Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

pih pièke moj komentar nisu ni hteli da objave :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dukags

Nisu ni moje, a Ti se kao nadala da ce u ovakvoj Srbiji da objave nesto kontra smernica rezima?!

balcan girl

dodje mi sad da se angazujem da se napravi protest ispred skupstine svih bajkera zato sto nas pljuju po novinama :D :D nije ni èudo da su ovo objavili tek kad je poèelo ovako ladno vreme inaèe bi im zatvorili kompletan grad zbog ovakvih pljuvaèina...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hurricane

...,na bolesnog slona i mi¹ kurac trese?

to hoæe¹ reæi a?

:-*


more bre, hoæe izgleda stvarno da im se najebemo mame...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 20 Novembar, 2014, 18:21
dodje mi sad da se angazujem da se napravi protest ispred skupstine svih bajkera zato sto nas pljuju po novinama :D :D nije ni èudo da su ovo objavili tek kad je poèelo ovako ladno vreme inaèe bi im zatvorili kompletan grad zbog ovakvih pljuvaèina.....
ti kao pripadnica bande motorista nisi merodavna da sudis.....naravno da ti smeta kad tako pisu....ja kao objektivni posmatrac sa strane dajem svoju pisu na sto , ako nema vise kriminalaca medju taksistima nego medju motorciklistima, a da ne pricamo o dela6tnostima kao sto su: policajci, politicari, advokati.......
Jednostvno su ih po sablonu vezali sa kriminalnim grupama kao sto rade u svim drzavama sveta.....kad budete shavtili da MCi sara na ledjima znaci upravo to sto oni pokusavaju da vam prisiju, onda cete napredovati koji milimetar...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jest majku mu ja spadam u ovu bandu :D :D hvala celavi freza majstoru sto si me podsetio :D :D ja zaboravila :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

ajd da vidimo da li æe ovaj komentar da objave :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2014, 01:13
ajd da vidimo da li æe ovaj komentar da objave :D


pa evo ja ga vidim , znaci prosao ...  [rofl]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


Kostić

''Vlasti i bezbednosne slu¾be prate bajkerske grupe, koje mogu da predstavljaju veliki bezbednosni problem.'' :o

prate nas, a mi blebeæemo ko navijeni  [flashing]

akcize na struju? spemiæemo mi akcize na vile i grabulje [bejzbolka]

balcan girl

hahahahha boze kosta pa gde ti zivis :D nas su jos pre 5 godina zvali na razgovor da nas pitaju jel æemo da idemo na balaton jezero :D :D :D :D moze da me prati i slusa ko god hoce :D samo mislim da gube vreme mogu slobodno da me pitaju sta zele nemam nista protiv da odgovorim :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick


Kostić

kuku mene, odo ja nazad na èetiri toèka, pre no me pozovu da me pitaju, oæu li (ako se odobrovolje pa mi daju tablicu) da idem u vranje na kafu [panic]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

prpa_zr


balcan girl

koliko ja znam odavno se razveo a postojalo je i neko pismo njegove bivse zene gde je bukvalno sve izdeklamovala i o drogama i o kurvama i o svemuuuu :D ne znam samo gde sam bese to èitala al mozda nadjem :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

ma iskreno ko ga jebe,i njega i ove nase ovdje!! necemo mi jos za tri generacije imati kvalitetne i prave politicare...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Novembar, 2014, 18:00
koliko ja znam odavno se razveo a postojalo je i neko pismo njegove bivse zene gde je bukvalno sve izdeklamovala i o drogama i o kurvama i o svemuuuu :D ne znam samo gde sam bese to èitala al mozda nadjem :D

a ti ljubomormaaaaa....sex, droga, alkohol....sve sto vole mladi u vladi :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

jes vala a i kompletan ruèak za 120 dinara :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!