Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

 
Citat: PECA BMW poslato 09 Decembar, 2017, 23:56

ali komentari !

"Tako manje trosi gorivo pa posle istacu,garant ! "
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Realno da onako na brzini teretnjaka u zavetrini sigurno tro¹i znaèajno manje goriva... :D

mali_zmaj

A kerozin koristi za sta poslije,ne sipa ga  Ladu sigurno,niti ga koristi kao benzin za ciscenje..,jedino ako blesavi Rusi nisu nekako rafinisali isti da ga mogu cirkati mjesto votke!!?
jin-jang


Lazic


misa-pei

Citat: mali_zmaj poslato 10 Decembar, 2017, 10:13
A kerozin koristi za sta poslije,ne sipa ga  Ladu sigurno,niti ga koristi kao benzin za ciscenje..,jedino ako blesavi Rusi nisu nekako rafinisali isti da ga mogu cirkati mjesto votke!!?

Ma ¹ta da rafini¹u? '44. u¹li Rusi u Bg, mojoj prababi popili sav ¹piritus za kuvanje, bez problema i sa u¾ivanjem. Zar misli¹ da su se promenili :D :D :D

A ja sam u vojsci probao najodvratnije piæe koje smo ortak i ja napravili. Sipali smo malo akohola, dodali vodu i desetak izdrobljenih vitamina C, da dobije nekakav ukus. Od nekoliko gutljaja tri dana nismo znali gde smo. Nikad vi¹e nismo to probali.
Država je najveći neprijatelj naroda

viper

Malo alkohola, ne¹to ba¹ ne verujem da je bilo malo 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Znaci instant trovanje i opijanje!??   He he he    [rofl]
jin-jang

MIGE


viper

Èime li su zaslu¾ili tolike plate i nekretnine, nanu im lopovsku.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

MIGE


Hattrick


megaidiot

Citat: MIGE poslato 10 Decembar, 2017, 20:46
https://imovinapoliticara.krik.rs/display/disp1/disp.php
sitna govna, svi sa liste. za to malo bede i stanova useravaju svima zivot, prave naciju socijalnih slucajeva i osudjuju nam decu na isti i jos gori zivot.

Biker-Boy

Valjda ce narod jednog dana da se opameti pa da s njima dekorise bandere...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

I ja bih voleo da ih vidim pokaèene...









Citat: MIGE poslato 10 Decembar, 2017, 20:53
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/2955677/ako-ne-znate-kako-da-se-snadjete-na-slaviji-evo-uputstva-prvo-propustite-pesake-pa-vozila-gsp-a-i-taksije-pa-sva-ostala-vozila-i-onda-krenite

jebem li im i seme i pleme retardirano..jebo ih onaj ko im je dopustio da naprave ovakav haos u saobracaju  [zena] [bejzbolka]
Jebali su nam sve po spisku... Pre neki dan pro¹ao, u odnosu na ranije, propas', tek sad se ne zna ni ko pije ni ko plaæa... I da hoæe¹ da po¹tuje¹ signalizaciju, ne mo¾e¹ od svih ostalih... :o [facepalm]

Hurricane

..neka mozda je i bolje ovako, sad ce svi biti skoncentrisani na kretanje, a ne onako ranije uletis pun gas u tok i onda ti naleti neki zbunjeni pancevac i eto sranja..

Meni je mnogo drago da je ova vlast uspela da usere sve sto je nazovi uradila da ne kazem otela od naroda a izbori su tu..

Nadam se samo da ce nas matoraci ovaj put ispostovati i da zbog bedne penzije dva dana pred izbore nece glasati ponovo da nam se useru u zivot..

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

milomir22

Citat: Hurricane poslato 11 Decembar, 2017, 09:05
..neka mozda je i bolje ovako, sad ce svi biti skoncentrisani na kretanje, a ne onako ranije uletis pun gas u tok i onda ti naleti neki zbunjeni pancevac i eto sranja..

Meni je mnogo drago da je ova vlast uspela da usere sve sto je nazovi uradila da ne kazem otela od naroda a izbori su tu..

Nadam se samo da ce nas matoraci ovaj put ispostovati i da zbog bedne penzije dva dana pred izbore nece glasati ponovo da nam se useru u zivot..

Problem je veci sto vise od 60% gradjana s pravom glasa ne izlazi na izbore (ja prvi), pa se penzosima, koji su ionako u vecini, odrese ruke.

Resio sam da 2. put u zivotu glasam na prvim sledecim izborima i to za Boska i ZVERI, ako nista drugo, onda sto je onom majmunu (malom seselju) razbio nos dzinijusom.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hurricane


mali_zmaj

Citat: MIGE poslato 10 Decembar, 2017, 20:53
http://www.kurir.rs/vesti/beograd/2955677/ako-ne-znate-kako-da-se-snadjete-na-slaviji-evo-uputstva-prvo-propustite-pesake-pa-vozila-gsp-a-i-taksije-pa-sva-ostala-vozila-i-onda-krenite

jebem li im i seme i pleme retardirano..jebo ih onaj ko im je dopustio da naprave ovakav haos u saobracaju  [zena] [bejzbolka]

Ajd propustanje autobusa,tramvaja i trolejbusa,al za koji moj se i taxisti moraju pustati? Al definitivno imam Slaviju da izbjegavam kad dodjem u BG. Mogu oni pricati sta hoce,al dal ce to da radi  radnju sa toliko traka i prednosti drugim ucesnicima,a ne samim automobilima.. pojma, bas me interesuje za godinu dana sta ce biti_? Mislim nadam se da je do prilagodbe vozaca..,al sumnjam.   [ludak]
jin-jang

Hattrick

Citat: mali_zmaj poslato 11 Decembar, 2017, 21:44
Ajd propustanje autobusa,tramvaja i trolejbusa,al za koji moj se i taxisti moraju pustati?

Ziga me bas ceo da propustam i kurtu i murtu, ulecem k'o i ranije, pa ko prvi prikoci. :D