Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: Hurricane poslato 21 Oktobar, 2017, 03:40
..primetio sam da i novinari naglasavaju skuter, naucili i oni..

Samo na¹ Mige...

Ubijen vlasnik slot kluba ?
Skoro bio u nekom kazinu, i svi umirali od smeha, neki lik na elekronskom ruletu igrao neke ludacke betove, i svaki put kad ga pojede urlao iz sveg glasa :"dabogda gazda kupio svecu", "dabogda gazda kupio sanduk", "dabogda gazda umro veceras". Svi se valjali od smeha koliko se drao kao konj. Mada odneo djavo salu, izgleda da je kletva bila efikasna.

Lazic


mrle


Lazic

Mogu da ti poni¹tim minus, ali mislim da je lep pokazatelj koliko neko mo¾e da bude kreten, pri tom da se mo¾da naziva Srbinom, pri tom udi¹e kiseonik, izdi¹e govna, kako si se usudio da aludira¹ da je neko iz vlasti pokrao ili krade iz muzeja koji je "narodni" a bleji zatvoren iz nekog razloga... Pitam se samo kog... Jebem sve po spisku svakome kome noge vire iz vuèiæevog èmara, crkli zajedno sa njim retardi jedni...

Hurricane

...evo ja æu, nije Mrle ni¹ta kriv  [rofl]

Lazic


misa-pei

Citat: mrle poslato 23 Oktobar, 2017, 15:30
http://www.blic.rs/vesti/drustvo/nestala-lubardina-slika-od-milion-evra-cuvenom-platnu-industrijalizacija-gubi-se/5e9qr7j

a ¹ta æe biti kad anekada otvore Narodni muzej?

Treba biti vrlo oprezan prilikom nerviranja. Ispostavilo se da slika nije ukradena, da je tamo. Pogre¹na informacija. E sad, TA slika nije ukradena. Iz Narodnog muzeja se uzimalo sva¹ta "na revers" jo¹ od '45. Ne¹to se zna gde je, ne¹to ba¹ i ne. Ne¹to je nestalo prilikom rata (onog '41.-'45.), ne¹to posle rata, a ne¹to, boga mi i posle 2000. Istini za volju, istovremeno su muzeji otkupljivali dela po vrlo fer cenama, izlagali ih i èuvali. Poseban je problem ¹to su mnogi depoi u katastrofalnom stanju, pa umetnièka dela propadaju, iako su s voljom otkupljena.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Ostoja

Laziæu, ne diraj mi precednika....

[thumb_up] :-*
Evo ti krs' kao i dru¹tvu gore...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

:-* :-*




A ovo... Da li su useli da je stopiraju...? Ili je vest ala informer...?

https://www.srbijadanas.net/facebook-stopirao-vestacku-inteligenciju-koja-je-uspela-da-stvori-sopstveni-jezik/

Svakako zastra¹ujuæa pomisao...

Biker-Boy

Ja se ne sekiram, doce Svarceneger da nas spasi od pomahnitalih masina, a mozda i vucic doleti pre njega pa nas spasi  [rofl]

Al jedno je sigurno, masine su skontale da je evolucija ljudi krenula unazad i da je sve vise glupaka, pa tu vide svoju sansu da osvoje svet, mada, kako smo krenuli, na kraju ce nas armija tostera i usisivaca pokoriti, nece masine morati mnogo da se trude, kao u "Terminator" filmovima  ;D [doh]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ne znam da l' si video na ateistima onaj screenshot sa nekog "crkvenog" foruma gde diskutuju da li bi "ra¹èinilli" popa koji bi rekao da abortus nije ubistvo... :o [facepalm] [samoubistvo]

Biker-Boy

Al zato ne diskutuju da li streljati ili ne streljati popove jebaèe dece, to je nebitno, abortus je bitan  [panic]

Legendarni George Carlin je to lepo objasnio...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ma abortirao bi ja njih, majku im bolesnu...

Lone Wolf

kaki su ovo plusovi ojitros?
vodafaka?
Не може рај на земљи.

Lazic


Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 24 Oktobar, 2017, 10:50
Ma abortirao bi ja njih, majku im bolesnu...
Kao sto je reko Dr. Silverman u "Terminator 1" , retroaktivni abortus :D
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

vratio bih se u daleku proslest i dedi mu odsekao kurac.....dok je beba
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11