15:47
Citat: stilgar poslato 13 Februar, 2018, 15:45
a kulovi su zonirali sve sto su mogli.

zonirali ceo plato oko Crkve Svetog Marka.
ma stoka bre, pre neku godinu samo dosli i zonirali celu cvijicevu, od 29 novembra do podvoznjaka, nista nisu radili da malo srede poprave, jok samo napisali brojeve i poslali one sendvicare sto su zaposleni u JKP da naplacuju, stanari zgrada za koje su ti parkinzi i pravljeni 50 ih godina (cela profesorska kolonija je gradjena posle rata od 1947-1956) mogu da se slikaju, moraju u parking servis po mesecnu kartu i to samo ako im u licnoj karti adresa stanovanja cvijiceva i auto na njihovo ime. Posto je III zona znaci najduze tri sata onda i zaposleni koji dolaze kolima na posao u kraju parkiraju iza gde jos nije zonirano gde ima mesta i sad imamo samo haos. Posto mi sad ispred zgrade koriste parking koji smo mi poplocali (stanari) i ako odem negde pre podne nema gde da se parkiram do 19h uvece zovem ja JKP i kazem da hocu da kupim mesecnu kartu za cvijicevu. Kaze ne moze, mora da zivim u cvijicevoj, ja im objasnim situaciju uz pominjanje familije i dobijem veseo odgovor da se nista ne sekiram da ce i moja ulica da bude zonirana uskoro, sto valjda znaci da ce ovi padobranci zaposleni da parkiraju na karaburmi a onda peske da dolaze ovde na posao. Sve je to otimacina bez ikakvog plana i reda.

Lazic

@Milanèe:
Na¹a zgrada od 85 stanova ima 7 parking mesta, al' je bar to uknji¾eno kao parking i pripada zgradi... I onda doðu nacisti i povuku ¾utu liniju preko celog parkinga... :o  [facepalm]




https://www.clip.rs/heroj-po-zanimanju-ovaj-srpski-vojnik-je-bio-toliki-junak-da-su-neprijatelji-trazili-da-se-odlikuje/11983?ref=blic.rs

monsterbnt

Mi smo u bloku sami trazili da nam se sve izonira. Od onih koji idu u grad na posao pa ovde ostave kola jer je dzabe ne moze da se zivi...
Smrt SVIMA!!!!

Hurricane

 [rofl]

Moj drug i zena mu tako godinama dolazili na posao u centru iz blokova, sa dva auta dodju tu do usca i onda rekreacija preko mosta peske

monsterbnt

To radi mnogo ljudi.... Livada ispred zgrade mi je pretvorena u parking i pitanje je momenta kad ce na terasu da mi se parkiraju.... Naravno, vecini kad prigovoris da to nije parking veoma su bezobrazni.... Neretko nadju kola bez brisaca ili lep trag kljuceva od fara do stopaljki...
Smrt SVIMA!!!!

megaidiot

sve to moze jako lako da se resi, ali nema ko: "Nigde se metro ne gradi u gusto naseljenim delovima"
https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2018&mm=02&dd=08&nav_id=1356487

stvarno nigde osim svuda gde sam bio po svetu.

Hattrick

Citat: megaidiot poslato 13 Februar, 2018, 17:32
stvarno nigde osim svuda gde sam bio po svetu.

Pa kad su pravili bez 30 godisnjih "fizibiliti" studija.  [rofl]

Lazic



monsterbnt

De nam je sad dezurna botina da objasni kako ga je soros platio da prebije jadne omladince SNS koji su samo radili svoj posao...
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 14 Februar, 2018, 09:10
De nam je sad dezurna botina da objasni kako ga je soros platio da prebije jadne omladince SNS koji su samo radili svoj posao...
i treba da ga uhapse....kad ih nije omlatio ko zvecke i zvao policiju da su ga napali ispred stana....neka mi samo udju u dvoriste....ima da im se najebem keve....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!



Hurricane

..ma ne mo¾e¹ im ni¹ta, do nekog sledeæeg 5 oktobra

Lazic

Koje su to pièketine od ljudi...

El Jefe

Да је војска радила свој посао, свега овога не би било.
Друштво за заштиту од животиња


Hurricane


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња