Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gvozden

#520
Neka, blago tebi, samo ti skupljaj, radili smo i takve.... :D






Kostić

Citat: Havarisan poslato 14 Oktobar, 2014, 10:09
Nece u CR nego se vraca u fabricko stanje ;)



al ga ubi... ta ordinacija sve vrati u fabrika stanje. to je umetnos.

Kostić

jel ovo kolenica u kotliæ? tu, desno dole na sliki

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 21 Oktobar, 2014, 00:24
Neka, blago tebi, samo ti skupljaj, radili smo i takve.... :D







gvozdene...jel to plava i cvena folija na beloj farbi..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

Citat: kosta66 poslato 21 Oktobar, 2014, 00:52
jel ovo kolenica u kotliæ? tu, desno dole na sliki
Jeste kolenica!

Gvozden

@ REV ne to je farbano, radio sam mustru tj shablon za farbanje i posle nalepnice prema originalu, oklope smo ofarbali klot u belo pre maskiranja za crvenu i plavu. Bem ti hondu i njihov dizajn oci su mi ispale dok sam sve u 0 uradio, imam slike svakog dela  ( 40 i kusur slika), pregiba boje....  :-[
Tako da sredjuj mehaniku, ovo ostalo imas.








ЯЭВОЛУТИОН

Citat: lukac poslato 27 Januar, 2014, 18:40
PS poruka za Moto Doktora: imas u Holandiji firmu Motortrend, u mestu Heerenveen tel+31513671334 koji imaju bukvalno sve za stare Wingove,pa vidi kad ti nesto treba. Ja sam imao dva GL1100 ,modelA i Interstate a drugi zeleni  od mog nikad prezaljenog Baneta Divljaka je do pre 7 god bio kod mene a sad je kod Frenkija  jos u Rinfuzi.Evo mene na niskom auto putu dalekih 80-tih sa prvim (i najboljim Wingom).



tek sad ukapirah...nije vise ta u rinfuzi kod frenkyja.........sad je kod mene u rinfuzi...jos samo da se docepam agregata...znam gde je i on
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Gvozden poslato 21 Oktobar, 2014, 13:06
@ REV ne to je farbano, radio sam mustru tj shablon za farbanje i posle nalepnice prema originalu, oklope smo ofarbali klot u belo pre maskiranja za crvenu i plavu. Bem ti hondu i njihov dizajn oci su mi ispale dok sam sve u 0 uradio, imam slike svakog dela  ( 40 i kusur slika), pregiba boje....  :-[
Tako da sredjuj mehaniku, ovo ostalo imas.









trenutna opcija je turanje na noge...a za to trebaju dve gumke i semerinzi kao i zadnji amort...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

pdim....
Nije ko da treba ventile da radis i palish umrli agregat i sklapash iz 4 kofe delove



ЯЭВОЛУТИОН

ja bih tebe razumeo da je cbx1000 u pitanju...ali klavijatura i to stenara,,,,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Svaka  budala ,tu raèunam i sebe, ima svoj ringi¹pil, samo je pitanje brzine. Kada bi poèeli da iznosimo kakav je èiji ringi¹pil, mislim da bi tema oti¹la u kurac.Svako ima dovoljno dugaèke u¹i da pokrije svoj ringi¹pil.
:P

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zverinjak II poslato 25 Oktobar, 2014, 11:54
Svaka  budala ,tu raèunam i sebe, ima svoj ringi¹pil, samo je pitanje brzine. Kada bi poèeli da iznosimo kakav je èiji ringi¹pil, mislim da bi tema oti¹la u kurac.Svako ima dovoljno dugaèke u¹i da pokrije svoj ringi¹pil.
:P

moj ringispil je fini .
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

Citat: Gvozden poslato 24 Oktobar, 2014, 23:17
pdim....
Nije ko da treba ventile da radis i palish umrli agregat i sklapash iz 4 kofe delove




Lego kockice, moje omiljeno :D
You should do one thing every day that scares you

Zverinjak II

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Oktobar, 2014, 15:41
Citat: Zverinjak II poslato 25 Oktobar, 2014, 11:54
Svaka  budala ,tu raèunam i sebe, ima svoj ringi¹pil, samo je pitanje brzine. Kada bi poèeli da iznosimo kakav je èiji ringi¹pil, mislim da bi tema oti¹la u kurac.Svako ima dovoljno dugaèke u¹i da pokrije svoj ringi¹pil.
:P

moj ringispil je fini .


Zavisi koji nivo,ima¹ ih dva (za sada). Reklo bi se da tvoj ringi¹pil dobija formu moto diznilenda. Jo¹ da naplaèuje¹ ulaznice, ih.

ЯЭВОЛУТИОН

ljubomorni ....saramntni gospodine....i ono posle
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Zverinjak II

Pitao Viktor da donese neki dvotoèka¹ kod mene ali sam ga poslao kod tebe,zbog prostora... [hello]

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

evo i bivse vlajkove boldorke.....vec sam bio zaboravio zasto ne volim hondu, kad ono eve ga.....slinava da ne moze biti slinavija dole, nepodvozna, koci ko brod, teska ko tuc....kad se zavrti cuje se kao veliki boldor a ide kao pola malog.....fuj.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Vidi agregat od nekog raspolog CX500 :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Bori¹a

cija li je cx pitam se, ko je toliko dokon/lud [rofl]