Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

B92: NS: Policajac uhap¹en zbog ranjavanja devojèice na svadbi. http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=06&dd=11&nav_category=16&nav_id=1270729
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

zVuk

pa sta? u zatvor ici nece, a otkaz da dobije je skoro pa nemoguce....bice suspendovan na neko vreme...i to je to....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

Citat: aæimo poslato 11 Jun, 2017, 11:54
Pa be¹e tako poèetkom 90-tih.

Al demencija ih ubi pa zaboravi¹e na rodbinu sa sela koja ih snadbeva¹e da ne izumru od gladi.

Al polako, trebaæe prsti guzici smrdljivoj.

Vojo sta teve muci ?

U bgd uvek bilo na pijacama da se kupi ... Mozda nisu svi  imali para ali bilo...

Lepa stvar u ovoj demonkratiji je sto svi ovi sto im smeta centar grada ili beograd general su slobodni da u isti nikad ne dodju ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: zVuk poslato 11 Jun, 2017, 17:12
pa sta? u zatvor ici nece, a otkaz da dobije je skoro pa nemoguce....bice suspendovan na neko vreme...i to je to....

Za picetak ce dobiti otkaz a verovatno i robiju...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

...nece....bice suspendovan do okoncanja postupka...a presudice mu suspenziju, koju je vec "odlezao" dok je trajao postupak.....policajac u srbiji ne moze da dobije otkaz...moze da dobij suspenziju, premestaj, da mu se uskrati mogucnost napredovanja i to je otprilike to sto oni mogu da popiju od kazne....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

DebeliZmaj

Za ranjavanje iz vatrenog oruzija moze popije otkaz...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

zVuk

na zalost, samo u teoriji...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

milomir22

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Jun, 2017, 19:22
Citat: aæimo poslato 11 Jun, 2017, 11:54
Pa be¹e tako poèetkom 90-tih.

Al demencija ih ubi pa zaboravi¹e na rodbinu sa sela koja ih snadbeva¹e da ne izumru od gladi.

Al polako, trebaæe prsti guzici smrdljivoj.

Vojo sta teve muci ?

U bgd uvek bilo na pijacama da se kupi ... Mozda nisu svi  imali para ali bilo...

Lepa stvar u ovoj demonkratiji je sto svi ovi sto im smeta centar grada ili beograd general su slobodni da u isti nikad ne dodju ...





Beograd polako postaje grad pedera i raznoraznih nakaza koji su se dovukli iz kojekakvih srpskih/crnogorskih/bosanskih zabiti u kojima ih ne bi oprali ni dunav ni sava zajedno, pa su glavom bez obzira pobegli u velegrad gde se jos uvek nije proculo kakav su sljam, a i da se procuje ne moze, jer je velegrad. Cast izuzecima, ali tamo ne bih ziveo nikada vise, a inace sam makar 2 puta mesecno u Beogradu koji mi je druga kuca posle Kg-a. Steta, ranije nije bilo tako, kao klinac, obozavao sam Bg i stanovnici istog su bili mnogo drugaciji, a onda se pojavio Pink (zvezde granda), big brother, farme, parovi i ostala sranja koja su povukla kojekakva govna u bg.  

Inace, ja sam u visokog stevana, krug 2. i dorcol ne bih menjao ni za koji drugi deo beograda, jbg prelep je, a dunav i 25. maj na dohvat ruke.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

a u kragujevcu pink nema signal zadnjih 10 godina?

milomir22

Ima signal, ali sva produkcija je u bg-u, nisi shvatio sta sam hteo da kazem. Sva snimanja su u bgu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

ma razumem te, ali da se kragujevcani ne loze da izadju na televizoru, ovi ne bi imali sta da snimaju.

ta urban ljakse mutant ekipa uglavnom ima svoja mesta i mozes da lepo zivis bez da se mesas sa njima, cak i u samom centru.
meni se smejali pre par godina na poslu sto nisam znao ko je stanlija. a stvarno nisam znao, nije me zanimalo uopste.

