Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ja sam svu uniformu razduzio,sem beretke,mada imam dve uniforme i par cizama u steku,,ne zelim kad se i ako se,ne daj boze,zakuha,budem go i bos,kao moj stari 91 ve,kad su ga pokupili i dali nesto SNB prnjica...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Ja vise uniformu ne oblacim....bezmudici su dosli do visokih cinova poltronstvom.....jedino jos nisam izabrao ime....prle, tihi ili paja....prvo trba pobiti kolaboracioniste i njihove pristalice....da ne bude posle 50 godina da ih prave velikomucenicima....neposteno sudjenje...pa koje ikada imao posteno sudjenje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

OKi


mali_zmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Avgust, 2017, 13:12
Ja vise uniformu ne oblacim....bezmudici su dosli do visokih cinova poltronstvom.....jedino jos nisam izabrao ime....prle, tihi ili paja....prvo trba pobiti kolaboracioniste i njihove pristalice....da ne bude posle 50 godina da ih prave velikomucenicima....neposteno sudjenje...pa koje ikada imao posteno sudjenje....

Ma tu te podrzavam sto odsto...,al ja sam u ovoj pripizdini,sad pa sad se zaratuje.., sad neke osmanlije ili svaba zapuca!! 
jin-jang


misa-pei

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Avgust, 2017, 13:12
Ja vise uniformu ne oblacim....bezmudici su dosli do visokih cinova poltronstvom.....jedino jos nisam izabrao ime....prle, tihi ili paja....prvo trba pobiti kolaboracioniste i njihove pristalice....da ne bude posle 50 godina da ih prave velikomucenicima....neposteno sudjenje...pa koje ikada imao posteno sudjenje....

Tako bude svuda posle svakog rata. Ratni liferanti postaju heroji, ¹tabni oficiri su junaci itd. Heroji ostanu na boji¹tu.

Nego, u vezi sa ovim klincem... Da, AV je govnar, la¾ov, bolesnik. Ali, ima on dovoljno butera (govana) na glavi, ne treba mu se srati i kad uradi ne¹to ¹to je (po meni) dobro. Mali Avganistanac se i proèuo time ¹to je prodavao svoje slike da bi uplatio za leèenje na¹eg deteta. Deteta za koje ni dr¾ava ni dru¹tvo nisu mnogo uradili, veæ se prose pare za njega. Time je pokazao da je dobar èovek. Èovek koji poku¹ava da pomogne nekome u nevolji i da se odu¾i i ovoj zemlji koja mu je ne¹to pru¾ila. Nisu sve izbeglice iste. Nisu isti kao ljudi. Ima ih i dobrih i lo¹ih. Plaæenih, neplaæenih. Samoubica i onih koji su ¾eljni ¾ivota. Postoje samo dobri i lo¹i ljudi. Pojedinci koji èine grupu, masu. Ja i dalje duboko verujem da na svetu ima vi¹e dobrih nego lo¹ih ljudi.

Ovom detetu skidam kapu jer je uèinio vi¹e za nepoznatog mali¹ana od svih nas i to u zemlji kroz koju je u proputovanju. To ¹to AV hoæe da mu zato pomogne pozdravljam, a ako od toga AV poku¹a da napravi politièke poene, onda je smrad. Samo, budite iskreni i objektivni... Koji politièar to ne bi poku¹ao da iskoristi? Politièar = smrad. Bilo koje boje. Bilo koje partije.

