Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: dzimika poslato 15 Mart, 2019, 19:29
pa samo da znas da je i ta izjava tacna, mladje generacije ne znaju sta se sex osim virtuelnog
Sajber ¹ta?

despic

Apsolutno je i ta izjava tacna...a ako se vec neko i jebe stvarno, onda to mora da se snimi i zavrsi na netu.
klasican divljak

Lazic

Za 45 godina jo¹ nisam... Èek da skinem 10 kila pa æu da se snimam... :D

El Jefe

Можеш да глумиш мужа у порњавама и овако.
Друштво за заштиту од животиња

milomir22




Ima slicnosti, slozicete se...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

nesic1

и ја бих волео да ураде ово што дачић каже, када укину интернет за 5 дана има сви да изађу на улице и јебу политичарима матер

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: El Jefe poslato 15 Mart, 2019, 20:50
Можеш да глумиш мужа у порњавама и овако.
Mogu, al' bi bilo gadno... ;D

stilgar

1 od 5 miliona usli u RTS i natezu se tamo sa policijom direktno na N1

megaidiot

Citat: stilgar poslato 16 Mart, 2019, 21:24
1 od 5 miliona usli u RTS i natezu se tamo sa policijom direktno na N1
srecan sam sto nemam televizor

stilgar

Citat: megaidiot poslato 16 Mart, 2019, 22:32
Citat: stilgar poslato 16 Mart, 2019, 21:24
1 od 5 miliona usli u RTS i natezu se tamo sa policijom direktno na N1
srecan sam sto nemam televizor
pa ovo je interesantno. Radnici RTS-a ih pustaju u zgradu u kojoj ima policije koja se dogovori sa Djilasom da sve protekne mirno, ovi iz 1od 5 iznesu zahteve i cekaju odgovor, a ona gnjida od Stefanovica na TV Pink sa direktnim ukljucenjem na RTS 1 kenja kako su demolirali ulaz, pominje prebijene novinare rts i najavljuje upad policije. Na N1 paralelno slika dok on serenda na pinku: svi stoje mirno nista se ne lomi nikog ne biju, a ovaj laze ko pas, bez da trepne. Bice da mu nisu rekli da ide direktan prenos na N1. A tek pitanje novinara Studia B: ocemo mi sad moci da radimo normalno bez straha da ce da nas biju? i samo Studio B dobio pitanje. Sad cekamo placene botove sendvicare i batinase odane velikom diktatoru.

mrle

Ima li nekih direktnih vesti?

mrle

Gledam snimke na N1 i nspm. Gadno.

eclipse4


sasa ns 1


dzimika

Sta reci a ne zaplakati na sve ovo
Kakva predstava za narod i od jednih i od drugih

monsterbnt

Ma sta vi znate. Verujete tamo nekoj amerikanskoj televiziji. Lepo kaze Bujke da su upali sa motornim testerama u RTS....

https://www.blic.rs/vesti/politika/rts-bosko-obradovic-upad-protest/d3ev8cn?utm_source=blic_naslovna_sidebar&utm_medium=sidebar_najnovije_info

I evo.... Lepo se vidi da demonstranti napadaju policiju kao sto Nesa kaze...

https://www.facebook.com/zdravasrbija.cacak.7/videos/126492078482698/
Smrt SVIMA!!!!

Jecko

Citat: Hurricane poslato 15 Mart, 2019, 11:04
[wtf]

:o


https://www.blic.rs/vesti/svet/novi-zeland-dzamija-teroristicki-napad-imena-na-srpskom/2br1djy

Koliko mene iritira kada neko sebi da za pravo da nam dodeli "zasluge" za neka sranja koja taj neko smatra ispravnim a sa kojima mi nemamo nikakve veze.  [zena] [prebicute]

ЯЭВОЛУТИОН

tebe to iritira jer se osecas ko krme u teheranu...lepo obidji tri kruga oko dzamije, navucu hidzab i nece te iritirati vec ces biti besna sto neko ubija pravovernike i pozeleces i ti da se osvetis....
ovo me tangira koliko i kad su omlatili one satiriste u parizu...doduse u oba slucaja zrtve koje su nevine se koriste kao propagandni materijal za buduce ekstremne akcije...nebitno sa cije strane....ali kakve mi srbi imamao veze sa tim....e pa posto trideset godina kenjaju kako smo mi pobili milione i milione i silovali stotine hiljada muslimana/ki...onda je bilo pitanje vremena kada ce se neko pod izgovorom osvete otkaciti i produziti vrzino kolo....da osecam neko zaljenje, ne osecam....lagao bih da osecam. da postoji neka vrsta empatije prema nevinim zrtvamo...postoji...ne zelim da se nikome desi to isto....ali krivica je na propagandi obe strane...niko na vlasti nezeli da se krvavi pir zavrsi jer time gube poluge kontrole nad masom...
evo isto tako ovaj pickousti kod nas...tenziju odrzava da bi mobilisao svoje pristalice da slucajno ne preskoce neke izbore....a ovi iz kvaziopozicije mu pomazu u tome....ne vidim da je neko od vodja kvaziopozicije smrsao ili umro od gladi....da vozi juga ili ne daj boze punta.....svi kao protiv vlasti a svima prsti medeni.....evo ni huligani fudbalski se vise ne pojavljuju na protestima i njih je podmirio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11