Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Odavno vise ne... a rekose mi kosta i borisa koji su glatki ko bebina guza... vise dlaka bre imam oko jedne bradavice nego vas dvoje ukupno... muskarcine jedne :)

Bori¹a

kole, kako cemo od sramote sad medj ljude?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 01 Oktobar, 2017, 18:29
Odavno vise ne... a rekose mi kosta i borisa koji su glatki ko bebina guza... vise dlaka bre imam oko jedne bradavice nego vas dvoje ukupno... muskarcine jedne
to po principu:"nekada sam se heftao u bulju ali odavno vise ne...dakle nisam peder"..pa ne moze tako....prvo da te malo zajebavamo da depilaciju...jedno deset godina pa onda
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

bolje da si strugo bradu nego sise. nije ni èudo ¹to ti sad rastu dlake po sisama. sad si najebo uzo te alja na zub :)

æe ga bemo malo nek ¹i¹ti na u¹i :)

Glava Dole

Pa i nije cudno, rastu kao sto su i rasle, da nisu rasle neprimereno za moje godiste ne bih ih tad ni dirao :)

Lazic

Kako misli¹ neprimereno? ;D

Glava Dole

Dete u razvoju dlakavije od caleta npr? :)

Lazic

To je normalno... :D I obrnuto je normalno... :D

OKi

I ja sam imao vi¹e kose >>u razvoju << nego sada !  [veryangry] [neampojma]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 01 Oktobar, 2017, 20:33
Dete u razvoju dlakavije od caleta npr? :)
cale trazio da se depiliras....vidi...da je neka riba meni u tim godinama rekla da se depiliram pa ce mi dati cke depilirao bih i glavu....ali cale trazio...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Odakle si sad izvuko da je cale to trazio? [ludak] I koji je tebi andrak ako smem da pitam? [neampojma]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


Kostić

¹ta je ovde sme¹no? nije greda kad je riba peder, al kad po¾eli da bude roditelj, to je ozbiljan problem u glavi. bolesno.

El Jefe

Свима нама је направио Вучића.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

...a opet on nama postavio nju kao osvetu na ono vucicipederu, u fazonu, vi cete meni pederu, sad cu vam ja dati pedera tj lezbejku  [rofl]


Pederisanje plafon level

Kostić

nije on nju postavio svojom voljom. al da bi imo, mora i da da. e sad, ¹to daje drugima a nama otima, to je druga stvar. sad samo èekamo da zatra¾e da se zakon malo izmeni pa da se ¾ene i imaju porodicu i da izbije rat.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Njuz net 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња