Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

otkud onda beskucnici po americi...jesi ti obisa sve gradove ili si bio u floridi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2017, 17:29
otkud onda beskucnici po americi...jesi ti obisa sve gradove ili si bio u floridi

Odakle ti ta ideja, nema to tamo, to je Staljinisticka propaganda. Tamo su skolstvo i zdravstvo besplatni, i resavanje stambenog pitanja radnika prvi prioritet svake firme.

Lazic

Pa kad nije morao da ide do ¹eltera po fud stemps... :D

Boban_m

#19404
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2017, 17:29
otkud onda beskucnici po americi...jesi ti obisa sve gradove ili si bio u floridi
Gladan i beskucnik nije isto. Bilo kakav posao da radi ima za stan i hranu. Vecina beskucnika koje sam ja vidio (a policija ih sklanja) su na ulici jer tako brze dodju do kreka, alohola ili tableta. Recimo dovoljno je da pozovu hitnu pomoc koja nakon pregleda ne moze da ih vrati na ullicu vec mora da im nadje skloniste. Ako si legalan i imas papire dosta toga je dostupno. Dosta sklonista su privatni fondovi/dobrocinitelji i to zavisi i od zajednice do zajednice, ali ih uglavnom ima.

Citat: Hattrick poslato 21 Januar, 2017, 19:02
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Januar, 2017, 17:29
otkud onda beskucnici po americi...jesi ti obisa sve gradove ili si bio u floridi

Odakle ti ta ideja, nema to tamo, to je Staljinisticka propaganda. Tamo su skolstvo i zdravstvo besplatni, i resavanje stambenog pitanja radnika prvi prioritet svake firme.
Osnovno i srednje obrazovanje je zaista besplatno. Mojoj djeci kroz osnovnu i srednju nista sem olovke i sveske nisam morao da kupim. Cak je i hrana unutra besplatna ili za sicu (beneficirano), zavisno od primanja roditelja. Vec dalje skolovanje je papreno. Sem ako nisi super djak. Moja kcerka je nakon dvije i po godine srednje uspjela da dobije nagradu kongresa za izvanredne studente i sama je izganjala vecinu skolarine sa vise strana. Sad studira na prestiznom drzavnom koledzu, a i tamo je nakon par mjeseci postala asistent profesora na katedri za hemiju i sef studenata volontera (volontiranje je jako vazno u toku skolovanja) na klinici za kancer univerzitetske bolnice.


ЯЭВОЛУТИОН

Slabo si postavio formulu....i ovde ko hoce i moze da radi ima da jede....i ovde postoje squatter-i koji su izabrali survival tehniku u urbanoj sredini.....
Prosle godine dodje neki u radionicu da trazi pare....nije ganci a vidim nije stariji od mene neznam kloliko...ponudim mu da mi pokosi travnjak da mu dam da klopa,,,Pasulj bio taj dan a da sutra ujutru dodje da mi pomogne da raskrcim radionicu a za uzvrat cu mu dati akumulatore i aluminijum koji je za bacanje...recimo da obicno bude do 100 evra na otpadu od toga...i da cu mu to odvesti do SEKSI-ja (SEKundarne SIrovine u zelezniku)..Rekao ja da ce doci popodne i vise se nije pojavio....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

 [doh] [doh] [doh]Seksi i Kr¹ Komerc su dve firme sa najboljim nazivima na svetu...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bucko

Ima i ovih sto iznajmljuju prikolice , Povuci-potegni

a jaka je i Pepeljuga,ovi sto ciste zgrade. Kad vidis pepeljugu gankuci sa tri zuba ...

Boban_m

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Januar, 2017, 09:17
Slabo si postavio formulu....i ovde ko hoce i moze da radi ima da jede....i ovde postoje squatter-i koji su izabrali survival tehniku u urbanoj sredini.....
Prosle godine dodje neki u radionicu da trazi pare....nije ganci a vidim nije stariji od mene neznam kloliko...ponudim mu da mi pokosi travnjak da mu dam da klopa,,,Pasulj bio taj dan a da sutra ujutru dodje da mi pomogne da raskrcim radionicu a za uzvrat cu mu dati akumulatore i aluminijum koji je za bacanje...recimo da obicno bude do 100 evra na otpadu od toga...i da cu mu to odvesti do SEKSI-ja (SEKundarne SIrovine u zelezniku)..Rekao ja da ce doci popodne i vise se nije pojavio....
Za ono sto si pitao dobio si odgovor. Nije stvar u formuli nego u razlicitim premisama. Ti smatras da prirodna selekcija treba da odradi svoje a ja da u civilizovanom drustvu niko ne smije da umre od gladi. Ako se to desava, onda smo omanuli i sistem i mi kao ljudi.

Hurricane

Citat: bucko poslato 22 Januar, 2017, 14:01
Ima i ovih sto iznajmljuju prikolice , Povuci-potegni

a jaka je i Pepeljuga,ovi sto ciste zgrade. Kad vidis pepeljugu gankuci sa tri zuba ...

