Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Pre ce biti su ga ga naterali da povuce izjavu nego da su ga naterali da napravi snimke i slaze o proizvodnji. A i cim ne spominju konkurenciju, tacno se vidi da su ga primorali iz Matijevica da povuce izjavu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bigbad86 poslato 06 Februar, 2016, 13:16
Pre ce biti su ga ga naterali da povuce izjavu nego da su ga naterali da napravi snimke i slaze o proizvodnji. A i cim ne spominju konkurenciju, tacno se vidi da su ga primorali iz Matijevica da povuce izjavu.

Matijevic...kako cudno pise Vucic.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


juga

Znao sam jednog mesara koji kada je u ponedeljak do¹ao da otvori radnju shvati da nema struje i to verovatno jedno dva dana jer se oseæao blagi smrad, uzeo  èovek kadice, so, èetku i peri, sve se to prodalo. Nemojte da mislite da to rade samo Matijeviæ, Zlatiborac... , svi to rade samo su ovi napravili bogatstvo na tome, a la¾u nas da je sve prva klasa. Preko mo¾e da se kupi meso sa trihinelom, ali je oznaèeno i skoro badava.



bucko

Slaninice imas tamo na onom forumu u opstoj temi temu "nije sve tako crno" momka koji je programer i koji je uspeo da ovde zivi a preko zaradjuje,bice ti zanimljivo stivo,kao i drugim programerima takodje
PS nesmem da stavim link da me ne bi uff  prozivao

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen



Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 04 Februar, 2016, 19:12
majko koja dijabolicna drzava i zakoni!!

e slaninaru cujem svecano po N.Sadu otvaraju neasfaltirane parkinge!!  hehhe 

O tome ja prièam

! No longer available

[rofl]

Jovo legenda.    [rofl]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

penzos

Ja ga sada postavio u video snimke! ®alost i tuga! Mada ni u Ni¹u nije mnogo bolje. Pokrali su ekspresno po dolasku na vlast èudo, kuæe su pravili za ¹est meseci, a na konto stote opravke stadiona (na koji skoro niko ni ne ide) i sliènih "projekata" Zamisli kada gradonaèelnik kupi policiji vozila! http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Nis-poklonio-kola-policiji.sr.html?c=Komentari a potom im kupuje i zimske gume! Sa tim vozilima su se do skoro i¾ivljavali po gradu kao neki krimosi! Presretali vozila, pretresali, pravili blokade,....


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Nika

Citat: mareskin poslato 01 Februar, 2016, 22:41
Citat: idanijel poslato 01 Februar, 2016, 22:16
http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/borba-za-prava-potrosaca-robu-mozete-da-menjate-i-bez-racuna/j51jg6q

Al zamalo ;)
Iz nekoliko razloga ovo nije moguæe. Bez raèuna nema dokaza da je konkretna roba kupljena u toj radnji. Plus bez originalnog fiskalnog raèuna nije moguæe napraviti nalog za ispravku i povraæaj novca. A i povraæaj novca je diskutabilan zbog klauzule o saobraznosti. Nije sve osnov za reklamaciju ili povraæaj.
Прочитај коментаре. Први и одговоре на тај коментар.
Ако си платио картицом (ово није у тексту јасно наведено, а требало би - толико о озбиљности новинара) -на основу извода или исечка који си сачувао и суме која је плаћена може да се нађе фискални који остаје код продавца. Копију истог приложити уз екламацију.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mrle


freepartyman

Po meni teska glupost...
I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion


balcan girl

to u beèu je bilo jos u decembru....ja èula da je bilo neko sranje u savamali, migranti napali neku devojku koja je setala sa deèkom pre neko veèe........
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

I sta, bacili ribu u stranu i silovali momka ?  :)