Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 1315
Štampaj
Autor Tema: Sta stampa stampa  (Pročitano 1268910 puta)
ZEKA i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f
Kvalitet: +3009 (42%)
Zahvalnice: 116

Odgovor #20 - 12 Decembar, 2011, 19:51 Ocena: 0
Ignoriši

Према Закону о јавним набавкама ЕПС има могућност да не расписује тендер за мале јавне набавке у које спадају све оне које имају вредност до 2,9 милиона динара.

A oni su iskusno napravili cenu 2 888 965 dinara..
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +7738 (37%)
Zahvalnice: 692

Odgovor #21 - 13 Decembar, 2011, 18:24 Ocena: +1
Ignoriši

Plamene zore bude me iz sna
Fabricka jutra, dim iz dimnjaka
Pesma se ori, mladi radnici
Celicna jutra, hitam fabrici.

Drugovi moji, radni, veseli
Bicikle voze, ponositi svi
Drugovi moji, radni, veseli
Pobede nove nosicemo mi.

Sunce vec greje, vetar carlija
Jutarnja rosa, zemlja mirisna
Sunce vec greje, a a a a a
Bogata zetva, radujem se ja.

Popodne kruzok na koji idem ja
Tamo ce biti I moja devojka
Devojka plava, koju volim ja
Sa njom cu se vozit sajkama.

Visoke peci potpaljujem ja
Ruda se topi, nasmejan sam ja
Pesma se ori, peva fabrika
Pesma se ori, a a a a a.

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
serbduck
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
HONDA CBR 1000 F
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +394 (28%)
Zahvalnice: 25

Odgovor #22 - 13 Decembar, 2011, 18:46 Ocena: 0
Ignoriši

McCann Erickson ima 5 kancelarija u centru Beograda. Zapravo su to sestrinske firme. Sve su u vlasnistvu ili suvlasnistvu Sapera.

Krstic, Avzner i Saper ( redosled nebitan ) rade za partije na vlasti od davnina ( borba protiv Milosevica ...).

Jedno vreme sam bio zaposlen kod Sapera. Znam par detalja.

Nek proba neko od vas da iskopa, koliko i kome je placen logo ( vizuelni identitet ) JAT-a. Tada ce ove gore pomenute cifre biti smesne.

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #23 - 13 Decembar, 2011, 18:55 Ocena: 0
Ignoriši

jel to onaj logo od koga su iskoristili ...

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #24 - 13 Decembar, 2011, 20:41 Ocena: 0
Ignoriši

Goli otok, pakleno ostrvo (30 SLIKA)
Čistilište kojim je upravljao Jovo Kapićič

http://www.trojka.rs/zanimljivosti/sira-slika/21588-goli-otok-pakleno-ostrvo-30-slika.html?ref=breaking
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #25 - 13 Decembar, 2011, 21:38 Ocena: 0
Ignoriši

Ja bio pre ....jebem li ga...89.valjda....bila bi dobra baza za ronjenje....blizu rab, krk...e jesu glupi ovi hrvati...sto ne ulazu u turizam

zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #26 - 13 Decembar, 2011, 21:56 Ocena: 0
Ignoriši

Ma budale,dobro za ronjenje a oni tucaju kamen..
AndreyRR
ŠabanRR
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CBR900RR fireblade,CB900 boldor
Kvalitet: +2007 (24%)
Zahvalnice: 102

Odgovor #27 - 13 Decembar, 2011, 22:13 Ocena: 0
Ignoriši

Trebao bi taj goli otok da se vrati u funkciju
miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Kvalitet: +1555 (28%)
Zahvalnice: 50

Odgovor #28 - 13 Decembar, 2011, 22:27 Ocena: 0
Ignoriši

Samo što bi, ponovo, na njemu bili pogrešni ljudi.

AndreyRR
ŠabanRR
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #29 - 13 Decembar, 2011, 22:29 Ocena: 0
Ignoriši

niko nevin nije tamo zavrsio,a da nije smetao titu  Grin Grin Grin,ali se
zato lepo zivelo kazu starci  Grin Grin
farbach
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +2309 (103%)
Zahvalnice: 152

Odgovor #30 - 13 Decembar, 2011, 22:43 Ocena: 0
Ignoriši

sega,
mora saper nesto da smisli da zatrpa ovo. Nesto tipa mafijas Veselinovic...to mu je jaka fora.
ЯЭВОЛУТИОН
Moto Doktor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #31 - 13 Decembar, 2011, 22:47 Ocena: 0
Ignoriši

Gledao jutros ....neznam da li je dobio otkaz odma ili posle sat vremena....najebo im se keve....svaka cast na testisima....ali se vidi da mu pun kurac svega

AndreyRR
ŠabanRR
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #32 - 13 Decembar, 2011, 22:52 Ocena: 0
Ignoriši

Alal mu vera,da su svi tako normalni bili bi bolji od svice  palac gore palac gore palac gore
miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Odgovor #33 - 13 Decembar, 2011, 22:58 Ocena: 0
Ignoriši

Uopšte nije morao da smeta Ćopi.  Ćopa za mnoge nije ni znao. Mogao je da smeta: komšiji, potencijalnom ženinom jebaču, partijskom kolegi kojem je stajao na putu u napredovanju...

AndreyRR
ŠabanRR
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #34 - 13 Decembar, 2011, 23:00 Ocena: 0
Ignoriši

Uopšte nije morao da smeta Ćopi.  Ćopa za mnoge nije ni znao. Mogao je da smeta: komšiji, potencijalnom ženinom jebaču, partijskom kolegi kojem je stajao na putu u napredovanju...
Ja samo znam da su dokone babe u ono vreme bile placene kao OZNA  Grin
miško_kolo
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
biće opet, jednog dana
Nadrkani komšija

Odgovor #35 - 13 Decembar, 2011, 23:12 Ocena: 0
Ignoriši

Ma kakve babe, to su bapske priče. Uopšte nisu babe radile, potkazivao te komšija jer mu je smetala međa, neki mamlaz koji je imao pik na tvoju ženu...
Recimo jedan slučaj. Dođu čoveku na vrata, odvedu ga i u kao razlog mu navedu da su ga prijavili zbog slušanja programa radio Moskve. Naravno, sve uz batine. Čovek nema šta da prizna jer uopšte NEMA radio. Dalje ide, nema veze da li ima ili nema, slušao je radio Moskvu!

zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #36 - 14 Decembar, 2011, 11:54 Ocena: 0
Ignoriši

Prištinac u kazinu ostao bez 43 miliona evra džekpota "zbog softverske greške"

Baš to se dogodilo Beharu Merlaku (26) iz Prištine, koji sada živi u Švajcarskoj. On je ušao kazino, u Bregencu, u Austriji, i okušao sreću na slot mašinama. Uskoro se oglasila džekpot mašina zvukom i svetlima, kao oznaka da je Behar dobio glavnu nagradu - ni manje, ni više, nego 43 miliona dolara!
Ali kada je (ne)srećni dobitnik došao na blagajnu da podigne svojih 43 miliona evra, menadžer kazina mu je objasnio da je u pitanju „softverska greška“ i da nije osvojio toliki novac, jer je na ekranu slot mašine dobio samo četiri simbola u nizu, a ne pet, koliko je potrebno za glavnu nagradu.
Umesto premije, ponuđeno mu je 90 evra i besplatan obrok.
Iznervirani Merlaku je odlučio da tuži vlasnike kazina i pokuša da novac dobije preko suda.
- Tako se najsrećniji trenutak u mom životu pretvorio u noćnu moru. Slot mašina je počela da svetli i pišti. Na displeju se pojavila cifra od skoro 43 miliona evra. Bio sam presrećan! U glavi sam počeo da računam šta ću s tolikim novcem - izjavio je Merlaku.
On je čak kamerom mobilnog telefona snimio slot mašinu na kojoj piše da ima 99.999.999 kredita i da je dobio skoro 43 miliona evra, ali bi snimak pred sudom mogao da bude mač sa dve oštrice. Na njemu se vidi da je Merlaku na slot mašini imao samo četiri simbola u nizu, a ne pet, što znači da ipak nije osvojio milione evra.

Izvor: Blic
Gašpar
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
Jedan je Japan

Kvalitet: +3617 (24%)
Zahvalnice: 364

Odgovor #37 - 14 Decembar, 2011, 12:00 Ocena: 0
Ignoriši

Srbi rade više od Nemaca
IZVOR: 24SATA
Beograd -- Uprkos veoma niskom životnom standardu, Srbi su po radnim satima počeli da prestižu i mnogo razvijenije zemlje.

Ispitivanje koje je ove godine sprovela Organizacija za ekonomsku saradnju i razvoj (OECD) pokazalo je da Srbi sa četiri sata i 23 minuta rada dnevno nadmašuju Nemce koji rade tri sata i 52 minuta, Turke čiji dnevni rad u proseku iznosi četiri sata, kao i Dance sa četiri sata i 15 minuta.

Titula najvrednijih tradicionalno pripada Japancima koji prosečno rade šest sati i 26 minuta dnevno.
"Još od sedamdesetih slušamo priče kako se na Zapadu mnogo radi, a u Srbiji lenstvuje. Te priče su potpuno neosnovane i služe da se opravdaju niska primanja i loš standard u zemlji. Iz tog razloga ne iznenađuju podaci o prilično visokom broju radnih sati u Srbiji jer činjenice svedoče da mi nikada nismo ni bili lenj narod", kaže ekonomista Goran Nikolić.

Ono što nam, kako dodaje, nedostaje da bismo dostigli produktivnost i plate razvijenijih zemalja su bolja tehnologija, razvijenije tržište i bar približno ista početna pozicija koju imaju preduzeća i firme razvijenijih država.

"Volje za rad imamo čak i u periodima krize i zapravo nam to nikada nije nedostajalo", tvrdi Nikolić.

Poznato je i da u Srbiji zaposleni u državnim preduzećima provode daleko manje vremena na poslu od onih koji rade kod privatnika.

To su potvrdile i analize Centra za istraživanje u privredi koje pokazuju da se kod privatnika radi skoro četiri sata duže nego u državnim službama. U državnoj administraciji, svedoče analize, efektivno se radi samo tri sata i 45 minuta dnevno, a plate su u proseku više za 6.500 dinara nego kod privatnika.

Iako Srbi po vremenu provedenom na poslu prestižu svoje susede, njihova produktivnost i dalje je samo 42 odsto evropskog proseka. Razlog je nedovoljno dobra organizacija posla, tehnološka zaostalost i nedostatak znanja, pokazuju rezultati ispitivanja Centra za istraživanje u privredi.

zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #38 - 14 Decembar, 2011, 12:27 Ocena: -1
Ignoriši

Pantelić pozdravio Brata Pantelu: Šta ću kacam strelac rasan!

Marko Pantelić sa četiri gola u dresu Olimpijakosa protiv Kerkire pobudio je veliku pažnju ne samo u Grčkoj, već i u celoj Evropi, a nekako najviše koristi od svega toga izvukao je takozvani Brat Pantela. Naime, srpski navijači prate dešavanja u Pantelićevom profesionalnom životu preko Tviter profila Brat Pantela, koji je izuzetno popularan pošto na duhovit način prati rezultate našeg reprezentativca.

- Šta ću kacam strelac rasan – sa osmehom izgovara dobro poznate reči Pantelić kada ga posle četiri lopti u mreži Kerkire bilo ko pozove na telefon.

Srpski reprezentativac nije ljut što neko zloupotrebljava njegov lik i delo.

- Nemam nalog ni na jednoj društvenoj mreži. Ne znam ko to piše, ali moram da priznam da je duhovito. Nikada nisam bio kompleksaš i to doživljavam kao pozitivnu zanimaciju. Onaj ko to radi je korektan i ne prelazi granicu dobrog ukusa. Vidim da ga mnogo ljudi prati i da je u pitanju moj fan. Zato ga ovom prilikom pozdravljam – rekao je Pantelić za 24.sata.rs.

Brat Pantela objašnjava kako je postigao četiri gola

1:0 - Fazon kod prvog gola kreno ja snekih tries pešesnaes metara lagani kas prođem jednog drugog krenem tu u biciklicu a publika kadar euforija. Tu sam već negde u liniji šesesterca cimnem gošu u stranu on potez tipa uzaludni u stranu i fljus mreža donji levi plasiranim šutem.

2:0 - Drugi go sam ispostizo relativno lako nači bio neki prekršaj za kaznu najstrožu goša fazon kip cvaj nil naklon publici ima Pantela manire.

3:0 - E taj treći gol vrste evro sama raklja sivice šesesterca il malo dalje nači korpus delikti da sam stručni i nadasve prekaljeni golgeter.

4:0 - Matiro ja komada het poteza trik kaže goša mojne Pantela tek je prvi period imam ženu i decu reko biće i kusur kace vratim a Stankela koma.

Izvor: Sportal.rs
zmiya
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda vfr750f

Odgovor #39 - 14 Decembar, 2011, 12:32 Ocena: 0
Ignoriši

4:0 - Matiro ja komada het poteza trik kaže goša mojne Pantela tek je prvi period imam ženu i decu reko biće i kusur kace vratim a Stankela koma.

rofl rofl rofl rofl rofl
Stranice: 1 [2] 3 4 5 ... 1315
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Sta stampa stampa