Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Mik

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2016, 04:00
al ajde kapiram da ne volis jevreje, ajd mi samo reci kad si u srbiji imao problem sa bilo kojim jevrejinom? znaèi bilo kad bilo koji problem ti lièno kad si imao sa jevrejinom?

A sta si ti zapela za te jevrejine?

Pa nisam li ja dao poruku freepartyman-u, neka mi on da kritiku.

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2016, 04:00
al ajde kapiram da ne volis jevreje, ajd mi samo reci kad si u srbiji imao problem sa bilo kojim jevrejinom? znaèi bilo kad bilo koji problem ti lièno kad si imao sa jevrejinom?

Pa mozda je covek globalizovao problem u ovom kontekstu  :D



balcan girl

rotsildovi su pre svega amerikanci a ne jevreji :D :D :D daleko od toga da volim sto su jevreji uzeli deo palestine na kontu stiha iz biblije da im je to prapostojbina :D to bi bilo isto kao kad bi mi trazili i ceo peloponez jbg i nama je to postojbina :D :P mada mi ih donekle i zao jbg :D oni su dezurni krivci za sve :D :D :D :D pribogu slièno kao mi :D :D :D i mi smo veèito krivi za sve :D :D :D doduse nije da smo bas cvece al neke stvari nikako i nièim nismo zasluzili :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

Rotsildi su Austrijski Jevreji.  :) Jedan od njih je bio i tata jednom malom Adolfu.  :) Sta ce covek kad je imao nestasnu kucnu pomocnicu  :)

balcan girl

ja koliko znam frankfurt je u nemaèkoj a ne u austriji :D :D :D  a rotsildi su poreklom iz frankfurta i jesu jevreji :D :D a hitler je rodjen u lincu :D odnosno u jednom selu pored :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Hazari su i vise veze imaju sa evropom nego amerikom, ali to je irelevantno jer drze tapiju na ceo globus.

Hattrick

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2016, 05:44
ja koliko znam frankfurt je u nemaèkoj a ne u austriji :D :D :D  a rotsildi su poreklom iz frankfurta i jesu jevreji :D :D a hitler je rodjen u lincu :D odnosno u jednom selu pored :D :D :D :D :D

Jao bre, pa Tata Salomona Mayera Rotshilda je ziveo u Frankfurtu, a on u Austriji, a Sin u Parizu, a Unuk u Njujorku, adresa stanovanja je nebitna kod Jevreja Hazara. Zovem ga "Austrijski Jevrejin" jer je Salomon tamo osnovao glavu pijavice SM banku, i prvi put u istoriji porodice upravo tamo stekao naslednu titulu Barona. A da i Hitlerova majka je bila mlada kucna pomocnica upravo kod njega na "Baronskom dvoru" u Becu. Pa kad je naprasno dobila stomak do zuba, povukla se sa muzem kuci na selo. A Alojz k'o Alojz, sta ce covek, zena trudna, on carinik, drzavna sluzba, mala plata, mora da prizna dete, ce pukne bruka u selo.  :)  :)  :)
Elem, tako mi rekla baba Stana sa treceg sprata.  ;D

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

OKi

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2016, 04:00
...ajd mi samo reci kad si u srbiji imao problem sa bilo kojim jevrejinom? znaèi bilo kad bilo koji problem ti lièno kad si imao sa jevrejinom?
Ni ja lièno nisam imao problem sa amerikancem, ali eto ...  [povracanje] ! Liène probleme sam imao samo sa mojim srbima, ali ih ne mrzim  :P  :-*

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

moon walker

http://www.blic.rs/print/naslovna-za-1102/nh9gc21

Moralni kompas novina "Blic" ima samo jedan magnetni pol, a to nije chak ni novac.

Shto gore to bolje, bez obzira na sve, pristojonost, obzir prema stradalima i njihovim porodicama.




viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Mik

Citat: balcan girl poslato 11 Februar, 2016, 05:01
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] oket :D sorry :D :D :D :D

Nisam ja hteo da mi ti kazes "sorry", nego naucimo nesto jedni od drugih. Da ne bi one koji nisu lenji da sednu i dogovore se kako ce raspolagati nasim zaradama i imovinom nazivali zaverenicima.

E sad svi mi znamo sta nas snalazi, a istovremeno nas nema koliko kineza pa da navucemo kapitaliste otvorenom izjavom da cemo raditi za 'leb i vodu ziveci u kutijama.  I (btw) bese neka prica Steve Jobsa (ako sam dobro napisao) da one pametne telefone nije uopste moguce napraviti u Americi jer bi im trebalo 7 godina da skupe inzenjere za tako nesto - a u Kinu ih pozovu na prezentaciju i tamo zateknu 9000 samo inzenjera za sve i svasta na kompleksu nerealnih mera.

Nego (tako mi izgleda) nije to nas problem. Ajde sta sa ovima ovakvima :

http://rs.n1info.com/a133649/Vesti/Okupili-se-da-vide-Vucica.html

Kako sa takvima saradjivati?

Rothschild je nametnuo svoje zakone nama, prihvatili smo ih u lenjosti.

(Po Dejanu Lucicu, deklarisanom spijunu, Rothschildi su iz Rusije dosli, pre toga negde oko Turske.)




Slaninar

Citat: Mik poslato 12 Februar, 2016, 01:18
E sad svi mi znamo sta nas snalazi, a istovremeno nas nema koliko kineza pa da navucemo kapitaliste otvorenom izjavom da cemo raditi za 'leb i vodu ziveci u kutijama.  I (btw) bese neka prica Steve Jobsa (ako

Zna¹ da je kod nas minimalac manji nego u Kini? Kod nas rob radi ceo dan za 10 evra i sretan je ¹to je "prijavljen i redovna plata."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Glava Dole

Ali bukvalno dno dna... al zato svaka cast studentima