Dodao bih i autoprevoznika: Kièma-trans

[rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Boban_m poslato 22 Januar, 2017, 16:39
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 22 Januar, 2017, 09:17
Slabo si postavio formulu....i ovde ko hoce i moze da radi ima da jede....i ovde postoje squatter-i koji su izabrali survival tehniku u urbanoj sredini.....
Prosle godine dodje neki u radionicu da trazi pare....nije ganci a vidim nije stariji od mene neznam kloliko...ponudim mu da mi pokosi travnjak da mu dam da klopa,,,Pasulj bio taj dan a da sutra ujutru dodje da mi pomogne da raskrcim radionicu a za uzvrat cu mu dati akumulatore i aluminijum koji je za bacanje...recimo da obicno bude do 100 evra na otpadu od toga...i da cu mu to odvesti do SEKSI-ja (SEKundarne SIrovine u zelezniku)..Rekao ja da ce doci popodne i vise se nije pojavio....
Za ono sto si pitao dobio si odgovor. Nije stvar u formuli nego u razlicitim premisama. Ti smatras da prirodna selekcija treba da odradi svoje a ja da u civilizovanom drustvu niko ne smije da umre od gladi. Ako se to desava, onda smo omanuli i sistem i mi kao ljudi.
Ja sam obisao civilizacije....umiru ljudi od gladi i u americi, i u nemackij, pa i u francuskoj.....zive ispod mosta u 21 veku i umiru od gladi i zime....
Sto samo pokazuje da civilizacijski nivo ne utice previse na moralne norme, naprotiv....otudjenje od bliskih ljudi cini da ljudi umiru od gladi i hladnoce....kad se to desi u sibiru i srbiji onda je to strasno...ali kad se desi u americi onda je to o.k...pre par godina mi je brat umro usled embolije pluca nakon slomljene noge...u 21 veku....prav zdrav nogu slomio na poslu....pitanje je samo da li je drustvu bitnije da prezivi vojni penzioner koji ne sluzi nicemu i nikad nije ni sluzio nicemu osim sto je crpeo resurse ove zemlje...ili radnik koji radi svaki dan i privredjuje i za sebe i za druge....
Tvoj stav je utopijski i nema veze sa realnoscu.....

btw , kako ti se preziva komsija trecu kucu od tebe? jesi li bio kod njega u kuci ?....znas li sta mu treba ?
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Jbg Revolucijo...od polemike o (ne)humanosti stigosmo do siljenja kurca. I dalje ne mislim da se moji i tvoji stavovi stvarno razlikuju, nego si jednostavno tvrdoglav. Mozda sam trebao da pocnem pricu sa "u redu je da se crkava od gladi i zime" i dosli bi do toga da ti pricas ono sto ja sad.

stilgar

amrikancima ne treba prirodna selekcija, oni to resavaju ekonomskim putem kroz industriju oruzja. 10000 ubistava godisnje je sasvim dovoljno da "neprilagodjeni" ne opterete drzavnu kasu. Ludaka i psihopata imaju za izvoz tako da je prezivljavanje normalnih prava umetnost. Homoseksualaca svih profila i pozicija i ostalih nastranosti im ne nedostaju, uz rasne probleme zivot je tamo ko u bajci. ko ima stomak za to. ko nema tu je kokain da im bude lakse al je skup pa mora mnogo da radis da bi mogo da imas kad god ti treba. Ogavna zemlja.

Lazic


mrle

Citat: bucko poslato 22 Januar, 2017, 14:01
Ima i ovih sto iznajmljuju prikolice , Povuci-potegni

a jaka je i Pepeljuga,ovi sto ciste zgrade. Kad vidis pepeljugu gankuci sa tri zuba ...

A Toka ¹to je imao market prodavnicu na Brdu   STR "Pamti dobro"

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: mrle poslato 23 Januar, 2017, 10:43
Citat: bucko poslato 22 Januar, 2017, 14:01
Ima i ovih sto iznajmljuju prikolice , Povuci-potegni

a jaka je i Pepeljuga,ovi sto ciste zgrade. Kad vidis pepeljugu gankuci sa tri zuba ...

A Toka ¹to je imao market prodavnicu na Brdu   STR "Pamti dobro"
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

farbach

Citat: Slaninar poslato 23 Januar, 2017, 10:54
Sretan praznik svima koji slave.  :)

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/154000/Danas-se-obelezava-75-godina-od-Novosadske-racije.html
U belom svetu, biti peder ili antifasista je stav. U Srbiji je to profesija. Kolicina mrznje u komentarima na 021.rs je fascinantna. Mislim da ni u Sirokom Brijegu ne mrze sa toliko strasti. E sad, konflikt u glavama liberala sa 021 nastaje kada oni kao deklarisani antifasisti, podrzavaju ubijanje Srba od strane madjarskih fasista, zato sto je srpski fasizam veci.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole