Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..nestao novinar od jutros, ali da se nije nekom omaklo ne¹to?





Glava Dole


mkt


Hattrick

"Druze Tito, ustaj brzo, poginuo Sava Kovacevic." - "Auh Boga ti, zar je vec 10 sati ? "  [rofl]

Andjelo

Ovi sto pisu nemaju pojma.....covek sinoc nestao tj. kindapovan , a ovi istrazuju ubistvo a nema tela .....

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Citat: Glava Dole poslato 14 Jun, 2018, 15:01
Meksiko je za nas mala maca :)

Nego... je l' se ovo blizi apokalipsa?  :o

https://www.srbijadanas.net/ljudi-i-dalje-u-neverici-kako-je-nevreme-zadesilo-centar-uzica-video/



i dalje ne kapiram cemu tolika fama oko toga u uzicu???
sta je bilo,pao grad,nosila ga voda niz ulicu,kad je stigo u dno ulice nakupio se tamo i to je to....pa oni govore ko da se radi o celom gradu i okolini a new o 5 metara ulice...jaka muda.
verovatno u kuriru vec pisu o smaku sveta  ili o asteroidu koji se priblizava zemlji.

Srbija na nogama!!!
Nucnici u soku!!!

petar357

Citat: Andjelo poslato 14 Jun, 2018, 21:37
Ovi sto pisu nemaju pojma.....covek sinoc nestao tj. kindapovan , a ovi istrazuju ubistvo a nema tela .....

I, sta to bi sa "ubijenim" ili "kidnapovanim" novinarom?

mrle

Citat: petar357 poslato 15 Jun, 2018, 16:14
Citat: Andjelo poslato 14 Jun, 2018, 21:37
Ovi sto pisu nemaju pojma.....covek sinoc nestao tj. kindapovan , a ovi istrazuju ubistvo a nema tela .....

I, sta to bi sa "ubijenim" ili "kidnapovanim" novinarom?

bravo Vuèiæu

https://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-novinar-stefan-cvetkovic-pronaden-ziv-i-zdrav/9sln7jy

mrle

i Dr. Stefanoviæu.

mrle


mrle

sada mogu mirno i veselo daprovedem vikend.
Sve mi toplo oko srca, razume¹ me Petre...

Slaninar

Od sad æe paziti ¹ta prièa i radi... :(
Sam se oteo?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

#23493
Kad visokoobuceni specijalac i nacelnik uprave kriminalisticke policije Dijana Hrkalovic prestane da vristi i rida nad izresetanim Audijem Saleta Mutavog, i ukljuci senzore u silikonima, signal ih nepogresivo dovede po kidnapovanog novinara sakrivenog u vodjinoj bulji.  [thumb_up]



Boban_m

Sloba, Kija, Luna, Gastos, Diskrecija Maca i Vucic Aca.

Lazic

Vidi ovoga, sve zna ¹ta se zbiva... :D

petar357

Citat: mrle poslato 15 Jun, 2018, 16:20
sada mogu mirno i veselo daprovedem vikend.
Sve mi toplo oko srca, razume¹ me Petre...

Razumem te Mrle... kad ti je trebalo 4 posta za redom da srocis tih nekoliko reci.



petar357


Nego, na svu srecu sto niko od nas iz Beograda ovih dana nije pio vodu, pa svi prezivesmo.
Voda u Beogradu je bila zatrovana, informacija je bila "iz prve ruke" kao i sve ostale...  [rofl] [rofl]

petar357


Sad vidim, zatamnjen mi onaj post gde samo pitam sta se dogodilo sa kidnapovanim a mozda i ubijenim novinarom.
Jel mozda to pitanje nekima toliko tesko palo?


Glava Dole

Trebalo ti 3 posta da sastavis par recenica? ccccc