Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2017, 13:34
tvoji su bese osumljicheni, sudjeno i osudjeni kao saradnici okupatora ...
:) ... il su ti vratili ono na zvezdari sumu ? jos nisu ... eh da jebe ta
info oko saradnika okupatora :)
[facepalm] [samoubistvo]

Zato se ja stidim umesto tebe... Zbog tvojih oslobodilaca smo tu gde smo danas...

I ne, moj deda nije bio osumLJièen, nije mu suðeno i nije osuðen kao saradnik okupatora, oduzeta mu je imovina jer je nekom od oslobodilaca zinulo dupe za nju, a zamalo je najebao od istih tih oslobodilaca koje je 4 godine hranio, oblaèio i skrivao od okupatora... Tj, najebao bi da nije i meðu njima bilo po¹tenih koji su svedoèili u njegovu korist. Drugog dedu su tvoji oslobodioci poslali na dve godine golog otoka jer su ga dvojica tvojih oslobodilaca prijavili da podriva samoupravni socijalizam... Zvao je dva nazovi prijatelja na ruèak a baba im se izvinjavala ¹to nema kolaèa posle ruèka jer su te¹ka vremena... To je pisalo u optu¾nici... Cenim da je neki od tvojih oslobodilaca bio bacio oko na nju...


DebeliZmaj

Zasto to sve moraju biti botovi ... Ljudi vecinom nisu bas pametni/inteligentni ...
E o ti pogledaj broj glasova za picoustog ... Dakld uspeo je gospodar da im proda pricu i sranjr i oni bi jos ...
Ukrao deo penzije .... Sve ok
Ukrao deo plate ... Sve ok ...
...
Onda na izbore dodje pokretni cirkus aleksandra vucica i teraj ... Probrani dobiju i sendvic ... I jbt

Moji se uselili u tudje nisu ... A oduzeto im imovine ni sam ne znam .. Pa ne kukam ... Ne trazim razloge u drugima ...



Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2017, 19:12
Zasto to sve moraju biti botovi ... Ljudi vecinom nisu bas pametni/inteligentni ...
tuzna istina

Boban_m

To je kao kad neki bivsi clanovi otvore novi nalog, promjene nik i avatar, ali zadrze isti stil pisanja pa ih je lako prepoznati. Tako i sa botovima nije tesko uociti da nekoliko komentara pise ista osoba/skola. Ali je moguce da nisu svi dovoljno pametni da to vide.

Lazic

@DZ:
Nisam ja nikad rekao da su se tvoji uselili u tuðe. Mnogi njihovi prijatelji, poznanici i kolege jesu. Izbacivali ljude na ulicu, èak ubijali zbog toga. Ne ka¾em da ih dosta nije bilo krivo i zbog izrabljivanja pre rata i zbog saradnje sa okupatorom... A tvoji se jesu uselili u ne¹to ¹to je pravljeno za oslobodioce na tuðim temeljima, za¹to se kao moj otac nisu uselili u stan od 50kvm na Konjarniku koji je bio ledina pre rata ili kao moj stric saradnik komunistièkog okupatora Tita u stan od 80kvm na bulevaru kod Batutove na mestu gde nam je sru¹ena porodièna kuæa...? Va¾i, sve cveæka do cveæke... Zato je tebi opu¹teno da la¾e¹ za moju porodicu da su bili osumLJièeni i osuðeni za saradnju sa okupatorom... To sve govori kakvo je èije poreklo...

ЯЭВОЛУТИОН

moj deda nije mogso da se useli nigde....ubili ga sledja komunisti jer im nije dao da kradu.....ni pradeda nije mogao da se useli...njega su austrougari ubili jer nije dao konja....pradeda isto nije uspeo ...ubili ga turci...nije dao cerku da vode.....cukundeda us pogubili jer je pobio tursku patrolu i to je ok....
inace mi obicno nismo prezivljavali rat da se uselimo...obicno smo sve gubili u ratu a sticali sami izmedju ratova....nekako uvek jedno musko i vise zenske dece....i to musko samo sto stigne krene neki rat....i onda zena podize decu sama....
nisam od drzave dobio stan ni ja ni moji ....pa nisam podstanar....ja bih da mi drzava vrati ono sto sam ja uplacivao i moji u onaj fond za solidarne stanove....da mi solidarno uplate....mogi i oni koji su ih dobili od drzave pa otkupili za sitne novce....
narocito vojna lica....koji nisu zasluzili ni baraku, jer jedini rat koji su vodili je rat za sebe,,,,one za drzavu su sve izgubili......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Revolucija je, inaèe, poginuo za vreme bombardovanja (poslednjeg ovog rata, je li), ovo sve pi¹e njegov duh.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Lazicu zajebi DZa nasao ti zicu pa te jebe....,stvarno on nije zasluzio da mu se ti ili bilo ko drugi pravda....! nazalost kraj rata,bilo kojeg, docekaju oportunisti da se okoriste,i da pociste one za koje misle da im smetaju...,glumeci junake..,a oni koji su najebali,najebu,pa nebitno na kojoj su strani...
jin-jang

Lazic

Jok bre, znam da on to radi namerno da bi me nervirao... ;D Zna on vrlo dobro celu prièu. Al' da javno la¾e o mojoj porodici ne dam. Tj, ne mogu da ga spreèim ali mogu da ga podsetim na poreklo... Mada verujem da se samopodseæa svaki put kad se pogleda u ogledalo... :o  Tipièan primerak onih ¹to je Hitler pretvarao u sapune... Graðen k'o balvan(¹to se slabo vidi od debljine), raspada se a nema ni 40 godina, slaba genetika... ;D
Al' i dalje ga volim èak i takvog zbog nekih osobina i postupaka za koje niko ne zna... ;D

DebeliZmaj

Poenta dragi moj lazicu je da ti nisu oslobodioci krivi ni za sta ....
Dakle ljudi su imali i gori headstart od tebe pa su nesto uradili ...
A to da sam mu nasao zicu ... Naravno da da ... Svojevremeno se primio ko mlad majmun na ideju da ce mu vrate nesto u restituciji ... Evo samo sto nisu ... Od tad ja promenih 3 radna mesta, prodjose godine al Lazic ne postade veleposednik ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Hurricane

...traktori traktorima  [rofl] , samo Hondu nek ne diraju..

Kostić

 [watching]



ladica, ne fioka. ustvari ne, fioka, a ne ladica. ne mo¾e poreklo nikad da se sakrije, ko dobro èuje i vidi. majkl d¾ekson je primer....


odo u radnju po dve kile kruva....


moj stric sam napravio pola aviona, pa nije dobio èin generala.... bio major u to vreme, kad se zido taj na¹ vijon. ¾ivi u stanu od 60 kvm. nema imovine, nema ni¹ta. ¹talisu generali zaslu¾ili da budu generali...

Lone Wolf

Pa Ducati taman krenuo...
HD æe ih ukinuti kao i Buell.
E ne vredi. Mislio sam da VW misli dugoroèno s njima.
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 28 Jun, 2017, 08:46
Poenta dragi moj lazicu je da ti nisu oslobodioci krivi ni za sta ....
Dakle ljudi su imali i gori headstart od tebe pa su nesto uradili ...
A to da sam mu nasao zicu ... Naravno da da ... Svojevremeno se primio ko mlad majmun na ideju da ce mu vrate nesto u restituciji ... Evo samo sto nisu ... Od tad ja promenih 3 radna mesta, prodjose godine al Lazic ne postade veleposednik ...

Naravno da su krivi za otimanje po¹teno zaraðene imovine, koji je tebi andrak, stalno se vabi¹ da si legalista, va¾i... Ko je pominjao mene? Da si ¾iv i zdrav, od kad radim a ima tome 23 godine, nisam oskudevao ni u èemu, èak ni kad sam bio bez posla, nisam alav... Nisi mi na¹ao ¾icu, samo ne trpim da javno la¾e¹ o mojoj porodici, sa sve vojno komunistièkim poreklom naseljenim u centar Beograda posle rata... A mladom majmunu su skoro sve vratili i uredno tra¾e porez za vraæenu imovinu... Ti samo menjaj radna mesta dok mo¾e¹...

DebeliZmaj

i jesi ponistio te sudske
presude da su ti preci
bili saradnici okupatora ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell