Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Februar, 2018, 01:17
Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2018, 00:47
E da, moj drugar je '90-ih dva puta gostovao u Severnoj Koreji, valjda je bio u Abra¹eviæu, ne seæam se...

Sigurno smo igrali zajedno. Kako se zove?
Milo¹ Isakov...

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mali_zmaj

Kim jebe kevu,al ozbiljno!! 
jin-jang

Ivicat


viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: Ivicat poslato 11 Februar, 2018, 15:53
Citat: El Jefe poslato 07 Februar, 2018, 15:12
http://narodnarezolucija.rs/

Eto i od ovoga nista.
Nisi valjda ozbljno pomislio da bi ne¹to moglo da bude... Da prekinemo tradiciju izdajnièke vlasti...? Nikad...

Ivicat

Ocekujem da kada neko nesto pokrene, to uradi kako treba. A ne da maze oci narodu.

mkt

"Sve je poèelo onda kad za mene nije bilo mesta u obdani¹tu. Bio sam mali, ali vrlo svestan i odmah sam se uèlanio u Partiju.
Tog momenta sam primljen u obdani¹te i za mene je poèeo Partijski ¾ivot.
U osnovnu ¹kolu primio me je Direktor Na¹ Èlan, i poverio Uèiteljici Na¹em Èlanu.
Zavr¹io sam kao vukovac, sa svim peticama.
U srednju ¹kolu primio me je Direktor Na¹ Èlan i upoznao sa Razrednim stare¹inom Na¹im Èlanom. Bio sam odlièan ðak.
Prijemni na fakultetu bio je prava pesma - jer ga nisam ni polagao. A i za¹to bih, kad su svi Dekani Na¹i Èlanovi.
Studije su mi i¹le izvanredno, jer sam odmah dobio spisak Profesora Na¹ih Èlanova. Diplomirao sam pre roka i ujedno i magistrirao.
Poèeo sam da radim u odliènoj firmi, kod Direktora Na¹eg Èlana, i verovatno bih uskoro i sam postao Direktor da mi se nije desila nesreæa. Puklo mi je slepo crevo i hitno sam prebaèen u bolnicu. To je trebalo da bude relativno bezopasna operacija, ali, na¾alost, De¾urni hirurg bio je Na¹ Èlan.
Nisam pre¾iveo."

Lazic

To nas sve èeka...

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 10 Februar, 2018, 01:17
Citat: Laziæ poslato 10 Februar, 2018, 00:47
E da, moj drugar je '90-ih dva puta gostovao u Severnoj Koreji, valjda je bio u Abra¹eviæu, ne seæam se...

Sigurno smo igrali zajedno. Kako se zove?

moj drugar harmonika¹ Timo Èukiæ.


Hurricane

i bez ovog priznanja svakako legenda

! No longer available

Hurricane

koliko je te¹ko ove makine bilo tesko zadrzati na oba toèka


! No longer available

mrle


ЯЭВОЛУТИОН

A nijedna vlast nije stavila cuvene kafana poz zastitu drzave....a zato kuca gde se posrao neko je pod zastitom ....gde god mogu dizu zgrade da uzmu neki dinar ....a kvalitet zivota na vracaru je go kurac u odnosu na pre samo 10 godina....zasto od svega prave novi beograd.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Februar, 2018, 14:12
A nijedna vlast nije stavila cuvene kafana poz zastitu drzave....a zato kuca gde se posrao neko je pod zastitom ....gde god mogu dizu zgrade da uzmu neki dinar ....a kvalitet zivota na vracaru je go kurac u odnosu na pre samo 10 godina....zasto od svega prave novi beograd.....
ali kada sam video sru¹en Mihajlovac kod ©umarskog fakulteta, stvarno sam osetio neku gorèinu. Eno prave novi tr¾ni centar...

mi¹ko_kolo


Citat: mrle poslato 13 Februar, 2018, 14:50
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Februar, 2018, 14:12
A nijedna vlast nije stavila cuvene kafana poz zastitu drzave....a zato kuca gde se posrao neko je pod zastitom ....gde god mogu dizu zgrade da uzmu neki dinar ....a kvalitet zivota na vracaru je go kurac u odnosu na pre samo 10 godina....zasto od svega prave novi beograd.....
ali kada sam video sru¹en Mihajlovac kod ©umarskog fakulteta, stvarno sam osetio neku gorèinu. Eno prave novi tr¾ni centar...
Ne pravi se od Vraèara  Novi Beograd, nego se pravi neka d¾ungla od zgrada, koja nema nikakvog smisla, niti infrastruktura prati zidanje tolikog broja zgrada na tolickom prostoru.

stilgar

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Februar, 2018, 14:58

Citat: mrle poslato 13 Februar, 2018, 14:50
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Februar, 2018, 14:12
A nijedna vlast nije stavila cuvene kafana poz zastitu drzave....a zato kuca gde se posrao neko je pod zastitom ....gde god mogu dizu zgrade da uzmu neki dinar ....a kvalitet zivota na vracaru je go kurac u odnosu na pre samo 10 godina....zasto od svega prave novi beograd.....
ali kada sam video sru¹en Mihajlovac kod ©umarskog fakulteta, stvarno sam osetio neku gorèinu. Eno prave novi tr¾ni centar...
Ne pravi se od Vraèara  Novi Beograd, nego se pravi neka d¾ungla od zgrada, koja nema nikakvog smisla, niti infrastruktura prati zidanje tolikog broja zgrada na tolickom prostoru.
i sto je jos gore uprkos zakonu da svaka nova zgrada mora da ima parking (koliko stanova toliko parking mesta) novi vlasnici koji kupuju stanove a nece da plate parking mesto u garazi zgrade koje se prodaje po enormnoj ceni od 10000 evra i vise parkiraju na vec skucenim parkinzima starih  zgrada u okolini koje dodatno opterecuju zaposleni (koji dolaze kolima na posao) u okolini koji nece da palcaju parkiranje na obelezenim parkinzima po zonama a kulovi su zonirali sve sto su mogli.

mrle

Citat: stilgar poslato 13 Februar, 2018, 15:45
a kulovi su zonirali sve sto su mogli.

zonirali ceo plato oko Crkve Svetog Marka.

mareskin

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Februar, 2018, 14:58

Citat: mrle poslato 13 Februar, 2018, 14:50
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 13 Februar, 2018, 14:12
A nijedna vlast nije stavila cuvene kafana poz zastitu drzave....a zato kuca gde se posrao neko je pod zastitom ....gde god mogu dizu zgrade da uzmu neki dinar ....a kvalitet zivota na vracaru je go kurac u odnosu na pre samo 10 godina....zasto od svega prave novi beograd.....
ali kada sam video sru¹en Mihajlovac kod ©umarskog fakulteta, stvarno sam osetio neku gorèinu. Eno prave novi tr¾ni centar...
Ne pravi se od Vraèara  Novi Beograd, nego se pravi neka d¾ungla od zgrada, koja nema nikakvog smisla, niti infrastruktura prati zidanje tolikog broja zgrada na tolickom prostoru.

Sve su to nelegalni objekti koji su "aminovani" od strane vlasti.
Da ima imalo obraza ne bi se gradovi pretvarali u tr¾ne centre i stambene zgrade veæ bi imali malo du¹e. A to ¹to je od nje ostalo uveliko se ru¹i. Svuda po dr¾avi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu