Glavni meni

Super single

Započeo perlx, 05 Decembar, 2011, 21:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

maki gsxr 1100

a pa stvarno sve pise.nista odo tamo onda.ugasite onda ovu temu da ne zjapi bezveze.nisam znao da ima vec toliko puno o ovome,a trazio sam pre nego sam otvorio temu.

Gašpar

Citat: Joker poslato 07 Decembar, 2011, 16:27
Citat: Gaspar poslato 07 Decembar, 2011, 16:21
Tebi bas nije dosta sastavljanja motora?  :D

Sta cu kada volem... :) Aj i ti Gaso...

Citat: Kengur poslato 07 Decembar, 2011, 16:22
Ispadnu nam oci i otegnu nam se jaja... :D

Moze, osnujemo novu klasu, novo takmicenje... Trka krug avale, pa do ralje... :D

hahahahah

Ma jok, za nasu dusu...

Ajde, kad æemo?  ;D

Joker

Hahaha cekaj da zavrsim prvo ove projekte koje sam zapoceo... I ovo sto sam poceo ne stizem da privedem kraju... Zamisli jos ovo da krenemo, pa tu bi se zakopali... :D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Marko, ¹ta je sa YZ?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Joker

Brate.. Jos uvek mi stoji po gajbicama.. Zaleteo se i stao.. Standard... :)
Ram sam zavrsio, plastike su pripremljene za farbanje, ostalo da promenim lamele, uradim sajle i pouzimam jos neke gluposti.. Realno nedelju dana posla po par sati koje razvlacim vec mesecima... Debill...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Andreja

Stvari koje sam zapoèeo i nisam zavr¹io u poslednjih godinu dana: pocket bike, peglica, blok flauta (svirao dva puta po 5 minuta), felne za SM za XT-a...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gašpar

I dok se Ameri igraju Super Single kategorije, kod nas se uveliko vozi Supermono.

Princip:
- Tri klase - do 250, do 500, do 800 ccm
- U veæ postojeæi ram malog motora stavlja se ma¹ina nekog rasnog jednocilindra¹aka

Koliko sam ispratio, uglavnom se vozi 690 ma¹ina i mnogo izmenjen DR Big. Rotaxi se takoðe guraju.

http://www.supermono.nl/