Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

El Jefe i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

petar357

Citat: Biker-Boy poslato 18 Avgust, 2017, 16:44
Ako misli da ce taj cin da poveca moral vojske, grdno se zajebo xDDD

Ja ne znam da li ti Srbiju smatras svojom otadzbinom, ili imas i rezervnu malo zapadnije.

Moral u vojsci nema veze sa trenutnom personalnom politickom postavkom, sa slikama ili bez slika. Vlast se menja a Srbija je uvek tu i uvek ima vojsku ko god bio na vlasti a istorija nas uci da morala nije nedostajalo ni u tezim uslovima, svidjalo se to tebi ili ne.





Biker-Boy

#21481
A jel treba i sendvic da ponesem?  S obzirom da ovi tvoji dele sendvice i svojima za glas xDDD
p.s. imam 2 rezervne otadzbine :P  kad vec pitas.

Inace, verovao ili ne, ovaj cika (tada mladic) na slici sam ja, izdajnik/neprijatelj uspesno infiltriran u vojsku tadasnje SCG...  [rofl] [rofl] [rofl]

I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Citat: Biker-Boy poslato 18 Avgust, 2017, 23:48
A jel treba i sendvic da ponesem?  S obzirom da ovi tvoji dele sendvice i svojima za glas xDDD
p.s. imam 2 rezervne otadzbine :P  kad vec pitas.

Inace, verovao ili ne, ovaj cika (tada mladic) na slici sam ja, izdajnik/neprijatelj uspesno infiltriran u vojsku tadasnje SCG...  [rofl] [rofl] [rofl]



Istu smo uniformu, cak i istu kapu nosili.... Jos imam i nju i zastavu.... A sendvicar brani ovog sto je sluzio, ovaj nije sluzio, ovaj sluzio je, ma nije sluzio.... Ne bi ja te njegove govnjivom motkom... Zao mi motke i govana na njih da trosim...
Smrt SVIMA!!!!

petar357


Sta je sad, redovno sluzenje vojnog roka je postalo posebna zasluga? Pa svi mi smo ga sluzili kada je bio obavezan. Neki i kada nisu morali.

A znam ja da su nemacki sendvici daleko bolji i kvalitetniji. A najbolji idu novinarima i reporterima patriotise cajtunga Bljuc.

Biker-Boy

Pa niko ovde ne pominje vojsku kao "posebnu zaslugu" osim tebe,  pitam se zasto, mozda zbog tvoje naklonosti vulinu  ;D
A mogao sam da biram i civilno sluzenje, ali mi bilo smor posto je civilno bilo 13 meseci, a redovno 9, a kao neprijateljski spijun, vise korisnih informacija mogu da prikupim u redovnoj vojsci, pa sam resio da sluzim redovno, i jos mi likovi dadose neki zajeban ves.. [rofl] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Citat: petar357 poslato 19 Avgust, 2017, 10:29

Sta je sad, redovno sluzenje vojnog roka je postalo posebna zasluga? Pa svi mi smo ga sluzili kada je bio obavezan. Neki i kada nisu morali.

A znam ja da su nemacki sendvici daleko bolji i kvalitetniji. A najbolji idu novinarima i reporterima patriotise cajtunga Bljuc.

E pa vidis boticu nesretni ja sam u toj uniformi proveo mnogo vise nego sto sam morao. Dok su ovi tvoji govnari svirali kurcu po beogradu i organizovali ljude da ginu po mostovima.... Ja svoj sendvice posteno zaradjujem, ne jebem ceo narod ko tvoj smrdljivi kralj Alek. Al neka... bice mesta po banderama i za sve njegove gnomove... A moral itekako ima veze sa personalnom postavkom. Jer ti tvoji vojsku hrane govnima, daju im pocepane uniforme, a o modernom oruzju o kom ti tvoj vulin kenja po televizijama mogu samo da sanjaju. Sve vise ih odlucuje da napusti vojsku zbog svega toga i zbog ministra koji ne moze da se odluci ni da li je sluzio ili nije. Bolje cuti i sakri se iza tog bajatog sendvica, narod je toliko besan da ti lako moze biti poslednji...
Smrt SVIMA!!!!

OKi

Citat: monsterbnt poslato 19 Avgust, 2017, 13:14
...zbog ministra koji ne moze da se odluci ni da li je sluzio ili nije...
[clapp] [clapp] [clapp]

! No longer available


petar357


@ monster

Da, narod je toliko besan da vec godinama za redom svoj bes pokazuje na izborima, svake godine.
Kakva frustracija porazenih... Neprocenjivo....

monsterbnt

Pogotovo onih 800.000 glasova kojih nema nigde sem na grobljima i birackim spiskovima.... Ili mislis na radnike drzavnih firmi koji pod pretnjom otkaza glasaju.... Ili na one seljake kojima ste nudili koncentrat i pilice....
Smrt SVIMA!!!!

OKi

Koliko je potrebno za >> automatski << ???

MIGE

Citat: OKi poslato 19 Avgust, 2017, 17:37
Koliko je potrebno za >> automatski << ???
blizi se  [yahoo]

petar357

#21491

Da, ima jedan problem u toj kradji izbora. Kako pokradose i one izbore koje su zuti organizovali, nadgledali, biracke spiskove sastavljali i Izbornu komisiju kontrolisali?

I, dok ne dodje ban... Srbija ima opoziciju kakvu svaka vlast na svetu samo pozeleti moze. Idu BG izbori - vec se pljuju medjusobno. Sad Jankovic tvrdi da je Beli Vucicev covek. A ovde sa foruma mnogi glasali za Belog. Jel ostaje i dalje, Ave Beli?

Ne valja Jankovicu ni DS. Pocinje iznosenje prljavog vesa. Cak i Ceda opleo po delu opozicije.
Fenomenalno.... Jos jedna frustracija gubitnika u najavi...

mkt

upravo gledam 4 sezonu house of cards
jbt sve prepisano


Biker-Boy

Citat: monsterbnt poslato 19 Avgust, 2017, 06:02
Istu smo uniformu, cak i istu kapu nosili.... Jos imam i nju i zastavu.... A sendvicar brani ovog sto je sluzio, ovaj nije sluzio, ovaj sluzio je, ma nije sluzio.... Ne bi ja te njegove govnjivom motkom... Zao mi motke i govana na njih da trosim...
Ja sam svoju beretku po zavrsetku vojske dao jednom mladjem vojniku, posto on dobio neku ofucanu pocepanu, a moja je bila ocuvana, pa smo se menjali, ja razduzio njegovu a moja ostala njemu, a isto tako sam i cizme dao.
To sve govori kako nam je vojska u kurcu, a ova sns vlast postavljanjem onog morona vulina dodatno pljuje u lice i ponizava sve vojnike i oficire i generalno celu vojsku i ono sto ona predstavlja.
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

....ja se bas pitao kad cu upoznati ikoga ko je glasao za AleVua, kad ne seri, stvarno postoje... do danas nisam ni znao nekog ko zna nekog da je glasao za njega... kontao sam da tih "preko 50 %" zivi negde daleko od mene.. (sto kaze monster, verovatno je vecina na nebu)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 00:22
....ja se bas pitao kad cu upoznati ikoga ko je glasao za AleVua, kad ne seri, stvarno postoje... do danas nisam ni znao nekog ko zna nekog da je glasao za njega... kontao sam da tih "preko 50 %" zivi negde daleko od mene.. (sto kaze monster, verovatno je vecina na nebu)

Brate doði kod mene u firmu upoznaæu te sa buljukom glasaèa.... onda te vodim u Vjetrenik i kod tebe u Fjutog da upozna¹ par komada :D.... mada ni Petrovaradin ne manjeka glasaèima gorepomenutog Ki¹farka¹ ©andora.... jbg slabo divanim mad¾arski....

monsterbnt

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 00:22
....ja se bas pitao kad cu upoznati ikoga ko je glasao za AleVua, kad ne seri, stvarno postoje... do danas nisam ni znao nekog ko zna nekog da je glasao za njega... kontao sam da tih "preko 50 %" zivi negde daleko od mene.. (sto kaze monster, verovatno je vecina na nebu)

Ne zaboravi da je to 50% od 50% izaslih... Trebalo bi da je svaki cetvrti punoletni gradjanin fan lika i dela kralja aleka....
Smrt SVIMA!!!!


Che

Citat: MIGE poslato 19 Avgust, 2017, 17:51
Citat: OKi poslato 19 Avgust, 2017, 17:37
Koliko je potrebno za >> automatski << ???
blizi se  [yahoo]

Evo ja sam ga castio sa 10tim jubilarnim.