a tvoja me prica podseca na pricu o maroku. prica mi drugar koji je bio, kaze 'tamo je sigurno koliko i na drugim mestima, mozda i sigurnije. sav olos, lopovi, kriminalci, ko god nije umeo da se snadje otisao je u evropu. ostao je posten svet koji ima posao i porodicu'.

milomir22

Ti kragujevcani sto se loze da izadju na televizoru su vec u beogradu, o tome ti pricam. Bg je postao mast hev za pajsere. Ipak, ne moze se generalizovati, bg je pun dobrih ljudi, tamo imam mnogo drugara, ali sam pisao sta mi generalno ide na kurac.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

razumem te potpuno, vec dosta dugo zivim bez televizora i ovde i tamo, da ih ne gledam, svuda su.
i novi sad je malo otisao u kurac.

viper

Cela dr¾ava je oti¹la u kurac, ¹ta se èudite onda.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Isto vazi i za muziku... trazio neku pesmu ranije od jedne i dobijem link "hocu da trosim tvoje pare po bahamima koja trenutno ima 18 miliona i jace pregleda jebote... dok neka druga lepa i normalna pesma ne moze da prebaci 200.000... reko joj drzao bih ja tebe na hlebu i pasteti... tv i dok sam gledao iskljucivo discovery i po neku zanimljivu emisiju na stranim kanalima, eventualno dobru domacu seriju... sad ni to, na pink sam oduvek alergican, emisije u njihovom stilu na bilo kom kanalu tek... kakav tv kakve picke materine, otvorim pivce i nadjem dobar film, gledam na YT sve i svasta ako nemam trenutno drugih obaveza, kad se relaksiram od fakulteta... i naravno, ono najbitnije i najzanimljivije - redovno pratim MM ;D  [srce] A svi sa pinka, hepija, prve il sta ti vec ja znam gde sve ima tih debilskih emisija... nek se teraju od mene sto dalje... kad se setim da sam pricao jos u srednjoj da staniju ne bih stapom pipnuo gledali su me ko budalu...

aæimo

Debeli, muèi me ¹to nemam gde da posadim paradajz, a stasao da se presadi. Ima li kod tebe neka zemlja da se uortaèimo?

DebeliZmaj

Citat: aæimo poslato 12 Jun, 2017, 02:29
Debeli, muèi me ¹to nemam gde da posadim paradajz, a stasao da se presadi. Ima li kod tebe neka zemlja da se uortaèimo?

imam u Maèvi, selo Ribare jedno 150 ari zemlje ...  mislim da je matori neki dil napravio sa komsijom ...
imam jo¹ kad ©apcu i dalje ka kranici isto zemlje al u nekim manjim parèiæima, nasledjeno ...
matori to nije hteo prodaje ¹to je nasledio ko zna od koga sve, ostalo je poklonio rodbini na toj transverzali ...
ne¹to je i na mene preneo ne¹to na burazera ... pa mo¾emo pravimo dogovor ... imam i u Banjoj Luci, to jest
okolini negde oko 200 ari al ne znam gde taèno, i nije u jednom parèetu al mogu vidim sa matorim ...
ti treba veæa parcela te spojim sa strièevima ... vidi ima i nekih ¹uma ako æe¹ da raskrèi¹ i po republici ¹umskoj i
po srbiji ... treba sad jo¹ sva¹ta ne¹to da nam vrate ... ¹teta ¹to mlinovi nisu èitavi ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Kad "oslobodilac" èeka denacionalizaciju... :o ;D

DebeliZmaj

ne kapiram lazicu sta se je problem... moji u tudje nisu usli ...
ti si najavljivao neku sumu na zvezdari ... sta bi ? jebe ona stavka
sto su izuzeti saradnici okupatora? ... jebeno ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#20879
Da te ne znam, za to bih ti... Sva¹ta rekao... Moj deda je krio tvoje, hranio tvoje, oblaèio tvoje i od tvojih zamalo bez glave da je ostao posle rata... Drugi deda robijao na golom otoku ni kriv ni du¾an....

Da bar ne zna¹ da je plac vraæen pre godinu dana...