Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

..znaci i ti si se prodo Monstere  :D

To od tebe nismo ocekivali

Biker-Boy

Orao mu dodje nesto kao onaj americki A10 warthog, samo ne bas toliko hardcore
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

orao je bio kurac i ostao....nikad avion od njega....migovi....sta reci....mi mozemo da kontroliseo ovo parcence neba i sa dva lovacka para....kao i do sad....ali od tudjih aviona ne mozemo da se branimo jer su oko nas nato zemlje pa imaju aviona kao pleve....sa s300 ili s400 ne bi bas olako zalazili u vazdusni prostor....
Da naglasim da mso pre nato bombardovanja imali vise aviona nego sto cemo imati sada pa ipak piloti nisu uspali da obore ni jedan nato avion....nisu svi bili nevidljivi i nisu svi bili ni nova generacija...bilo je i starog gvozdja...pa ipak....bolje da su uzeli cetri lovca novije generacije i napravili dva lovacka para na dezurstvu i par sistema s300/400....po nasim gudurama mozeh ih sakriti relativno lako a lako se i prave dummy lanseri....da ima sta da se snima iz kosmosa....pa nek pogode gde ja pravi a gde lazni...kad mogu hrvati da prikazuju lazne lansere mozemo i mi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Nije uopste poenta u odbrani od nekog napada. Toliko smo mali da nam nece pomoci to s300 sto bi mogli da priustimo. Za kontrolu vazdusnog prostora su neophodni lovci. 4 lovca novije generacije bi kostali vise nego celo nase trenutno vazduhoplovstvo. Pa samo F-16 koji je kanta i starudija je skoro duplo skuplji od MIG-29, da ne racunamo zalihe oruzja, preobuku ljudstva....

@biker-boy Ne, pre je G-4 pandan A-10 po nameni. Orao je pandan nekadasnjem F-111, ili SU-24. Namenjen za duboke precizne udare. Jako stabilan i brz na maloj visini, suvise stabilan za godfight.
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Citat: monsterbnt poslato 02 Novembar, 2017, 12:54

@biker-boy Ne, pre je G-4 pandan A-10 po nameni. Orao je pandan nekadasnjem F-111, ili SU-24. Namenjen za duboke precizne udare. Jako stabilan i brz na maloj visini, suvise stabilan za godfight.

Misli¹ "dogfight"?! ;)

bucko


mali_zmaj

Sla¾em se sa Monsterbintom!! Mali smo mi da uzimamo novo..,jednostavno!!! Na¾alost je tako...! S300 je pomalo zastarjeo,a S400 uuuu puno denari ¹inko!! Orao je je dobar za to za ¹ta je namjenjen,a to da tamani ¾ivu silu,i ciljeve po zemlji,od oklopnih vozila i fortifikacijskih objekata..,itd..  samo ga modernizovati!! 
jin-jang

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Ma, zezam se. Ispalo "borba bogova".

megaidiot

disleksija je majka ponavljanja

monsterbnt

Ulece disleksicar u banku
-"VAZDUH U RUKA PLJACKA VAM MATERINA OVO JE PICKA!!!"
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mkt


monsterbnt

O daaaaam Monti pajton uzivo!!!

[watching] [watching] [watching] [watching]
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Jeb'o mu pas mater...

milomir22

#21915
Termin "Tetka" je prvi iskoristio Bozidar Djelic, izdajnicka gnjidica, koja bi, da smo normalan narod, kao sto nismo, visila obesena sa Terazija da svakog buduceg lopovcinu-politickog izdajnika koji bi drzavu prodao za saku kikirikija, dobro upozori na moguce posledice. Muceni Bozica je sa starog tetkinog kauca nekim cudom dospeo na sanzelize.

http://arhiva.alo.rs/vesti/aktuelno/bozin-stan-od-dva-miliona-e/52584


Onda nastupaju napredni koji su unapredili iznosenje novca iz zemlje, pa je coa linvu resio da iskoristi stari, dobri izraz "tetka", unapredivsi ga sa "Kanadom" u kojoj, slozicete se, ne zivi sirotinja. A dobro se zna da je $ nakrao dok je bio neki namesnik za Kosovo i Metohiju.

Dobro se zna i da svaka, iole veca, prcvarnica u svim gradovima Srbije, ako hoce da radi i da prezivi, mora da plati reket nekom ko je nekim cudom povezan sa Androm, Vucicevim bratom. Ovde u Kgu ima takvih koliko hoces.

Izreseta ga Brankica na brzinu! [clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

misa-pei

Samo ¹to je to oèigledno snimak "debate". ©ta æe stiæi do gledalaca, ¹ta je profiltrirano, koliko je i ovo neka vrsta ventila, ostaje da vidimo. Mada, iskreno, te¹ko mi je da ga gledam sat, dva koliko traje emisija, pa makar ga i okrenuli naopako k'o èarapu. Preskoèiæu premijeru, pa ako ba¹, ba¹ bude potresa po èar¹iji, nateraæu sebe i da odgledam.
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

Lose mi je samo kad ga vidim, a kamoli kad ga i cujem  [povracanje]  i dalje ne mogu da verujem kakva gomila fekalija nam je predsednik, jbt al smo pukli...
I feel the need..... the need for speed !!!

Major

Moguce da ce sada da se kandiduje za gradonacelnika [rofl]

Lazic

Pro¹li put kad se kandidovao za gradonaèelnika sam sluèajno imao priliku da ga odrobijam... Nisam mislio da vredi robije... A i nisam verovao da je moguæe da ikad bude neka vlast...