Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Lazic

#21821
Govnarska alava birokratija... Nekad davno me "uhvatio" radar sa daljine od 800 metara, izgooglao karakteristike, na¹ao da mu je ¹irina snopa na toj daljini ne¹to recimo 7 metara i da je mogao da snimi i vozilo pored... Prilo¾io uz ¾albu i vratili na ponovno suðenje... U ponovljenom postupku do¹li do zakljuèka da policajac nije imao razloga da sumnja da je pogre¹io jer je ciljao u mene i osudili me... Naravno zastarelo... :D

mkt

beograd bi bio mnogo lepsi i laksi za zivot kad bi vecina vozila skutere , motore i bajseve po gradu

bucko

Citat: mkt poslato 20 Oktobar, 2017, 11:36
beograd bi bio mnogo lepsi i laksi za zivot kad bi vecina vozila skutere , motore i bajseve po gradu
Ahahaha,Beograd 2020.


Biker-Boy

i tu dodas jos malo ovih migranata i to je to :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

e jebi ga sad ahahha

mali_zmaj

Mislim jebote koji krkljanac..  Pa toliki projekti,a svaki put kad doðem sve grðe i grðe...,ko koga tu j..e!'   Jel rje¹i¹e potop na Slaviji..,zamisli bagera¹a kad je cjev probio!! 
jin-jang

El Jefe

Па када крене бициклом од Теразија на Бањицу може одмах да сврати на инфузију на ВМА.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

pa da vozi svaki dan spicio bi to ko nista+ ne bili svi debeli , masni i puni holesterola

megaidiot


viper

😂😂😂😂😂😂

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

http://rs.n1info.com/a336371/Vesti/Vesti/Pucnjava-na-Trosarini.html

Jebem ti '90-te i svako podseæanje na njih...

Prvi komentar je dobar...


"Ako je ikada postojala resenost policije da rasvetli mafijaska ubistva po Beogradu to je ovoga puta. Jer su ubice napravile neoprostivu gresku i ukrale danas medijski sou rezimu. Usudili su se da izvrse ovo gnusno delo bas u vreme "vatrometa" kojim je rezim iskazivao ljubav, saveznistvo i nepokolebljivu resenost da ide u korak sa bratskom Rusijom. I umesto da na elektronskim medijima stampi i portalima citamo i gledamo o benefitima takve saradnje uspesnosti rezima i snazi VS mi sada pratimo kako se vracamo u krvave 90-ete i jos gore u vreme mafijaskih klanova koji su vladali ovom zemljom."


Tog lika digli u vazduh u februaru al' je tada pretekao...

bucko

Citat: Laziæ poslato 20 Oktobar, 2017, 15:49
http://rs.n1info.com/a336371/Vesti/Vesti/Pucnjava-na-Trosarini.html

Jebem ti '90-te i svako podseæanje na njih...

Prvi komentar je dobar...


"Ako je ikada postojala resenost policije da rasvetli mafijaska ubistva po Beogradu to je ovoga puta. Jer su ubice napravile neoprostivu gresku i ukrale danas medijski sou rezimu. Usudili su se da izvrse ovo gnusno delo bas u vreme "vatrometa" kojim je rezim iskazivao ljubav, saveznistvo i nepokolebljivu resenost da ide u korak sa bratskom Rusijom. I umesto da na elektronskim medijima stampi i portalima citamo i gledamo o benefitima takve saradnje uspesnosti rezima i snazi VS mi sada pratimo kako se vracamo u krvave 90-ete i jos gore u vreme mafijaskih klanova koji su vladali ovom zemljom."


Tog lika digli u vazduh u februaru al' je tada pretekao...
pa ti posle pljuj po skuterasima

Lazic

Na svu sreæu da i policajci znaju razliku, oko podne sam se muvao po tom kraju, proleteo sam pored vi¹e patrola, nisu obraæali pa¾nju... Al' ne sumnjam da æe ovo da iskoriste da poo¹tre cimanje nas...

Hurricane

..primetio sam da i novinari naglasavaju skuter, naucili i oni..

Samo na¹ Mige...

:-*

megaidiot

kopiramo talijane i francuze, oni su prvi u koriscenju skutera za ovakve akcije

Lazic

A neku pamet od nekoga da kopiramo, to ni¹ta...

milomir22

Pred lokalne izbore u Bgu, ovo ce biti ultimativno escape vozilo.




Vise ni skuter nece moci da se provuce.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE

Citat: Hurricane poslato 21 Oktobar, 2017, 03:40
..primetio sam da i novinari naglasavaju skuter, naucili i oni..

Samo na¹ Mige...

:-*
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!