Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

megaidiot

jebem ti zemlju kad je to vest.

sta je sledece, toma se okupao?

monsterbnt

to nesto ne verujem...
Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Nema ni kopanja po kanti bez èlanske karte...

Glava Dole

Neovlasceno iznosenje smeca iz kontejnera?  [ludak] [dunce]

Hattrick

Komunalni specijalci :D

Slaninar

Citat: Milos96 poslato 21 Jun, 2017, 02:14
Neovlasceno iznosenje smeca iz kontejnera?  [ludak] [dunce]

Prave sranja. Sjebu veliku vreæu podzemnog kontejnera.
Prave sranja i ljudi koji bacaju ¹ut (polupane ploèice) u te kontejnere.

U Nemaèkoj te kom¹ija odmah prijavi.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

mleèno beli ljudi ne izbacuju ðubre izvan kontejnera, nego lepo u skladu sa manirima pona¹anja u gradu, otvore i izvade ono ¹to im treba. dal da pojedu ili obuku i lepo zatvore kontejner, a da za njima ne ostaje ðubre na ulici.

ovi naprasno fini, èokoladni majmuni, povade sve naokolo i probrljave, uglavnom ne uzmu ni¹ta od hrane, jer oni nisu gladni, to im je posao, pa odu, a da za njima ostane sve razbacano izvan kontejnera.

pratim godinama taj fenomen. a one komunalne sisurekanje ba¹ ne¹to zabole kurac da se majaju sa kontejnerima. iako im je to posao. oni vi¹e vole da se igraju ¹erifa sa znaèkom.

Kostić

vrh igre su oni ¹to im je posao da idu sa metlom i kantom na dva toèkiæa. njihov posao je da skupljaju sitno ðubre, koje nije tamo gde mu je mesto i za to prime debelo dobru platu. takvi uglavnom kukaju na neprimerne graðane i filozofiraju, dok za njima ostaju nepokuljeni pikavci i ostalo sitno ðubre.

sumsuma, sve su to govna nedojebana. (osim gladnog mleèno belog èoveka sa manirima)

Kostić

junak mog sela je èovek - beo - prljavih ruku - lo¹e odeven skoro pa pocepan, koji je malo lud. on ide od kante do kante i ni¹ta ne vadi niti uzima iz njih. on skuplja rukama naokolno ðubre i ubacuje u kantu al æuti i ne filozofira, tj radi neèiji posao toliko detaljno, da bi mu i apoteka pozavidela.

Kostić

al zato bele nosopaljke, koje su vidle beton i travu oko njega, obavezno bacaju papirne maramice i ostali propratni materijal, natrotoar i okreæu se da vide dal ih neko posmatra. iako je kanta pored njih. nije im do kolena da isprljaju lepu ruèicu ako se uhvate za poklopac, otvore, ubace i odu.



:)

Kostić

inaèe, jutros je poèelo leto. negde oko ¹es i ne¹to. poèinje smrad tj poèeæe smrad voæa i povræa, kao i asfaltni lubrikanti organskog porekla oko kante na ulici, koje vozila razvlaèe. a niko skoro pa ne opere. nije ki¹na zima pa da se peru ulice....

pazte na to, mo¾e lepo da se padne sa motora- aj ¹to se padne, nipo jada, al ¹to se kliza¹ po organskim slinama pa posle smrdi¹.... fuuuuj

:D

Kostić

da, ja nisam bio u ovoj temi. reko sam da vi¹e neæu da ulazim, pa nisam u¹o


:D

megaidiot

Citat: Slaninar poslato 21 Jun, 2017, 07:32
U Nemaèkoj te kom¹ija odmah prijavi.
posto vise ne sme da te strelja. [rofl][rofl][rofl]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Major

Dno.... al mi kopamo i dalje

mrle

Citat: kosta66 poslato 21 Jun, 2017, 08:29
junak mog sela je èovek - beo - prljavih ruku - lo¹e odeven skoro pa pocepan, koji je malo lud.

Kosta, nisam te prepoznao.

viper

Citat: Major poslato 21 Jun, 2017, 09:15
Dno.... al mi kopamo i dalje
Dok ne stignemo do Kine.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

jin-jang