Zato, ne pljujte po ovom èinu jer time i dobro dete bacate u blato, pokazujete kako i nesebièan èin, ljudski, mo¾e da se izvrne ruglu. Koja je poruka koju taj mali Avganistanac mo¾e da izvuèe ako ga pljujete? Koju poruku mo¾e da izvuèe bilo ko? Da ne treba da èini dobro? Da je va¾nije njegovo poreklo nego njegova ljudskost? Da treba da bude sebiènjak koji neæe sve uèiniti ¹to mo¾e da bi pomogao nepoznatom? Da treba da bude proraèunati hoh¹tapler (izvini, Andrej, ne pominjem tebe :) )?
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Klincu svaka cast. Nije uopste problem u njemu i nikako ne pljujem njega. Pljujem ovo pizdousto govno jer je taj mali avganistanac morao da pomaze nasem bolesnom detetu...
Kad treba da se pomaze nasoj deci niko nece da mrdne prstom al kad treba da se pomaze izbeglicama svi potrce i to samo zato sto je POPULARNO. Svi gradski hipsteri se izlomise u mixeru oko izbeglica, nikad nijedan nije otisao do zvecanske.... Radio sam dosta sa izbeglicama a samim tim i sa ljudima koji im pomazu. Velika vecina tih ''dobrotvora'' sa gadjenjem prica o nasim beskucnicima, ali ce potrcati da pomazu tudjim samo ako ce da se pojavi u medijima. Izvini ali ja vidim ozbiljan problem u tome sto je avganistanac ispred srbina u srbiji. Za mene covek u nevolji je samo covek u nevolji, svi oni gledaju prvo ko je i koliko mogu da se ovajde na tome sto ce da mu pomognu.
Smrt SVIMA!!!!

misa-pei

Apsolutno se sla¾em sa tobom, ali... Nisu sve izbeglice iste. Uzev¹i ovog malog Avganistanca za primer onoga ¹to ka¾e¹, nije dobro. Ne mora svaki gest omra¾enog politièara (bilo kog) da se pljune. Urade ponekad i ne¹to dobro. Svaki. Objektivnost je da se pohvali za dobro, da se pljune za lo¹e. Ne preuvelièavati, ne tra¾iti dlaku u jajetu. Kao i u ljubavi, isto i u mr¾nji. Vaga. Dobro, lo¹e. ©ta prevagne, ali sve staviti na odgovarajuæi tas. Samo tako imamo kompletnu, nepristrasnu sliku.

Situacija je takva kakva je. Moramo da se leèimo pro¹njom. To Avganistanèe zaslu¾uje da se pomene samo u pozitivnom, dobrom kontekstu. Hvala mu. Imamo mi dovoljno idiotizama na¹eg "voðe" i njegove klike za tri ¾ivota pljuvaèine i milon godina njihove robije. Samo vas sve molim, budite objektivni. Razmislite. Ako pljujemo i ono dobro ¹to je neko uradio, postajemo kao svi oni kojima ni¹ta ne valja.

I ne zaboravite da budete iskreni. ©ta biste vi radili da ste na njihovom mestu? Ovde smo svi moralne gromade, ali u pravom ¾ivotu je veliko pitanje isku¹enja. Zato, ne bacajte kamen i tamo gde ne nema potrebe.
Država je najveći neprijatelj naroda

niki64

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 00:22
Citat: Ho¹tapler poslato 20 Avgust, 2017, 00:22
....ja se bas pitao kad cu upoznati ikoga ko je glasao za AleVua, kad ne seri, stvarno postoje... do danas nisam ni znao nekog ko zna nekog da je glasao za njega... kontao sam da tih "preko 50 %" zivi negde daleko od mene.. (sto kaze monster, verovatno je vecina na nebu)
Nemoj da zezas da neznas, kad smo cak bili u poseti selu koje je 99 posto glsalo za AV i upoznali gradjanstvo  :-*
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Hurricane


Glava Dole


Biker-Boy

Premijerka lezbos i predsednik derpe,  znaci populaciona politika nam je do jaja...  [samoubistvo] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

mrle

Citat: Biker-Boy poslato 21 Avgust, 2017, 15:11
Premijerka lezbos i predsednik derpe,  znaci populaciona politika nam je do jaja...  [samoubistvo] [rofl]

nema tu jaja, samo na prst u bulju.

Major

Citat: Biker-Boy poslato 21 Avgust, 2017, 15:11
Premijerka lezbos i predsednik derpe,  znaci populaciona politika nam je do jaja...  [samoubistvo] [rofl]

[rofl]

Lazic

Kakav cirkus od prostora...  [facepalm]

mrle




Lazic