Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#24540
kad sam se vraæo sa roðenim detetom iza mene iz smedereva, na jednoj dugoj krivini kolona i u jednom trenutku vidim da fali poslednje vozilo, prvi bio neki kamion i¹o tries na sat pa napravio kolonu u punoj liniji, i svatim da je neko namr¹teni trkaè re¹io dubrza i odma u desno i posle tri sekunde auto na nas ja u iviènjak. dete mi se usralo i pobelelo od straha.

saobraæajna mafija - dvojca. raspali punto. da sam tad imao oru¾je sad bi bio mrtav. istreso bi im okvir u haubu da im auto nikad vi¹e ne upali a onog ¹to je vozio bi tuko a¹ovom po licu. da mi ubije dete ruke mu se osu¹ile

Kostić

krenem kod æerke èeka me na ulici, idem tries na sat, vidim murija kod op¹tine, jedan duva u balon, nisam cirko idem i ustavi me pandur (sve hvale pisale novine o njemu kako je slovo od zakona) i napi¹e mi kaznu za kategoriju i iskljuèi me iz saobraæaja, æerka èuèi na ulici èeka, ja je zovem, ka¾em jebu me panduri saèekaj saæu, u meðuvremenu ustavi jednog - ortak. bla bla æakula¹e i ovaj ode, ni¹ta balon. ustavi drugog izljubi¹e se ko mafija¹i ovaj se fali autom, potpisuje kurèenje, isæakula¹e se i ode. meni pukne kurac i pozovem pokojnog ðuru. doðe ðura, reko ðuro, oteraj moj motor 50 metara napred, ðura otera, ja odem pe¹ke, sednem na motor i odem. i boli me kurac i za zakon i za pandure kr¹iæu ga dok sam ¾iv (bezbedno naravno tamo gde nema ¹anse da nekoga ugrozim). malo æorka malo napolje, taman da mi ne bude dosadan ¾ivot

Lazic

Pa ti nema¹ dozvolu za motor... ??? :o


Pre 5 godina se ne¹to popièkao(idiot) sa nekim pubom kod ade, on se narogu¹i pa pozove pojaèanje sa alkometrom, naravno morali su prvo do kioska da kupe baterije za spravu, naduvam 0.76, napisali mi prijavu, iskljuèili iz saobraæaja, seo u kola i oti¹ao... [neampojma] Kako u stvari iskljuèuju iz saobraæaja? Tad mi pub ni¹ta nije rekao ¹ta dalje... Nikad mi ni¹ta nije stiglo... Ili ja nisam podizao pozive pa zastarelo...

Kostić

ni¹ta dalje, iskljuèi te, ti saèeka¹ da odu i nastavi¹ dalje. al to samo revnosni rade oni koji imaju rodbinu koja ne duva u balon i novine o njima pi¹u kako su za uzor. ovi ostali banditi ti ka¾u aj æao i ode¹ ili odu

but:- who the fuck is alice :)

imam al nemam. komplikejted

Hattrick

Auh, pa ti bre bata Kole ni dozvolu nemas ?  :)

Lazic

Aha, imao si dozvolu... ;D

Rekao mi da me iskljuèuje iz saobraæaja i da moram da zovem nekoga da doðe po auto, ali kako je napisao prijavu i ja je demonstrativno zgu¾vao pred njima, seo u kola i oti¹ao... Niko me nije jurio...

Kostić

nemaaaaaaaaaaa bio sam mnogo dobar pa nemam vi¹e ni¹ta ;D a i ne treba mi posle povuèene prijave od strane murije u sluèaju vol¹eb. kad re¹e sve ¹to su govnali od æope na ovamo - postajem uzoran vozaè istog momenta :)

Kostić

jesam li ja ne¹to spominjo broj 11 neki dan?

:o
11::11::11
November=11
2018~2+0+1+8= 11
0011:11:1100
00011:11:11000
000011:11:110000
Numbers have a way of taking a man by the hand and leading him down the path of reason.
~ Pythagoras

It was the ancient Greek philosopher Pythagoras who first popularized the idea that all numbers have different vibrational properties. Since then, modern science and mathematics have proven that the world conforms to precise geometric mathematical principles. These principles govern everything from gravity to the movements of animals and the habits of humanity.

It was from Pythagoras’ discoveries about the world that the ancient system of Numerology was developed. Some scholars even believe that Numerology pre-dates Pythagoras and derives from the ancient mystical Hebrew Kabbalah which is thousands of years old.

Numerology is a system of divination which assigns various numbers unique meanings based on mathematical principles. According to numerology, everything can be calculated such as birth dates, names, and places to uncover deeper hidden truths.

11 11 Meaning
According to numerology, the number 11 is a “master number” which signifies intuition, insight, and enlightenment. When paired together, 11 11 is a clear message from the universe to become conscious and aware. Many people suggest that seeing 11 11 signifies that your spirit guides are attempting to contact you. In my experience, 11 11 seems to be the number of spiritual awakening, signifying that you are on the right path and your actions are aligned with your Soul’s purpose. In other words, seeing 11 11 is a good sign! An energetic doorway is being opened in which you will experience spiritual growth.

Kostić

e, desu sada sile vu franse? ene tvitera¹i pljuju po gospodaru ¹to stoji u pubilke a ¹iptar iza rusa i onda im neki zdrav pamet ka¾e da èoek u tem sluèaju predstavlja Srbiju a ne pojedinca i krene rasprava... jedan lep mitraljez i tri sanduka municije i na tviter. goveda nedojebana

a francuzima svaka èas. da bog dobro da, da im jebu sve neroðeno francusko obrijani sa po deset ¾ena...

je suis jelda? мрш у пичке материне француске

®or¾

 [rofl] Njih su obrezani odavno okupirali,ko ih jebe,uostalom kao i sve kolonijalne sile.Tra¾ili ste gledajte,svi dr¾avljani kolonija pod Francuskom imaju pravo na Francuski paso¹ i to im polako dolazi glave u Parizu kada vidi¹ belo èeljade uveèe obraduje¹ se.Uostalom ko im jebe mater nikada nas nisu voleli i prièe o velikom prijateljstvu su trule.Pod prisilom su nam pomogli i sada bi trebalo da velièamo bratske odnose sa pogre¹nim genetskim kodom.Kada èujem " Kreæe se laða Francuska" i kako se na nju lo¾e nacionalisti povraæa mi se.Ribe su im prljave,aljkave i neumeju da se kre¹u,æao. [cheers]

El Jefe

Наш је председник био баш тамо где треба. Поред клозета,
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

boli me kurac za politiku i francusku i onog majmuna amerièkog i onog malog rusa i za gospodara psihopatu

posrali su se na mog pradedu i na ceo narod.


®or¾

Nisu se oni posrali samo na tvog i ostale pradede,posrali su se na sve stradale u oba velika rata.Nema tu ¹ta da tra¾e predstavnici sila koje su odgovorne za tolika stradanja i koje su na kraju balade gubitnici!Serem se i nabijem na tuki i Merkel i taèija i Trampa i ovog na¹eg uvlakaèa i moronèinu Hot Lips i sve ostale debile koji su prihvatili da sede bara bar sa tim imbecilima.Ispado¹e one pièketine Engleske jedini sa karakterom,¹to im se uop¹te ne uklapa u genetski kod [povracanje]   [govance]  [srednjiprst]

Lazic

Kostiæu kako se zove¹ na tviteru, aj zraèimo budale... :D

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Kostić

ne æakulam tamo, samo posmatram i pratim aktuele intelektualne manjine i kapiram da kupim ¹leper pelena da im podelim. ako iðe mo¾e da se profili¹e intelektualna manjina to je tviæa. ne daj bo¾e da se zarati koga da branimo...  vrh ovijeh dana je riba koja tra¾i poso

ka¾e: znam lepo da pi¹em, zavr¹ila fpn radila bi da u medije jer gladuje i da je ne izbace iz stana... a u maksiju i amanu i etc uvek primaju mlade da rade... te koji su gladni i gladuju jer nemaju poso. ta ako se jebe ja bacim deset dinara na ulicu. i ako ume da dr¾i u ruci i¹ta sem olovke... sad navijam dumre od gladi i da se digne d¾eva oko toga

Kostić

#24556
ajde donirajte neke pare da se ljudi ne ubijaju... jer ako ne budu imali mu¹terije biæe bez posla pa æe i oni da se ubiju. neverovatno me uzbuðuju svi ti savremeni oblici intelektualnog prosjaèenja para sve u ¾elji da niko ne radi u maksiju na kasi i na trafikama i da nema ko da nas uslu¾i jer svi bismo hteli da radimo ne¹to ¹to se radi ispred ekrana sa fejsom na desku i etc



Lazic

Svi bi hteli ali mogu samo oni ¹to se 30 godina bakæu sa kompjuteri... :P

Hattrick

Da se skidaju goli za instagram ?  :)

mareskin

Citat: Hattrick poslato 13 Novembar, 2018, 02:03
Da se skidaju goli za instagram ?  :)

Ja bi ladno mogao to da radim umesto da se muèim svaki dan. Jedino sam ziman, pa bi mi odgovarala toplija klima.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu