Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

doktor i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

''Pristup svim drzavnim i PRIVATNIM objektima....''
''Diplomatski imunitet...'' Znaci ako ubiju nekog ne odgovaraju...

U mom selu se to zove okupacija...
Smrt SVIMA!!!!

mareskin

Citat: monsterbnt poslato 13 Februar, 2016, 23:06
''Pristup svim drzavnim i PRIVATNIM objektima....''
''Diplomatski imunitet...'' Znaci ako ubiju nekog ne odgovaraju...

U mom selu se to zove okupacija...

I meni je privuklo pa¾nju to "privatnim". Okupacija.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

neskez

Citat: mareskin poslato 13 Februar, 2016, 23:48

I meni je privuklo pažnju to "privatnim". Okupacija.


Ne znam samo kako će Maksu i Džou da objasne taj član zakona ?!?

misa-pei

Na¾alost, objasniæe im metkom u èelo, a tebe æe na¹i da uhapse jer su tvoji psi napali naoru¾ane strane vojnike. Ako u gunguli i ti ne popije¹ koji metak.
Država je najveći neprijatelj naroda

mareskin

Citat: misa-pei poslato 14 Februar, 2016, 00:14
Na¾alost, objasniæe im metkom u èelo, a tebe æe na¹i da uhapse jer su tvoji psi napali naoru¾ane strane vojnike. Ako u gunguli i ti ne popije¹ koji metak.


Ovo vi¹e nije normalno ¹ta se sve radi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

neskez

Citat: mareskin poslato 14 Februar, 2016, 00:26
Citat: misa-pei poslato 14 Februar, 2016, 00:14
Na¾alost, objasniæe im metkom u èelo, a tebe æe na¹i da uhapse jer su tvoji psi napali naoru¾ane strane vojnike. Ako u gunguli i ti ne popije¹ koji metak.


Ovo vi¹e nije normalno ¹ta se sve radi.


Sta je jedan ili dva psa, na ovoj teritoriji u svakoj okupaciji je bilo 100 ljudova za jednog okupatora!


Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 13 Februar, 2016, 23:06
''Pristup svim drzavnim i PRIVATNIM objektima....''
''Diplomatski imunitet...'' Znaci ako ubiju nekog ne odgovaraju...

U mom selu se to zove okupacija...

Jeste sranje, ali informi¹i se malo za taj "diplomatski imunitet". Nije to da mo¾e¹ nekog da ubije¹ i ne robija¹, barem po zakonu, nego da te ne mogu privoditi za sitnice.

U praksi, kod nas svako s parama mo¾e da radi ¹ta hoæe. I 100 puta su gori ovi na¹i s parama, bahati, nego ¹to æe biti vojnici. Oni æe svakako dobiti po pièki ako se kurèe pijani, bili pod imunitetom, ili ne.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

U praksi su gazili ljude gde god su bili i nikad nisu odgovarali... To za amerikance znaci diplomatski imunitet...
Smrt SVIMA!!!!

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 14 Februar, 2016, 09:34
U praksi su gazili ljude gde god su bili i nikad nisu odgovarali... To za amerikance znaci diplomatski imunitet...


To mogu i bez toga. Ovo se odnosi na ceo NATO - ne samo na Amere.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

idanijel


balcan girl

Jbg za ne za nato prosli put smo popili bombe
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Conti-Moto

Citat: monsterbnt poslato 13 Februar, 2016, 23:06
''Pristup svim drzavnim i PRIVATNIM objektima....''
''Diplomatski imunitet...'' Znaci ako ubiju nekog ne odgovaraju...

U mom selu se to zove okupacija ...

Jbg, SNS to prevodi kao "izuzetna saradnja", "saradnja na visem nivou", "nasim partnerima smo dozvolili ..." itd.
Jednom recju, namazali su nam (narodu) bulju da manje boli kad nam trpaju.
Novo !!!
Conti ROAD !!

mkt


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

balcan girl

Hahaha ljudi slabo ste me skapirali :) ja sam za to da opet bude ne :) ali ovaj put nas nisu ni pitali :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Serpente

Nazalost uvek bilo i bice,jedini zakon koji vazi i koji se postuje je zakon jaceg.Jbg
Be the change you want to see in the world!

mali_zmaj

E kad ovi vasi natouvlakaci sad to odobre krenut ce shizzzz..,znaci ako vam ubije nekog bliznjeg,unisti javnu ili privatnu svojinu,moci cete da namjerno budem grub poduvate kitu!!!

Ni za kakvo sranje koje su uradili u RS i B i H,a to ukljucuje saobracajke,pucanje u ljude pod izgovorima da traze ratne zlocince,za koje se poslije pokazalo da su nevini,ljudi su inace ostali invalidi ili MRTVI..,unistavanje kojecega,eto jedan manji primjer obore Bedfordom drvo staro sto godina u Banja Luci i ujeo vuk magarca...,itd,itd...,e pa braco i sestre preko Drine neka vam je sa srecom!!!  Tuce,pijanstva po kafanama da ne pricam,silovanja itd... Eto sa NATO i JEVROPOM u novu buducnost!!!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

imaju slobodu kretanja do mog dvorista...posle toga se pozivam na zakon iz teksasa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Februar, 2016, 12:37
E kad ovi vasi natouvlakaci sad to odobre krenut ce shizzzz..,znaci ako vam ubije nekog bliznjeg,unisti javnu ili privatnu svojinu,moci cete da namjerno budem grub poduvate kitu!!!
Ni za kakvo sranje koje su uradili u RS i B i H,a to ukljucuje saobracajke,pucanje u ljude pod izgovorima da traze ratne zlocince,za koje se poslije pokazalo da su nevini,ljudi su inace ostali invalidi ili MRTVI..,unistavanje kojecega,eto jedan manji primjer obore Bedfordom drvo staro sto godina u Banja Luci i ujeo vuk magarca...,itd,itd...,e pa braco i sestre preko Drine neka vam je sa srecom!!!  Tuce,pijanstva po kafanama da ne pricam,silovanja itd... Eto sa NATO i JEVROPOM u novu buducnost!!!!!

To veæ imamo, samo sa ovim puni¹ama, ministrima, mafija¹ima i ostalim.

Protiv sam tog sporazuma, sranje je, ali imamo i 10 puta gorih sranja koja nas direktno veæ pogaðaju, pa nikom ni¹ta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen