Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

ma jok zbog tatula  [povracanje]

Boban_m

Kad zvaces tatulu nemoj da pijes vodu.


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Da da... Djorovicka kao jedan od glavnih gnomova Sladjane Velkov.... Prodavacice magle i magicne varikine koja leci sve...
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Savrsen plakat za antivaxere
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

За све којима не треба мозак.
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Kada tvrdis da je zemlja ravna, da su cipele najvece zlo, da ljudima upravljaju reptilijanci, da se sve leci klistiranjem hlor dioksidom i ispijanjem petroleja, da su vakcine u stvari otrov jer zarazne bolesti koje sprecavaju ni ne postoje, da je autizam u stvari parazit koji ti ubrizgavaju vakcinom (copyright S. Velkov) koliko mozga ti treba? A koliko tek kad slepo sledis takvog nekog?
Smrt SVIMA!!!!

mrle


Kostić


Glava Dole

http://www.blic.rs/vesti/hronika/stravicna-nesreca-u-smederevu-poginuo-otac-sin-10-u-kriticnom-stanju/cmx5s9x

Auhhh, Smederevo... tim putem prosao 100 puta, tu i ja volim da ga zavrnem... gledam i ne verujem gde je nestala polovina automobila... nema je jbmti :o

idanijel

Citat: Milos96 poslato 12 Avgust, 2017, 17:04
http://www.blic.rs/vesti/hronika/stravicna-nesreca-u-smederevu-poginuo-otac-sin-10-u-kriticnom-stanju/cmx5s9x

Auhhh, Smederevo... tim putem prosao 100 puta, tu i ja volim da ga zavrnem... gledam i ne verujem gde je nestala polovina automobila... nema je jbmti :o
kabrio je.

mrle


viper

Skidaju nas kao zeèeve 😡😠

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Ivicat

Zabole me i za Nemacku i za Ikeu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Ne mora da znaci da su isti, iako izgledaju isto. Imao i formu socijale i ikeine stvari. Razlika je vjerovatno u materijalu, i sama ikea ima potpuno iste stolove pravljene od razlicitih materijala sa velikom razlikom u cijeni. Ikea ima vrhunski poslovni sistem i menadzment i inovacije a namjestaj nije nista spektakularno.