Glavni meni

Tema za ljubitelje Baba

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2011, 10:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

#720
da nije bilo ovog motora, da li bi se vuja zaljubio u sve ono ¹to je posle ¾iveo, a da ga ljuba nije prodao meni zarad muzike da ima da mu svira, nikome ne bi napalo pamet da od njega napravi najlep¹i èoper u rakovici. kolko se seæam i jedini, a i nisam ih ba¹ viðao mnogo. kukolj u ¾itu fensera na japancima. sve i da je ciganijamobilchopsociety, ko je u to vreme vozo èoper?

pet budala u jugoslaviji  :)



najaèi mi je bio sisi bar. korpa od apenca. posle sam ga skino i poseko sedi¹te da ne bude ¹ugi izi rajder. èoper bober - a la gansolero. negde sam pogubio slike, pa ne mogu da se iskurèim nekom boljom, al zato ovu vrtim besomuèno :(  :)

a sve to, ¹to smo mi nekada sekli i bud¾ili, bilo ciganija, danas je moderno i zove se kafe rejser, bonsek parti, strit fajter i slièno. isto ko i ovi trouglasti kr¹evi. u doba na¹ih su bili kr¹evi, danas bogastveni. da sam saèuvao adlera i ovo govno, sad bi uzo lepe pare. mogo bi da pijem u kafani bar mesec dana :( :)

ipak si ti, klinac ispo pametniji od starijih, koje si stalno pravio na kretene, saèuvo si besu. al smo mi ipak ljubakali kofe pre tebe, a ti si virio ¹ta radimo :)


vuu tutututu!


od sinlog satrokajlanskog hvalisanja sam uzaboravio ¹ta sa teo da te pitam. jel mo¾e da stavim crven konac protiv malera na motor, pa jedan dan kad se priparim, da doðem do tebe, poèeo je da mi zvecka lanac pomalo, a ne znam gde se dote¾e. obzirom da milketu odr¾ava¹ motor, pa onako po preporuci? doneæu ti koka kolu, mada to ne mo¾e da te potkupi. al baci pogled na ovu sliku i seti se kako sam jedva pristao da ga rasturi¹ i promeni¹ mu lamelu. samo da dotegne¹ lanac ako mo¾e spolja i be¾im, neæu da te davim, a maler æu da anuliram koncem


ko pogodi ¹ta je ovo




ЯЭВОЛУТИОН

milketov motor je drugaciji u  odnosu na tvoj...ali princip je isti....skines rezervoar i iscupas karburatore i onda kad odvnes centralni sraf na spaneru mehanicki ga gurnes unutra srafcigerom...nema lakog i brzog resenja...lanac se menja .....

inace bi vec morao da znas za sveto trojstvo majstora
jeftino
brzo
kvaliteno
nikad niko nije uspeo da spoji sve tri stvari....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

aj probaæu. ne zveèi non stop nego ponekad na leru kad dodam pustim gas, ono do 500 - 1000 rpm, al prestane i posle kad opet malo gasnem gore dole i radi be¹umno. desilo se mo¾da pe¹es puta od januara do sad, a prvi put je malèice zvecno na minus 14 kad sam ga upalio i posle toga ponekad retko. pa reko da mo¾da malo zvirnem al me mrzelo da skidam poklopac, treba se porasturaju bobine kurac palac

Glava Dole

#723
Bas kako je revolucija reko, ja sam tako resio isti problem, zvecao je kao da je pred generalnom pre koju hiljadu, posle toga proradio kao sat...

I jesi mogo manju sliku da stavis? :)


bogdan


Kostić

audijev poku¹aj da napravi motor ;D sad to sranje vredi neke pare, a ima agregat od auta ;D

nego, ko se ono be¹e srao na èetrnaje petnaje elektronce tomose?


sale_75

Trebalo bi da bude ovaj Guzzi od Ljube bajkera ili Ljube sina sve zavisi kako ga poznaje!

https://www.polovniautomobili.com/motori/9418941/moto-guzzi-le-man-1



sale_75


sale_75


Kostić


Lazic

Citat: Milos96 poslato 30 April, 2017, 18:02
Bas kako je revolucija reko, ja sam tako resio isti problem, zvecao je kao da je pred generalnom pre koju hiljadu, posle toga proradio kao sat...
Ka¾e¹ re¹io si problem...?

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 16 Maj, 2017, 23:12
Citat: Milos96 poslato 30 April, 2017, 18:02
Bas kako je revolucija reko, ja sam tako resio isti problem, zvecao je kao da je pred generalnom pre koju hiljadu, posle toga proradio kao sat...
Ka¾e¹ re¹io si problem...?
evo sad ce... josh koja strana ...
... desetina ...
... ili stotina strana ... :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Peki

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 April, 2017, 21:26
da si rekao da exile izgleda kako treba u radu...ali OCC sabanija na kub

Meni su èoperi generalno bulja ali ova ma¹ina od Exile-a je bruka  :drka:





Hurricane


stilgar

evo kad se vozi baba,jedna majca za dedu :)



Kostić

jes vala. ¹to bi gavra reko, ako je kosta imo èoper sa volanom od bicikla .... meni je to sme¹no. ...


:drka:








Kostić

rat bike - absolutlely hedonizam ...

ЯЭВОЛУТИОН

tebi svaki bajk posle par meseci bude u tom fazonu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

На почетку је сваки чопер у Србији имао корман од тробрзинца Партизан
Друштво за заштиту од животиња

lord_oblivion

Najbolji bajs koji sam ikada vozio. Jo¹ kad mu stavi¹ traku od èa¹e kiselog mleka  ;D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.