Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

doktor i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

CitatОно у чему смо најбољи, дугујемо Богу, то је његов дар и ако некога треба хвалити, Њега треба.

I posra se u ceo tekst...  [facepalm] [samoubistvo]

Dodu¹e veæ pred kraj sam se setio stare narodne, rðavom kurcu i dlaka smeta... Kad ga videh na kraju, sve mi bi jasno...


mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 16 Oktobar, 2017, 15:44
CitatОно у чему смо најбољи, дугујемо Богу, то је његов дар и ако некога треба хвалити, Њега треба.

I posra se u ceo tekst...  [facepalm] [samoubistvo]

Dodu¹e veæ pred kraj sam se setio stare narodne, rðavom kurcu i dlaka smeta... Kad ga videh na kraju, sve mi bi jasno...

Kom¹o, ¹ta te je konkretno, navelo da upotrebi¹ tu narodnu poslovicu? Èovek je naveo primere koji veæinu nas izuzetno nerviraju. Recimo, mene najstra¹nije nervira gomila kereæih govana po ulicama. Jo¹ vi¹e me nervira kada ja ili moji klinci ugazimo u ista. Isto tako, estradizacija ¾ivota u Srbiji mi neverovatno ide na nerve. Za deèkiæe u helankama me zabole, ako nisu moji, ali nije da su svi ravnodu¹ni po pitanju istih. Voleo bih da ti æerka dovede sliènog u kuæu, pa kad ga vidi¹ s leða da se upita¹ da li je dovela zeta ili snajku. ;D

Lazic

Sve mu smeta... Kao onoj dvojici sa balkona... Da ne bude zabune, sve ¹to mu smeta smeta i meni, al' zabole me da se nerviram oko retarda i jo¹ da glumim pisca zbog toga...

Anita je posle prvog deèka za koga smo se svi bili vezali dobila zabranu dovoðenja deèkova do daljeg... ;D


Lazic

Mukica je trebalo lepo da promeni pol, a ne nas da jebe bez kurtza...

Lazic

A ovo... :o

Jel moguæe ??? Sjebati sve zbog malo para... Tako im se treba naèestitati mile nove godine, auuuu...

CitatTi ¹to bi ne¹to da uèe, da budu pametniji i puni znanja, mnogo su bre opasan svet... To zato treba saseæi u korenu, jer koji æe nam to da se ¹koluju nezavisno od uticaja biznisa i da se vlada tu ne ugradi.

A i ti pametni 'oæe bre da rovare. A to nikako ne ¾elimo...


http://rs.n1info.com/a335719/Vesti/Vesti/Turajlic-Zakon-besmislen-donet-samo-zbog-Zukorlica.html


Pre nego ¹to neko poène da mi obja¹njava ko su N1 i Turajliæka, nek prvo argumentovano doka¾e da to ¹to pi¹e nije istina...

©to reèe predsednik, svima koji ka¾u da æu samo da vratim plate i penzije imam da poruèim, nemojte da la¾ete...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Mogli bi da kolonizuju asteroid Srbiju... Bolje bi nam bilo...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 18 Oktobar, 2017, 11:06
Mogli bi da kolonizuju asteroid Srbiju... Bolje bi nam bilo...

Srbija nije asteroid....pre je metorit....pali smo prokleto nisko....a da se razumemo....kako god...mali zeleni, mali crnpurasti ili mali zuti....bice rat do istrebljenja....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick



Mogu i ja da probam, a moze i da prica posle kome hoce, ne pravim problem.  :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hattrick poslato 19 Oktobar, 2017, 06:38


Mogu i ja da probam, a moze i da prica posle kome hoce, ne pravim problem.  :)
babi ti valjalo, majci ti valjalo, sad tebi odjednom ne valja....e Rado rado
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Citat: Hattrick poslato 19 Oktobar, 2017, 06:38


Mogu i ja da probam, a moze i da prica posle kome hoce, ne pravim problem.  :)


A i kakav je kvalitet posla ako se ne prièa....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

misa-pei

Èekaj, ne razumem... "Poku¹ao..." znaèi da nije uspeo. ©to, kako? Mlohav? A nije poenta u probanju nego u obavljanju posla. I stvarno ne vidim ¹ta je tu "STRA©NO!".

I ja sam poku¹ao da se obogatim, pa nisam uspeo.
Država je najveći neprijatelj naroda

misa-pei

A i ko je uop¹te ta Rada?
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

S obizrom u kakvim "novinama" je pominju, verovatno je neka skroz nebitna osoba...
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Citat: misa-pei poslato 19 Oktobar, 2017, 14:49
A i ko je uop¹te ta Rada?

Ponosna vlasnica odradjenog dupeta u pokusaju.  [rofl]

mrle


Lazic

@Mi¹a:
Bulj¹evici svih zemalja, ujedinite se... :D Ovog leta bilo 26 godina od prve ¾enske koja voli... :D Sa samo jednom sam bio koja ne voli(a i ta je folirala), i znam ih jo¹ par folirantkinja, sve bre vole... :D




http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/2905096-najveca-guzva-u-istoriji-beograda-vozaci-samo-sto-se-ne-potuku-totalni-kolaps-na-autokomandi-sajmu-i-mostu-na-adi-foto



@Mrle:
kakav je ovo car... :o ;D