Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Jovan D

Citat: Biker-Boy poslato 13 Novembar, 2017, 22:20
Ne znam sta je gore, ovo ili oni pederski telefoni od 500.000 dolara sa dijamantima, zlatom i ostalim sranjima....  [ludak] [doh]

Ovi iz Ferarrija bas znaju kako da naloze tupave nafurane bogatase i onda ih potom iscede od para ko limun....  [clapp]  [rofl]
Apsolutno se slazem, ne znam sta je gore, gde god da vidim zlato i dijamante uglavnom mi bude muka, i zlato i dijamant imaju svoju primenu gde treba a to nije maska telefona, korica knjige ili telo nekog slepca...

Hohštapler

Dijamantima je mesto medj' sisama, ne medju knjigama.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

A ne ne. zna se cemu je mesto medj sisama  ;D to je malo mekanije od dijamanta  [rofl]
Dijamantu ( i zlatu ) je mesto u industriji  [thumb_up]
I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

#21963
Citat: Ho¹tapler poslato 13 Novembar, 2017, 23:26
Dijamantima je mesto medj' sisama, ne medju knjigama.

Hahahaha sve receno... plus :)

Citat: Biker-Boy poslato 13 Novembar, 2017, 23:47
A ne ne. zna se cemu je mesto medj sisama  ;D to je malo mekanije od dijamanta  [rofl]
Dijamantu ( i zlatu ) je mesto u industriji  [thumb_up]

Ma svi samo medj' sise jebete, jeste milion

Hattrick

Medj sise, nego sta nego medj sise  [rofl]

mareskin

Citat: Hattrick poslato 13 Novembar, 2017, 23:08
Izuli od para ? Milioner ovo kupi za 150.000$, stavi u biblioteku, pravi se vazan ispred drugara neko vreme, i onda lagano preda na licitaciju u Sotheby's posle 10 godina, gde tu istu knjigu koje vise nema u prodaji kupi milijarder za 750.000$. Bogatasi ne gube pare.

Ja imam knjiga koje nisu otvorene od osnovne ¹kole. Saèekam jo¹ dvaes godina i na licitaciju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 14 Novembar, 2017, 10:45
http://www.balkanuzivo.net/skandal-trese-srbiju-tomin-sin-najbogatiji-gradonacelnik-u-srbiji-radomir-ima-ogromno-bogatstvo-a-platu-od-91-000-dinara/

e ovo moram da zapamtim , trebace mi nekad :

"zemlji¹te pod zgradom od 2 ara i 55 metara kvadratnih"

Kad se sete da nam naplacuju porez za "zemlju pod motorom" ali opet balgo meni ne vozim kola , koliko bi to tek kostalo
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Nemo Radomira da nam dirate! :D

mali_zmaj

jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


viper

Pijanog i ludog bog èuva😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Svakako ne volim da padam trezan, mada ga ovaj ba¹ pretera... Toliko o bogu i logici...

mali_zmaj

Ja da sam pao sa po metra,pajserom bi me odvajali sa asfalta,kad nekog bog èuva..!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: mareskin poslato 14 Novembar, 2017, 10:11

Ja imam knjiga koje nisu otvorene od osnovne ¹kole. Saèekam jo¹ dvaes godina i na licitaciju.


Ako je ukupan tiraz par desetina komada, i kostale izvorno preko 100.000€, dobices za njih dobru lovu.  :)

Kostić

Citat: Biker-Boy poslato 13 Novembar, 2017, 23:47
A ne ne. zna se cemu je mesto medj sisama  ;D to je malo mekanije od dijamanta  [rofl]
Dijamantu ( i zlatu ) je mesto u industriji  [thumb_up]

mudar èoek ;D

Citat: viper poslato 15 Novembar, 2017, 17:46
Pijanog i ludog bog èuva😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk

jeste, al onda doðe ovozemaljski sudija i pokvari veru


Citat: Laziæ poslato 17 Novembar, 2017, 13:19
Svakako ne volim da padam trezan, mada ga ovaj ba¹ pretera... Toliko o bogu i logici...

jednom je palo dete sa ako se ne varam, ¹estog sprata i ostalo ¾ivo. al je palo u veliku kro¹nju be¹e. ovaj da je pogodio beton iz prve, ne bi ga spaslo ni da go ¹eta po sibiru.... il la¾e pijan il ima halucinacije il je pogodio ne¹to na pola a da je mekano.



vido sam neke kra¹ testove sa ili bez airbega na motoru, e to je mo¾da dobra stvar

Lazic

Mislim '98-me neko dete sletelo sa 15-og sprata u ¾bunje i nikom ni¹ta... Èini mi se u buv¹em Uffovom ko¹iluku... Inaèe od poslednjeg pijanog padanja imam jo¹ 4 dana da se krijem od ovozemaljskih sudija... :o ;D






A ove govnare treba spasti davljenjem, mamu im, ma sve im jebem olo¹ima, da l' je moguæe da smo tako pogan narod... I onda vic za Crnogorce kad njih 15 bije jednoga...

http://www.danas.rs/danas.1165.html?rubrika_id=24&news_id=362647&title=Po+Tu%C5%BEila%C5%A1tvu+siled%C5%BEije+davljenjem+spasile+%C5%BEivot+novinara